FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Kāzu kleitas un apavi

Kāzu kleitu šūšana, šuvējas- atsauksmes un kritika

monta111
29.09.10. 13:38
Kāzu datums: 09.07.2011

Sveikas līgavas un jaunās sieviņas! :)
Tā kā esmu izlēmusi savu kāzu kleitu šūt (jo diez vai atradīšu tieši tādu, kādu esmu iztēlojusies) un zinu, ka šūšana ir diezgan riskants pasākums, jo nekad nevar būt drošs par rezultātu- vēršos pie jums pēc palīdzības un padoma!!! :) Iedomājos, ka mēs šeit varētu uztaisīt tādu kā šūto kleitu katalogu, kas palīdzētu ne tikai man, bet arī citām līgavām un topošajām līgavām izvēlēties, kur šūt savu svarīgāko kleitu dzīvē! :) daudzās diskusijās jau, protams, ir gan par šuvējām, gan par cenām, gan kleitu foto- bet neatradu nevienu-kur tas viss būtu kopā, lai būtu ērti un pārskatāmi. Tātad:
1. Pie kādas šuvējas jūs šuvāt savu kleitu?
2. Vai izdevās (vairāk vai mazāk) tā, kā gribējāt? Kas apmierināja, kas varbūt neapmierināja?
3. Cik jūs samaksājāt par savu kleitu?
4. Cik ilgā laikā uzšuva?
5. Ko jūs varētu ieteikt citām līgavām, lai viss izdotos?
6. Manuprāt, kleitas foto šeit ļoti noderētu, lai redzētu, kāds stils ir konkrētajai šuvējai un ar kādu cenu jārēķinās, šujot apmēram tādu kleitu.

Lūdzu, lūdzu esiet atsaucīgas!!! Palīdziet man un citām līgavām. Saprotu, ka kāzu kleitu būtu vēlams šūt pie kādas šuvējas, kura man jau ir k-ko šuvusi, bet, diemžēl, mana šuvēja kāzu kleitas nešuj.
Paldies!!! :)

