FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Kāzu kleitas un apavi

Kāzu kleitu šūšana, šuvējas- atsauksmes un kritika

monta111
29.09.10. 13:38
Kāzu datums: 09.07.2011

Sveikas līgavas un jaunās sieviņas! :)
Tā kā esmu izlēmusi savu kāzu kleitu šūt (jo diez vai atradīšu tieši tādu, kādu esmu iztēlojusies) un zinu, ka šūšana ir diezgan riskants pasākums, jo nekad nevar būt drošs par rezultātu- vēršos pie jums pēc palīdzības un padoma!!! :) Iedomājos, ka mēs šeit varētu uztaisīt tādu kā šūto kleitu katalogu, kas palīdzētu ne tikai man, bet arī citām līgavām un topošajām līgavām izvēlēties, kur šūt savu svarīgāko kleitu dzīvē! :) daudzās diskusijās jau, protams, ir gan par šuvējām, gan par cenām, gan kleitu foto- bet neatradu nevienu-kur tas viss būtu kopā, lai būtu ērti un pārskatāmi. Tātad:
1. Pie kādas šuvējas jūs šuvāt savu kleitu?
2. Vai izdevās (vairāk vai mazāk) tā, kā gribējāt? Kas apmierināja, kas varbūt neapmierināja?
3. Cik jūs samaksājāt par savu kleitu?
4. Cik ilgā laikā uzšuva?
5. Ko jūs varētu ieteikt citām līgavām, lai viss izdotos?
6. Manuprāt, kleitas foto šeit ļoti noderētu, lai redzētu, kāds stils ir konkrētajai šuvējai un ar kādu cenu jārēķinās, šujot apmēram tādu kleitu.

Lūdzu, lūdzu esiet atsaucīgas!!! Palīdziet man un citām līgavām. Saprotu, ka kāzu kleitu būtu vēlams šūt pie kādas šuvējas, kura man jau ir k-ko šuvusi, bet, diemžēl, mana šuvēja kāzu kleitas nešuj.
Paldies!!! :)

Skatīt ziņojumus:
Ievuciss
29.11.10. 18:55
Kāzu datums: 20.08.2011
Patiešām skaistas kleitas, nevajag nemaz staigāt pa tiem saloniem :) Forši būtu arī redzēt Munces uzšūto kleitu!
Morenita27
25.08.11. 11:38
Kāzu datums: 22.07.2011
1.Shuvu pie Asnates Smilteres
2. Izdevas vel labak neka biju iedomajusies, turklat patika Asnates ieteikta "rozinite" plivurinju aizmugure piestiprinat vidukla linija...bija skaisti ( un netika parkaps mans princips-ka plivuru valka tikai jaunavas hihi :D)
3.330,- (lielako dalu summas sastadija mezgines, lai gan man vinjas tur maz, toties arkartigi kvaliativas un dazhada veida, visas smalki izshutas ar perlitem)
4.3.ned.
5. Neklausities mammas, omees utt., taa ir Juusu kleita un Juusu velmes :)
Morenita27
25.08.11. 11:43
1
Morenita27
25.08.11. 11:47
...mugurpusite
mad_art
25.08.11. 12:22
Kāzu datums: 20.09.2013
Varbut kāda zin labu šuveju, jelgavas un dobeles pusē?