FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Kāzu kleitas un apavi

Pirmais valsis celofana kleitaa???

zandish
21.09.10. 22:04
Kāzu datums: 02.10.2010

Hm.. tāda maza problēmiņa.. :) Varbūt kādai arī ir tāda gadījusies! Izrādās, ka manis iegādātā brīnumskaistā kleita, kuras apakšu rotā mežģīnes un organzas audums fotogrāfijās spīd!!! :) Izklausās jau kā katras līgavas sapnis - SPĪDĒT kā zvaigznei savās kāzās.. bet nu.. varbūt ne īsti burtiski :) Nu, īsāk sakot, varbūt kādai no jums ir gadījies līdzīgi un ir kāds padomiņš! Es saprotu, ka daudz kas ir atkarīgs no fotogrāfa. Mums fotogrāfe būs viena draudzene, kurai nav īpaši liela pieredze, tāpēc varbūt varat ko ieteikt!

Skatīt ziņojumus:
ulula
21.09.10. 22:40
Kāzu datums: 21.08.2010
hmm...traki gan tev

Bet pārbaudi drošības pēc- palūdz draudzenei, lai tevi pafočē un paskatieties- spīd tik tiešām?

Tomēr ja viss ir tā kā tu saki ar spīdēšanu un tu vēlies to novērst -vienīgais risinājums- cita kleita.
Lindukiii
21.09.10. 22:55
Kāzu datums: 02.07.2011
man ari skiet,ka veinigais variants ir cita kleita....
vai ari varbut, ja ta izskatitos ok, tad japerk mezgines un japarsuj par kleitu....
maijamaija
21.09.10. 23:07
Es domāju, ka tas ir sīkums :) Tiešām!
Parunā ar savu draudzeni -fotogrāfi, vai viņa nezin kā tādu defektu novērst. Vēl viss mazāk spīd - melnbaltajā versijā! Un atrodi kādu photoshop profiņu - ja kaut kas nebūs tā, pēc tam viss būs tā, ka nemanīsi par ko uztraucies!

Lindukiii - tu runā tā, ka it kā izmaksu ziņā tas būtu tā kā aiziet uz tirgu gurķus nopirkt...
Lindukiii
21.09.10. 23:17
maijamaija, toposai sievinai nepatik tas,ka kleita spid un tadel nav jega rakstit,ka gan jau nav tik traki, jo tiesi vinai nepatik ka tas izskatas un tiesi vina nav ar to apmierinata!!!!
tadel ari rakstu,ka ja nav apmierinata ar to ka un kas izskatas, tad atliek 2 varianti - vai nu kleitu pielabot (mana ideja bij uzsut virsu mezgines) vai ari jagada cita kleita...un es neviena bridi nesaku,ka tas neko nemaksa...te ludza padomu un es ieteicu 2 variantus...
maijamaija
21.09.10. 23:33
Hmm, dīvaini rakstīt par kleitu, kas nepatīk "brīnumskaistā kleita, kuras apakšu rotā mežģīnes un organzas audums" ļoti liela nepatika izteikta! :D
Vienīgā bēda ir, ka spīd fotogrāfijās, dzīvē ticu, ka tas spīdums izskatās citādāk! Labs risinājums būtu profesionāls fotogrāfs, kas, pieņemu, to novērstu, bet ja fotografē draudzene tad tas varētu būt grūtāk. Un pieļauju, ka tas spīdums parādās iekštelpās pie mākslīgā apgaismojuma, un cik tad daudz tādu bilžu kāzu dienā ir!? Ja zandish galvenokārt uztraucaās par pirmo valsi, tad tās bildītes noteikti var apstrādāt un uzlabot!
Lindukiii
21.09.10. 23:48
''Izklausās jau kā katras līgavas sapnis - SPĪDĒT kā zvaigznei savās kāzās.. bet nu.. varbūt ne īsti burtiski''
tatad zandish nav apmierinats ar kleitas spidesanu ...nu ko tad darit?! visas bildes taisit melnbaltas...
es sapratu,ka kleita zandisham patik, bet nepati spidigais audums....tatad nav apmierinata ar kleitu!!!!varbut ari parpratu...
turklat neesmu fotografs, lai zinatu ka kleita kura gaisma spid....

lai vai ka, izteicu tikai viedokli un lai jau toposa sievina dara ka velas un uz k-kadiem komentariem, kur kads uzvelkas par kada cita viedokli, cetisos vairs nereaget:)
krix
22.09.10. 12:29
Kāzu datums: 07.08.2010
manai vienai draudzenei arī bija kleita no organzas auduma un bija tieši šī pati problēma, tiešām izskatījās, ka viņa ir ietinusies plēvē. Bet tas bija tikai tajās bildēs, kuras fotografētas iekštelpās. Ārā izskatījās ļoti labi. Varbūt jums ar draudzeni vajag pirms tam pamēģināt dažādas fotoaparāta opcijas un atrast tādu fotoaprāta režīmu, kad nav stipra zibspuldze un gaisma tik ļoti neatstarojas uz organzas auduma.
zandish
22.09.10. 13:48
Kāzu datums: 02.10.2010
:) Paldies jaukaas!! Ir jau taa ka dikti patik man kleitina un jaunu nepirksu. Nu jaa, gribeju tikai zinat vai es esmu vieniga ar sadu interesantu kleitas apdari :) Gan jau bus ok! Es arii iedomajos melnbaltas bildites taisit beigaas, ja nu gadijuma spid pa traku!