FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Kāzu kleitas un apavi

Mana ļooooti labā pieredze ar salonu Ingrīda!

M
Maza_Perlite 20.09.10. 11:29

Tā kā veikalos nevarēju atrast kleitu "sirdij", nolēmu šūt!
Pēc atsauksmēm izvēlējos salonu Ingrīda. Pirmo reizi, garām ejot, iegāju iepazīties - attieksme ļoti jauka! Aiznesu savu skici un kopā izmodelējām manu sapņu kleitiņu! Pirmajā laikošanā gan man ļoti nepatika un pārņēma stress, kas tur var sanākt....Bet tas bija tāpēc, ka man visur bija pa lielu, karājās, tāpēc jau arī nepatika. Plānotas bija 2 vai 3 laikošanas, bet Ingrīdas īpšās attieksmes dēļ gāju pat laikam kādas 5 reizes, jo viņa gribēja, lai viss līdz pēdējai vīlītei būtu perfekti nostrādāts. Tā kā man laiks bija vēl daudz, pati vēl teicu, lai nesteidzas, bet lai viss ir kārtīgi izdarīts, ka varu kaut 10 reizes nākt laikot - tā nu lēnā garā tapa mana sapņu kleitiņa. Godīgi sakot - iemīlējos savā kleitiņā, jo tā tiešām sanāca mana sapņu kleitiņa!!!!:) Mežģīnes speciiāli sūtīja no Spānijas. Par aksesuāriem - grūti uzrakstīt vārdos Ingrīdas īpašo attieksmi un pretīm nākšanu...Jo bija man arī aksesuāri kā dāvaniņas....Viss līdz pēdējam bija pieskaņots kleitiņai - nerunājot par cimdiņiem, bet arī uz bolero jaciņas un kurpēs speciāli uzšuva tieši tādas mežģīnes kā kleitiņai - nemēdzu tā lielīties, bet tiešām jutos kā no žurnāla vāka, jo viss bija tik ļoti saskaņots!:) Mums tiešām izveidojās ļooooti labs kontakts, tāpēc laikam arī rezultāts bija brīnišķīgs!:) Saņēmu neskaitāmus komplimentus par kleitiņu un koptēlu, bet pats galvenais, ka līgavainis arī bija stāvā sajūsmā par savu līgaviņu.....:)
Esmu lasījusi arī sliktas atsauksmes par Ingrīdas salonu....Tiešām žēl, ja nepaveicās kādai, bet es ne mirkli nenožēloju izvēli šūt pie Ingrīdas, jo arī pēc kāzām man gribas iet pie viņas - tieši labās attieksmes dēļ!
Mīļš paldies Ingrīdai un visam salonam, jo visas šuvējiņas bija iesaistītas manas sapņu kleitiņas radīšanā!Informācija Precos.lv: Kāzu modes studija "Ingrīda"

3 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
M
Maza_Perlite 20.09.10. 11:30
Signe84 22.09.10. 19:30 | Kāzu datums: 19.08.2011

Pērlīt, cik izmaksāja šis skaistums?

M
Maza_Perlite 23.09.10. 08:42

Man daudz kas no aksesuāriem nāca bonusā....Dēļ tik labas attiesmes man pat prasījās atstāt uz "čaju", bet tas, ko prasīja, bija 410Ls. Nevienu iztērēto santīmu par šo kleitiņu un visu pārējo nenožēloju - tas bija to vērts!:) Galvenais "dārgums" jau bija dārgās mežģīnes, kas nāca no Spānijas.