Skatīt ziņojumus:
maijamaija
29.09.10. 13:50
1) Šuvu salonā Amelia, šuvējas vārdu nezinu (bet krievu meitene)
2) Tā kā kleitas fasonu jau biju laikojusi, tad zināju kādam jābūt gala rezultātam. Viss bija perfekti! Attieksme lieliska, ļoti ilgi nebija laika meklēt kurpes. Piedāvāja risinājumu - neatšuva apakšmalu, neko nepārmeta, kāpēc nevari beidzot nopirkt kurpes utt.
3) manuprāt,samērā lēti, precīzu summu publiski nevēlos rakstīt. Tikai zinu, ka pēc tam teica, ka šāda veida kleitas vairs nepiedāvās šūt, nesanākot izdevīgi, liela noņemšanās, laikietilpīgi.
4) Man nebija svarīgs laiks (jo kleitu pasūtīju 4 mēnešus pirms kāzām), bet tā cik saprotu, būtu 1 mēneša laikā
5) Pastaigāt pa saloniem un izlaikoties dažāda stila kleitas, lai zinātu, kas piestāv un kas nē. Tāpat, manuprāt, ir tik liela izvēle, ka dažkārt iespējams nopirkt jau gatavu
6) Nav tādas tuvplāna bildes, lai redzētu kvalitāti, stilu salons piedāvā kādu tik vēlies.
Vēl varu piebilst, ka šuvēja izdarīja neiespējamo 2 dienu laikā izlaboja vīra uzvalku un uzšuva vesti. Uzvalkam bija stipri pa lielu bikses, jostasvietā un gurnu daļā, un vēl mazliet par platu žakete. Kad kāzu dienā ieraudzīju savu vīru, neticēju, ka tas ir tas pats uzvalks! Un tā kā pie viņiem šuvu kleitu - šim darbiņam bija īpašas atlaides!
Tāpēc noteikti varu ieteikt Amelija - attieksme, kvalitāte, termiņi un izmaksas - vienkārši super!
Maza_Perlite
29.09.10. 16:25
Kāzu datums: 29.08.2010
Es savu labo pieredzi jau aprakstīju un bildes pievienoju:
http://www.precos.lv/forum/?bid=5907&pid=2675681
Bet īsumā vēlreiz:
1.Šuvu salonā Ingrīda
2.Izdevās perfekti - precīzi kā gribēju.
3.Līguma summa bija 410Ls, bet par labo darbu iedevu arī uz "čaju".
4.Man sanāca ilgākā termiņā kā bija minēts līgumā, BET - tikai tāpēc, ka man laika bija vēl diezgan un pati visu laiku teicu, lai nesteidzas, bet lai viss būtu perfekti izdarīts. Kopā laikam bija nepilni 2 mēneši, bet vēlreiz saku, ka pati teicu, ka nākšu kaut 10 reizes mērīt, bet lai nestaeidzas, lai viss ir kārtīgi sataisīts.
5.Noteikti ieteiktu laicīgi pasūtīt kleitu un laicīgi arī sākt šūt. Tad nevajadzētu būt nekādām problēmām un stresam.
Maza_Perlite
29.09.10. 16:29
Kāzu datums: 29.08.2010
kvalitāte nav labākā, jo foķēts ar telefonu
Annačka
29.09.10. 17:06
Kāzu datums: 14.08.2010
1. Es kleitu šuvu pie šuvējas Marijas, kura strādā Kr. Barona un Artilērijas ielas krustojumā
2. Kopumā izdevās uzšūt to, ko biju iedomājusies, vienīgais bija dažas nepatīkamas nianses, kuras atklāju tikai pašā kāzu dienā. Mērot korseti pie šuvējas viss bija smuki, taču kad kāzu dienā pie baznīcas izkāpu no mašīnas, izrādījās ka man korsetē ir salocījušies kauliņi no sēdēšanas un nekādi negrib taisnoties atpakaļ. Rezultātā korsete vairs neizskatījās tik smuki, cik sākumā. Domāju, ka tā ir šuvējas vaina un viņai to vajadzēja iepriekš paredzēt, jo citām korsetēm kauliņi tā neizlocās uz āru. Tad vēl man saplīsa astes saīsināšanas lentītes, aste izrādījās par smagu tik niecīgi piešūtām lentēm. Labi, ka man kleitas galā vēl papildus bija piešūta cilpa.
3. 200Ls par audumu un 200Ls par darbu, kopā 400Ls
4. Šuva 4 mēnešus, bet reāli varēja to izdarīt daudz ātrāk. Mana kļūda bija tā, ka es pateicu šuvējai savu kāzu datumu un viņa zināja, ka nav kur steigties un daudzas reizes manu kleitu vnk atlika, lai ķertos pie steidzamākiem darbiem.
5. Skaidri parādīt kādu rezultātu jūs vēlaties iegūt, neteik īsto kāzu datumu, kopā iet pirkt audumu, uzreiz teikt, ja kaut kas īsti nepatīk.
Lyly
29.09.10. 21:32
Kāzu datums: 28.08.2010
1. Šuvu salonā "Ingrīda".
2. Izdevās viss kā biju iecerējusi,rezultātā man bija apburoša kleita.
3. Kleita izmaksāja 260 lati.
4. Šuvas mazliet vairāk par 3 nedēļām, var teikt mēnesi.
5. Savu kleitu pasūtīju krietni pirms sezonas sākuma, tad bija atlaides un arī nav lieka stresa.
6. Šī salona darbu var redzēt šeit: http://modaingrida.lv/lv/brides
aurora
29.09.10. 21:49
1. Šuvēja- Baiba Cīrule, atrodama draugos.lv pirms tam strādājusi kāzu salonā, atrašanās vieta Rīgas puse.
2. Vērtējums kleitai-Viss bija perfekti. Atradu, kādu kleitu gribu, devos pie viņas, bet šūšanas procesā radījām kaut ko pilnīgi citu. Katrā ziņā viņa ļoti labi sajuta, kāda es esmu un mums saskanēja gaumes. Atceros pirmo laikošanu- nodomāju, nu ir kara šausmas, bet kad sāka likt klāt detaļas, bija super. Mana kleita beigās sanāca tik pat kā roku darbs, jo radīšanas procesā man bija tādas vēlmes, ka nācās daudz ar roku šūt.Katrā ziņā līdz pat pēdējai vīlītei viss bija smalki nošūts un nostrādāts. Vēl jau šūšanas laikā es strauji kritos svarā un Baibiņa dabūja vairākas reizes pāršūt, lai būtu mazāks izmērs.
3. Cik jūs samaksājāt par savu kleitu?Sanāca par darbu 100 LVL manam fasonam.
4. Cik ilgā laikā uzšuva?Uzšuva kaut kādos 3-4 mēnešos. Bet tas tikai tāpēc, ka biju ļoti slinka ar auduma meklēšanu un braukšanu mērīt, bez tam sākumā izvēlējos vienu modeli, bet tapšanas gaitā kaut ko pārmontējām. Sanāca, ka beigās šuvēja vairāk uztraucās, ka es nebraucu mērīties un daru to pēdējā brīdī, kā es pati.
5. Ko jūs varētu ieteikt citām līgavām, lai viss izdotos?
Galvenais atrast šuvēju ar kuru saskan gaumes, lai nav tā, ka uzspiež savu viedokli, vai arī katra velk uz savu pusi garumu un krāsu :).Pirms kleitas izvēles izstaigāt salonus un pamērīt kleitas, lai saprastu, kas piestāv, lai nav tā, ka izvēlas modeli, kurš tikai sapņos izskatās super.
6. Šobrīd foto nav pa rokai, ko pievienot :) Vēl ceļā no fotogrāfa.
monta111
29.09.10. 22:09
priecāšos, ja pievienosi bildītes, kā būs pieejamas!!! :)
Vin:)
30.09.10. 08:54
Kāzu datums: 24.07.2010
1. Inga Ezergale Talsos.
2. Izdevās daudz labāk, nekā biju cerējusi - Inga ne vien piepildījamanu sapni, bet pat pārspēja manas cērības
3. Klieta ar garo šlepi, apakšsvārkiem, plīvurs, somiņa viss kopā audums un darbs 200ls
4. man arī laiks nebija īpaši svarīgs, bet tik un tā mēneša laikā bija gatavs - mazliet aizķeršanos sagādāja tas, ka gaidīju īsto audumu, bet man tas būtiski neko neietekmēja, Pati Inga teica, ka reāli sanākot vēl atrāk uzšūt.
5. atrast īsto šuvēju, bet vispirms noteikti uzmērīt dažādus kleitu veidus un modeļus, jo tas, kas patīk bildēs, uz auguma izskatās pavisam citādi, es pēc kleitu laikošanas (uzlaikoju, šķiet, 56 kleitas) ļoti izmainīju savas domas par to, kādu kleitu gribu - atteicos no plecu daļas, jo tā, izrādās padarīja augumu smagnēju, izdomāju, ka gribu šlepi utt...Laikojiet dažādus modeļus un atradīsiet savējo!
6. Bildes ielikt mēģināšu, bet gribu teikt, ka, manuprāt, nevienas bildes neliecina par pašas šuvējas stilu - šuvēja jau šuj, ko grib klients. Ingas kleitiņas var paskatīties draugiem.lv viņas profilā galerijās - ir ļooti dažādas :) manējā bija šāda :)
30.09.10. 09:02
man nelādē bildes :(
30.09.10. 09:03
mēģinu vēl, varbūt vismaz kāda sanāk..
30.09.10. 09:03
vēl..
30.09.10. 09:04
vēl dažas
30.09.10. 09:04
vajadzēja pasūdzēties un aizgāja :D:D
caaliitis
02.10.10. 13:14
Kāzu datums: 05.07.2019
Nu es savu kleitiņu šuvu pie savas nu jau vīramātes.Viņa man ir šuvēja.
Kleitiņa sanāca pat labāka nekā biju iedomājusies,jo cik izstaigāju salonus,neko sev piemērotu un atbilstošu neatradu.
Kleitiņu man uzzšuva 2 nedēļu laikā+/-.visi par manu kleitiņu bija sajūsmā,arī es tai skaitā.

