FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Kāzu kleitas un apavi

Meklēju foršus kāzu kleitu saloniņus Rīgā

Bamby
19.01.10. 12:41
Kāzu datums: 11.06.2010

Internets, protams, pilns ar kāzu veikalu adresēm, taču nav laika, lai izstaigātu visus, turklāt pieļauju, ka sakarīgi ir labi, ja daži. Būšu priecīga, ja ieteisiet labākos kāzu kleitu salonus Rīgā.
Kritēriji: liela izvēle šaurajām fishtail un mežģīņu kleitām un aksesuāriem, laipna apkalpošana, cena atbilstoša kvalitātei.

Lūdzu, padalieties ar savu pozitīvo pieredzi!

Skatīt ziņojumus:
Lindsy
19.01.10. 13:05
Kāzu datums: 31.07.2010
Jā man arī šāda informācija derētu,jo lai nopirktu kleitu ir tikai pāris dienas laika un nekur daudz nepaspēšu pa saloniem pastaigāt...
Desperado
19.01.10. 13:17
Es meklējot savu kleitu biju tikai uz diviem veikaliem. Par to gan daļēji varu pateikties tam, pirms tam bija kāzas māsai un viņa jau bija izstaigājusi veikalus un varēja pateikt, kur nemaz nav vērts iet.
Tātad biju uz Gimeneju (laikam Artilērijas ielā) un uz Jūliju (Avotu ielā). Īstā kleita bija Jūlijā. Tur manīju arī fishtail kleitu (ja pareizi saprotu, ko Tu ar to domā). Tur bija divi stendi - dārgais (krietni virs Ls500) un normālais, no kura arī izvēlējos savu kleitu. Cena kleitai, plīvuram, apakšsvārku nomai kopā bija Ls450. Kleita bija ļoti ērta, ļoti labi derēja (nevajadzēja neko pielabot, pāršūt) un, kaut arī apakšdaļa bija kupla, nebija nekādu problēmu dejot, sēdēt, staigāt. Pēc manas saprašanas kleita bija ļoti kvalitatīva, pilnīgi noteikti neatgādināja aizkaru audumu:)
Bet, cik pamanīju, abos veikalos, lielāka izvēle tomēr ir +/- tradicionālām garām, kuplām kleitām. Sākumā gribēju kaut ko ekstravagantu (priekšpusē īsa, aizmugurē gara), bet nekas tamlīdzīgs vispār nebija atrodams.
Abos salonos bija arī nopērkamas rotas. Kurpes laikam gan tikai Gimenejā bija.
Apkalpošana abos salonos bija ok.
Vienīgi jocīgi, ka Jūlijā nebija iespējams maksāt ar karti. Jo es parasti nemēdzu staigāt pa ielu ar vairākiem simtiem skaidrā naudā. Bet tur netālu ir bankomāts.
es-saule
19.01.10. 19:58
Kāzu datums: 26.07.2008
Veikaliņš kurā es pirku savējo diemžēl vairs nav.:( Bet nepatērējot daudz laika var izstaigāt Avotu ielu, tur kāzu veikali ir ar ļoti nelielos attālumos viens no otra (vismaz toreiz bija, sen neesmu pa šo ielu staigājusi).
aila
19.01.10. 23:19
Kāzu datums: 16.07.2010
Pirms Ziemassvētkiem biju staigāt un tur kādi 3 pēc kārtas ir...atšķirībā no citām vietā (piemēram Ģertrūdes ielu), kur viss ir tukšs izslaucīts - ļoti daudzi ir aizvērušies.
miledija
20.01.10. 09:29
Kāzu datums: 11.08.2007
