FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Kāzu kleitas un apavi

Kā dejot kleitā ar šlepi?

Herce 17.09.10. 15:22 | Kāzu datums: 30.04.2011

Manai kleitai ir maza šlepe, ko nevar paņemt rokā. Kā reāli var dejot ar šādu kleitu?

5 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
s
sicilia 17.09.10. 21:38 | Kāzu datums: 05.09.2009

man šlepe nebija gara - tāds neliels pagarinājums. un es vienkārši dejojot pieturēju ar roku svārku malu. pārējā laikā mani tā netraucēja

a
aija_p 17.09.10. 20:55 | Kāzu datums: 17.07.2010

man arī šlepe nebija gara, bet (vismaz manai kleitai) šlepe smuki tika tā kā salocīta un no sāna uzāķēta uz pirksta.

Herce 17.09.10. 20:49 | Kāzu datums: 30.04.2011

Hmm, man liekas, ka būs kaut kā ar tām saspraužadatām jāizlīdzas vai podziņām, jo šlepe nav tik gara, lai ņemtu aiz pirksta.

a
aija_p 17.09.10. 20:43 | Kāzu datums: 17.07.2010

man arī kleitai bija neliela šlepe. es izlīdzējos ar apakšā (kreisajā pusē) iešuvu cilpu no lentas. līdz ar to, kad šlepe lejā, tad lentu neredz, bet ideāli uzāķēt uz pirksta. uzāķējot, šlepe nebija pa zemi un izskatījās arī normāli, nekāda vaina :)

B
Blako 17.09.10. 18:40

Shaadaam kleitaam parasti starp volaaniem ieshuj mazu podzinju taadaa augtumaa, lai kleitas mala nevilktos pa zemi. un kleitas apaksmalai, garaakajaa punktaa pieshuj mazu cilpinju, ko aizaakeet aiz pogas. Var arii izmantot vienkaarshu, lielu sasprauzhamo adatu. Un tieshi pirms dejas kleitu var piespraust, vai arii atsaat piespraustu uz visu vakaru, lai netraucee...