FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Kāzu kleitas un apavi

Kāzu kleitu šūšana, šuvējas- atsauksmes un kritika

monta111
29.09.10. 13:38
Kāzu datums: 09.07.2011

Sveikas līgavas un jaunās sieviņas! :)
Tā kā esmu izlēmusi savu kāzu kleitu šūt (jo diez vai atradīšu tieši tādu, kādu esmu iztēlojusies) un zinu, ka šūšana ir diezgan riskants pasākums, jo nekad nevar būt drošs par rezultātu- vēršos pie jums pēc palīdzības un padoma!!! :) Iedomājos, ka mēs šeit varētu uztaisīt tādu kā šūto kleitu katalogu, kas palīdzētu ne tikai man, bet arī citām līgavām un topošajām līgavām izvēlēties, kur šūt savu svarīgāko kleitu dzīvē! :) daudzās diskusijās jau, protams, ir gan par šuvējām, gan par cenām, gan kleitu foto- bet neatradu nevienu-kur tas viss būtu kopā, lai būtu ērti un pārskatāmi. Tātad:
1. Pie kādas šuvējas jūs šuvāt savu kleitu?
2. Vai izdevās (vairāk vai mazāk) tā, kā gribējāt? Kas apmierināja, kas varbūt neapmierināja?
3. Cik jūs samaksājāt par savu kleitu?
4. Cik ilgā laikā uzšuva?
5. Ko jūs varētu ieteikt citām līgavām, lai viss izdotos?
6. Manuprāt, kleitas foto šeit ļoti noderētu, lai redzētu, kāds stils ir konkrētajai šuvējai un ar kādu cenu jārēķinās, šujot apmēram tādu kleitu.

Lūdzu, lūdzu esiet atsaucīgas!!! Palīdziet man un citām līgavām. Saprotu, ka kāzu kleitu būtu vēlams šūt pie kādas šuvējas, kura man jau ir k-ko šuvusi, bet, diemžēl, mana šuvēja kāzu kleitas nešuj.
Paldies!!! :)

Skatīt ziņojumus:
Lyly
29.09.10. 21:32
Kāzu datums: 28.08.2010
1. Šuvu salonā "Ingrīda".
2. Izdevās viss kā biju iecerējusi,rezultātā man bija apburoša kleita.
3. Kleita izmaksāja 260 lati.
4. Šuvas mazliet vairāk par 3 nedēļām, var teikt mēnesi.
5. Savu kleitu pasūtīju krietni pirms sezonas sākuma, tad bija atlaides un arī nav lieka stresa.
6. Šī salona darbu var redzēt šeit: http://modaingrida.lv/lv/brides
Annačka
29.09.10. 17:06
Kāzu datums: 14.08.2010
1. Es kleitu šuvu pie šuvējas Marijas, kura strādā Kr. Barona un Artilērijas ielas krustojumā
2. Kopumā izdevās uzšūt to, ko biju iedomājusies, vienīgais bija dažas nepatīkamas nianses, kuras atklāju tikai pašā kāzu dienā. Mērot korseti pie šuvējas viss bija smuki, taču kad kāzu dienā pie baznīcas izkāpu no mašīnas, izrādījās ka man korsetē ir salocījušies kauliņi no sēdēšanas un nekādi negrib taisnoties atpakaļ. Rezultātā korsete vairs neizskatījās tik smuki, cik sākumā. Domāju, ka tā ir šuvējas vaina un viņai to vajadzēja iepriekš paredzēt, jo citām korsetēm kauliņi tā neizlocās uz āru. Tad vēl man saplīsa astes saīsināšanas lentītes, aste izrādījās par smagu tik niecīgi piešūtām lentēm. Labi, ka man kleitas galā vēl papildus bija piešūta cilpa.
3. 200Ls par audumu un 200Ls par darbu, kopā 400Ls
4. Šuva 4 mēnešus, bet reāli varēja to izdarīt daudz ātrāk. Mana kļūda bija tā, ka es pateicu šuvējai savu kāzu datumu un viņa zināja, ka nav kur steigties un daudzas reizes manu kleitu vnk atlika, lai ķertos pie steidzamākiem darbiem.
5. Skaidri parādīt kādu rezultātu jūs vēlaties iegūt, neteik īsto kāzu datumu, kopā iet pirkt audumu, uzreiz teikt, ja kaut kas īsti nepatīk.
Maza_Perlite
29.09.10. 16:29
Kāzu datums: 29.08.2010
kvalitāte nav labākā, jo foķēts ar telefonu
Maza_Perlite
29.09.10. 16:25
Kāzu datums: 29.08.2010
Es savu labo pieredzi jau aprakstīju un bildes pievienoju:
http://www.precos.lv/forum/?bid=5907&pid=2675681
Bet īsumā vēlreiz:
1.Šuvu salonā Ingrīda
2.Izdevās perfekti - precīzi kā gribēju.
3.Līguma summa bija 410Ls, bet par labo darbu iedevu arī uz "čaju".
4.Man sanāca ilgākā termiņā kā bija minēts līgumā, BET - tikai tāpēc, ka man laika bija vēl diezgan un pati visu laiku teicu, lai nesteidzas, bet lai viss būtu perfekti izdarīts. Kopā laikam bija nepilni 2 mēneši, bet vēlreiz saku, ka pati teicu, ka nākšu kaut 10 reizes mērīt, bet lai nestaeidzas, lai viss ir kārtīgi sataisīts.
5.Noteikti ieteiktu laicīgi pasūtīt kleitu un laicīgi arī sākt šūt. Tad nevajadzētu būt nekādām problēmām un stresam.
maijamaija
29.09.10. 13:50
1) Šuvu salonā Amelia, šuvējas vārdu nezinu (bet krievu meitene)
2) Tā kā kleitas fasonu jau biju laikojusi, tad zināju kādam jābūt gala rezultātam. Viss bija perfekti! Attieksme lieliska, ļoti ilgi nebija laika meklēt kurpes. Piedāvāja risinājumu - neatšuva apakšmalu, neko nepārmeta, kāpēc nevari beidzot nopirkt kurpes utt.
3) manuprāt,samērā lēti, precīzu summu publiski nevēlos rakstīt. Tikai zinu, ka pēc tam teica, ka šāda veida kleitas vairs nepiedāvās šūt, nesanākot izdevīgi, liela noņemšanās, laikietilpīgi.
4) Man nebija svarīgs laiks (jo kleitu pasūtīju 4 mēnešus pirms kāzām), bet tā cik saprotu, būtu 1 mēneša laikā
5) Pastaigāt pa saloniem un izlaikoties dažāda stila kleitas, lai zinātu, kas piestāv un kas nē. Tāpat, manuprāt, ir tik liela izvēle, ka dažkārt iespējams nopirkt jau gatavu
6) Nav tādas tuvplāna bildes, lai redzētu kvalitāti, stilu salons piedāvā kādu tik vēlies.
Vēl varu piebilst, ka šuvēja izdarīja neiespējamo 2 dienu laikā izlaboja vīra uzvalku un uzšuva vesti. Uzvalkam bija stipri pa lielu bikses, jostasvietā un gurnu daļā, un vēl mazliet par platu žakete. Kad kāzu dienā ieraudzīju savu vīru, neticēju, ka tas ir tas pats uzvalks! Un tā kā pie viņiem šuvu kleitu - šim darbiņam bija īpašas atlaides!
Tāpēc noteikti varu ieteikt Amelija - attieksme, kvalitāte, termiņi un izmaksas - vienkārši super!