uz Lāčplēša ielas pie Avotu ielas ir jauns salīdzinoši veikals (kopš pagājušā gada rudens) Verona! vismaz garām braucot logā nu smukas kleitas bija! sevišķi viena ekstrevaganta ar sarkaniem akcentiem! tad vēl visi veikali pa avotu ielu (laikam kādi 3-4). pagājušā gada decembra vidū ar draudzeni izskrējām 4 veikalus, ka sbija uz barona ielas , pretī nojauktajai sporta pilij! Gimeneja ir ļoti ok! man šķiet smukākās kleitas! nav poļu- angļu franču, super korsetes, dažāda cenu amplitūda, var pirkt, mana draudzene nomāja - superīgu kleitu angļu 19.gs.beigu stilā ar lielu pušķi uz dibena! vēl laikam ir santa - air poļu kleitas, gan smukas gan ar "nebeidzamiem bļeskiem", bija superīgas, bet protams dārgas spāņun kleitas! tallinas - barona - ir Bonni, pirms 2 gadiem viena draudzene nopirka smalku spāņu kleitu karmenas stilā 0 nu dārga ļoti, bet - s nog šībateļna!!! tagad vismaz tas ko mums rādīja - nu tādas spīgulenes tortīgas! nepatika neviena ko parādija! nu jau varbūt aizvēries Kāzām un Ballēm - es biju šokā - salīdzinoši ar to kas tur bija pirms 2 gadiem kad meklēju savu kleitu, viņieom bija izpārdošana, bet lielāka daļa to kleitu izskatījās tādas kā būtu pa asfaltu pavalkātas un tad sakārtas uz pakaramajiem! pilnīgs čau!!!
Zancic
23.01.10. 14:48
No savas pieredzes iesaku salonus "Alma Nolle" un "Kāzām un ballēm". Abos salonos ļoti patika piedāvājums, vismaz atšķirīgs no citiem saloniem. Alma Nollē stādā ļoti atsaucīgas, laipnas un pacietīgas meitenes:)) Ja man vēlreiz vajadzētu kāzu kleitu, es apmeklētu tikai šos divus salonus:) Ja vien šie saloni vēl strādā...
Bumbulbite
23.01.10. 16:11
Iekš Panorama Plaza ir atvēries jauns kāzu salons LOVE STORY. Tur ir galvu reibinošas pasakaini skaistas kleitas. Esmu noskatījusi arī jau savējo. Bet cenas gan nav draudzīgas. Vēl jo varāk, ka principā visos kāzu salonos šobrīd ir ievērojamas atlaides...
krūpiņš
27.01.10. 19:32
Gribēju pajautāt, kādas vidēji cenas ir kleitām kāzu salonā Love Story? Skatījos bildēs - pasakainas kleitas, gan jau ka dzīvē tik pat skaistas! Gribētos aizbraukt paskatīties. Tur bez pieraksta var braukt?
Filzens
27.01.10. 23:05
Ja, man ari interesetu uzzinat, kadas cenas ir Love Story. Vini tirgo spanu Saint Patrick kleitas, aks ir loti lidzigas Pronovias, kas savukart ir vienas no popularakajam spanu kazu kleitam. Es savu Pronovias kleitu Austrija nopirku. Intersetu zinat, cik apmeram Riga tas maksa. Vispar, ja vien ir iespeja, es ieteiktu ari arpus Latvijas paskatities, domaju, ka izvele bus lielaka un cenas labakas:)
Love_Story
28.01.10. 10:05
Kāzu datums: 09.06.2006
Brauk uz Love Story var jebkurā laikā pēc iepriekšēja pieraksta, vai d/d no 10 līdz 15.
Cenas sākot no 600ls.
Kuta
28.01.10. 11:53
http://www.sanpatrick.com/ mājas lapā nav norādīts, ka Latvijā kāds salons oficiāli tās izplata.