Protams,ja vēlies kaut ko orģinālu,kā nebūs nevienai citai...vari uzmest skicīti un tad jau labam šuvējam jāprot realizēt tavu vēlmi...
monta111
17.10.10. 20:40
Vairākās diskusijās esmu lasījusi par šuvējām Ingām... Inga no Teikas, Ingas no Saulkrastiem... bet nekur neatradu uzvārdu utt.- varbūt kāds var padalīties pieredzē? Citādi man, kā nezinātājai, nav īsti skaidrs- kas tā par Ingu vai Ingām :D Varbūt viņai/viņām ir kāda mājas lapa, kur var apskatīt darbus? Varbūt tā ir tā pati Inga Ezergale no Talsiem par ko jau Vin te rakstīja?
ingreta
19.10.10. 08:22
Kāzu datums: 20.02.2016
Loti daudz labu vārdu tika rakstīts par Ingu Avotiņu no Teikas.Draugos viņu vari atrast tikai cik zinu viņa pašlaik atrodas Ēģiptē .Tā arī zem profila rakstīts ,bet viņas albumu vari palūkoties un sazināties ar vuiņu tāpat.ļoti atsaucīgs cilvēks.
19.10.10. 08:43
nē, cik es zinu, tad tās Ingas un Inga no Teikas nav tā pati Talsu Inga Ezergale:) ir vēl - iemet meklētājā, ir pat veselas vecākas diskusijas par šīm Ingām :)
monta111
19.10.10. 13:59
Paldies, meitenes, par atsaucību!
Beidzot sapratu, kas tā(tās) par Ingu (Ingām) un izrādās viņa vairs nav Latvijā. Bet kleitas draugos viņai tiešām skaistas, un kas ir svarīgi- dažādas.

