FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Kāzu kleitas un apavi

Kāzu kleitu katalogs

Precos.lv
22.09.10. 09:36
Kāzu datums: 15.12.2019

Informējam, ka šodien Precos.lv tiek atklāts Latvijā lielākais elektroniskais KĀZU KLEITU KATALOGS, kurā katra topošā līgava varēs atrast sev piemērotu kāzu tērpu. Šobrīd katalogā aplūkojamas jau vairāk nekā 150 kāzu kleitas no labākajiem Latvijas kāzu saloniem.

Precos.lv kāzu kleitu katalogs būs lielisks palīgs visām līgavām, kas nodevušās kāzu kleitu meklējumiem. Katalogā ērtā un pārskatāmā veidā iespējams atlasīt Latvijas kāzu salonos pieejamās kleitas pēc dažādiem parametriem - zīmola, cenas vai kāzu salona nosaukuma.

Atsevišķi iespējams aplūkot kleitas, kurām ir atlaide, kā arī kleitas, kuras tiek piedāvāts nomāt.

Katalogs ir veidots tā, lai tas būtu neaizstājams palīgs ikvienai tā lietotājai, kura plašajā kāzu kleitu klāstā vēlas veiksmīgi atrast skaistāko kleitu savai kāzu dienai, kā arī gūt skaidrību par kāzu saloniem, uz kuriem noteikti ir vērts doties, un operatīvi atlasīt to kleitu modeļus, kuri ir tieši tik burvīgi, lai tos būtu grēks neuzlaikot.

Lai paplašinātu līgavu iespējas izvēlēties savu kāzu kleitu, aicinām katalogā savus kāzu tērpus ievietot ne tikai kāzu salonus, bet arī šuvējus un Latvijas modes māksliniekus.

Precos.lv

maijamaija
22.09.10. 12:21
Super piedāvājums un iespējas! Domāju, ka tāds katalogs krietni atvieglo līgaviņām dzīvi! Skatos kleitas un pilnīgi mazliet žēl, ka kāzas jau garām! :) Tik daudzas skaistas! Tiesa kādu 1/3 daļu esmu laikojusi vai redzējusi dzīvē :D