FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Kāzu kleitas un apavi

Kāzu kleita Alma nolle vai pirkt?

Njau
28.09.10. 12:48
Kāzu datums: 27.05.2011

Sveikas!
Noskatīju Alma nollē kāzu kleitiņu. Man ļoti patīk, bet mulsina tas, ka viņa jātīra. Tāpēc vēl šaubos par pirkšanu.
Kā jums ir gājis ar kleitu izvēli, vai tīrīšanu?

Skatīt ziņojumus:
Keisa
28.09.10. 13:18
Kāzu datums: 10.07.2010
Es pirku savu kleitiņu Alma Nolle, bet tad, kad viņi vēl veica pasūtījumus. Es mērīju to, kas salonā, bet man pasūtīja un atveda tādu pašu tikai pilnīgi jaunu. Tagad uz slēgšanu viņi laikam iztirgo tās kleitas, kas ir bijušas uz vietas un laikotas daudzas reizes, tāpēc arī tā noteikti ir jāiztīra. Pēc kāzām savu kleitu nesu tīrīt uz citu kāzu salonu, kas pieņem kleitas tīrīšanai, izmaksāja man 25Ls un iztīrija vienkārši perfekti. Tā kā, ja tev patiešām kleita patīk, tā ir par tev pieņeamu cenu un neesi no mānticīgajām, tad ņem tik ciet un aiznes iztīrīt :)
Njau
28.09.10. 14:31
Keisa!
Uz kuru salonu tu nesi tīrīt kleitiņu?
Nika25
28.09.10. 15:04
Es nopirku savu sapņu kleitu tieši šajā salonā, tā bija palikusi vienīgā no iepriekšējā gada kolekcijas, un tāpēc arī bija jātīra, bet viss bija perfekti, man to iztīrīja un kleita bija kā jauna! Vari uzticēties šīm meitenēm :)
Njau
29.09.10. 11:04
Nopirku vakar kleitiņu, sarunāju ar meiteni, ka vēlāk, kad šuvēja būs atšuvusi, iztīrīs.:)