Tātad-joprojām meklēju šuvēju... ;)
Varbūt kāda ir šuvusi savu kleitu (ar korseti) Jelgavā-un var k-ko ieteikt? :)
Annnie
29.11.10. 11:16
Kāzu datums: 18.09.2010
1. Iveta Munce - Mārupes puse. Ir iespējams atrast arī draugos, tur būs kādi viņas darbiņi. Ļoti jauka, atsaucīga un prasmīga šuvēja- tikai tās labākās atsauksmes no manas puses!
2. Jā, viss izdevās lieliski! Paliku apmierināta ar paveikto un neskatoties uz to, ka tika ieguldīts ļoti daudz laika un pūļu,jo kleita patiešām nebija no vieglajām sarežģītības ziņā, tas bija to vērts! Sākumā šūšanas procesā varbūt likās, ka simtprocentīgi nebūs tieši tāda kā vēlējos, bet gala rezultātam gan nebija kur piesieties -ļoti akurāti un glīti.
3. Par darbu beigās samaksāju 200ls, jo kleita nebija no vieglajām + audums, kas sanāca uz latiem 100. Kopā gājām ar šuvēju un meklējām labākos un izdevīgakos variantus.
4. Auduma meklēšana bija vēl atsevišķi, bet pats tapšanas process bija kādi 2 mēneši noteikti.
5. Sākt laicīgi visu darīt, lai uz beigām nav stresi, kleitas izvēlē vispirms izskatīt kādus aptuvenos kleitu variantus un doties pamērīt pa saloniem,lai redzētu ka tas viss reāli dzīvē izskatās, pēcāk ar šuvēju laicīgi visu atrunāt lai nebūtu pārsteigumi - izstāstīt savas vēlmes, ieceres, vienoties par aptuvenajām darba summām.
6. Bildīti pievienošu vēlāk, šobrīd nav pa rokai.

Lai viss izdodas! :) ;)
bucitek
29.11.10. 12:52
Kāzu datums: 06.08.2011
Paldies par info, Annnie! Summa ir sakarīga, priecātos par bildīti :)