Noteikti iesaku paskatīties arī ārzemēs gan Pronovias, gan San Patrick, gan White One kolekcijas!
Vecmeita
28.01.10. 12:07
Kāzu datums: 21.07.2013
Nostāk no bieži apmeklētajām centra Kāzu ielām - Vīlandes ielā 7 ir kāzu salons Baltijas Stils.
Arī tur var iegādāties San Patrick - White One kleitas.
Papildus nodarbe viņiem ir kāzu kleitu un vakarkleitu šūšana uz vietas.
Alma_Nolle
28.01.10. 12:30
Informācija Jūsu zināšanai! PRONOVIAS grupai pieder pavisam sešas kāzu tērpu un vakartērpu līnijas, kas katru gadu piesaka jaunas kolekcijas. Divas prestižākās un eksluzivākās līnijas ir MANUEL MOTA un PRONOVIAS, divas cenu ziņā nedaudz lētākas līnijas ir SAN PATRICK un LA SPOSA un divas cenu ziņā demokrātiskākās līnijas ir WHITE ONE un ATELIER DIAGONAL. Tagad pilnīgi droši par tiesībām piedāvāt Jums oriģinālus tērpus no minētajām kolekcijām.
PRONOVIAS un MANUEL MOTA kolekcijas Latvijā ir tiesības pārstāvēt tikai salonam ALMA NOLLE, BET jauno 2010. gada kolekciju mēs šogad nepiedāvāsim, tāpēc 2010. gada PRONOVIAS un MANUEL MOTA kolekcijas nebūs pieejamas nedz salonā Alma Nolle, nedz arī kādā citā
salonā Latvijā. Ja vēlaties tērpus tieši no PRONOVIAS vai MANUEL MOTA 2010. gada kolekcijām, salonā Alma Nolle ieteiksim Jums tuvāko salonu ārvalstīs, kur Jūsu izvēlēto tērpu var iegādāties par visizdevīgāko cenu. Iespējams salons Alma Nolle sadarbību ar PRONOVIAS un MANUEL MOTA atsāks nākošajā sezonā, bet šobrīd salonā iespējams iegādāties tikai tērpus no 2009. gada kolekcijām.
LA SPOSA tērpus iespējams iegādāties salonā SANTA. SAN PATRICK līniju pagaidām oficiāli neviens salons Latvijā nepārstāv!
WHITE ONE kolekciju piedāvā salons BALTIJAS STILS, bet ATELIER DIAGONAL kolekciju iespējams iegādāties salonā LILITA.
Esiet uzmanīgas ja vēlaties iegādāties patiešām oriģinālus minēto kolekciju tērpus. Jebkuru šaubu gadījumā pārstāvniecību, tiesības izplatīt tās vai citas kolekcjias, un beigu galā tirgotāja godprātību ir pavisam vienkārši pārbaudīt - sakontaktējot ar PRONOVIAS biroju Spānijā. Kontakti vienmēr atrodami ražotāju oficiālajās mājas lapās.
Kuta
28.01.10. 12:39
Labāku komentāru nevar gaidīt!
Atnāca Alma Nolle un ieviesa skaidrību! Jo maksāt 600Ls un vairāk par ne-oriģinālo tērpu būtu ļoti sāpīgi.
Alma_Nolle
28.01.10. 12:49
Tā ir oficiāla informācija par PRONOVIAS firmas piedāvātajām tērpu līnijām un šā brīža situāciju Latvijā. Par salona LOVE STORY darbību un piedāvājumu patiešām neko nezinu un neņemos apgalvot.
Mans ieteikums vienkārši ir vienmēr lieku reizi tirgotāja teikto pārbaudīt, kā arī painteresēties no kurām kolekcijām un kura gada tērpus tieši salons piedāvā. Variet paprasīt lai tirgotājs uzrāda ražotāja apstiprinājumu par tiesībām kolekcijas izplatīt. (piemēram salonā Alma Nolle šādu dokumentu esam gatavi uzrādīt). Par kāzu tērpiem netiek prasīta maza summa, lai par šo naudu iegādātos piemēram ne-oriģinālus vai lietotus/nomātus tērpus. Ir nācies ar šādām situācijām praksē saskarties un no līgavām dzirdēt skumjus stāstus, tāpēc, esiet modras!:)
Filzens
28.01.10. 13:13
Paldies par informaciju! P.S. Vai Jusu salona ir paradijies, kas jauns no garajiem plivuriem ar mezginem un aksesuariem?
Love_Story
28.01.10. 13:36
Kāzu datums: 09.06.2006
Salons Alma Nolle deklarē absolūti ticamu informāciju.
Mēs tiešām esam jauns salons, kas nepārdod Pronovias, mēs esam San Patrick aģenti (un šo informāciju ir iespēja pārbaudīt, sazinoties ar firmas Spānijas ofisu) un mūsu salonā tiek piedāvāta kleitu kolekcija no San Patrick S.L. Limited Edition - „Novias Deluxe”, šūta San Patrik S.L. fabrikā speciāli salonam Love Story. Mūsu kleitas ir skaistas un atbilst visiem kvalitātes standartiem, pat vairāk – salonā ir pieejama 2010.gada kolekcija ar jaunākajām modes tendencēm.
Par ko gan, runā šādi indīgi komentāri!
Filzens
28.01.10. 13:46
Kometari jau nav indigi un super, ka Jus piedavajat istas spanu kleitas, jo tas ir burvigas! Vienkarsi cilveki, pirms iegadajas terpu, grib parbaudit ta izcelsmi! :) Lai izdodas daudzam ligavam darit prieku un veicas ar savas vietas nostiprinasanu tirgu!
Alma_Nolle
28.01.10. 15:03
Piedodiet, bet es neesmu dzirdējusi, ka San Patrick "Pronovias" kompānija šūtu kleitas kādam salonam pēc pasūtījuma. Ielūkojoties mājas lapā www.artnovias.ru atpazīstu modeļus un modeļu nosaukumus no iepriekšējo gadu un arī šī gada PRONOVIAS kolekcijām.
Manuprāt salonam LOVE STORY varētu būt ciešāks sakars ar Krievijas butiku (Maskavā) ART NOVIAS (www.artnovias.ru) nekā ar San Patrick SL kompāniju (Pronovias grupu) Spānijā.
Kleitu kvalitāti un izcelsmi neapšaubu, neesmu redzējusi. Lai Jums veicas, bet skaidrībai jābūt!
Alma_Nolle
28.01.10. 17:15
Dažādi garie plīvuri ir pasūtīti un gaidāmi aptuveni pēc pāris nedēļām. Kad saņemsim, uzrakstīšu privāti:)