FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Kāzu kleitas un apavi

kā tur īsti ir ar tām korsetēm???

o
oldforumuser 24.02.06. 16:14

Jautājums laikam būs adresēts pieredzējušajām līgavām vai tām, kurām ir pieredze ar korsetēm... :) Veikalā noskatīju dikti smuku līgavas kleitu - kā uzvilku tā iemīlējos tajā, pat nost negribējās vairs vilkt...bet, pagaidām vēl atliku pirkumu, jo nav īstas pārliecības, ka tā būs īstā tieši man. Kleita sastāv no 2 daļām: korsetes un svaarkiem. ...tur arii taa lieta - nekad ieprieksh nav valkātas korsetes un vienmēr ir bijusi pārliecība, ka tā tāds "nestabils" apģērba gabals...mazliet vairāk kustību un šis tas var izvelties laukā... Vai nav nevienai nekas tāds kādreiz atgadījies? :oops:
:D

9 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
o
oldforumuser 08.01.07. 23:03

Manai draudzenei bija problēmas ar kleitu, kurai korsete ir piešūta klāt proti, viendaļīga korseškleita! Mums ik pa laiciņam vajadzēja viņu iekretīt un iespīlēt atpakaļ tajā. Tādā ziņā, ir labāk, ja korsete un svārki ir atsevišķi, jo tie ir stabilāki, kad vīriņš paņem sieviņu uz rokām, kad apsēdies, korsete nenošļūc zemāk utt. :) Vismaz pašai ir bijusi ļoti pozitīva pieredze ar tērpiem, kas sastāv no korsetes un svārkiem atsevišķi! :)

o
oldforumuser 05.12.06. 15:49

Pērc droši! Man bija korseškleita un tas bija vnk super! Arī uztraucos par visu to pašu, bet priecājos, ka nepārdomāju!

o
oldforumuser 31.10.06. 17:38

nu korsetes jau tomēr tiek sažmiegtas gana stingri ;)
es savukārt vairāk satraucos, kā būs ar kustēšanos, locīšanos utt. būs jāpatrenējas pa māju ;)

o
oldforumuser 10.03.06. 18:58

ja kleitā iemīlējies-tad pērc! es arī iemīlējos savā, kad uzvilku- un nu tā manā skapī gaida liketnīgo dienu-un arī ir ar korseti... bet skaista!!!!

o
oldforumuser 28.02.06. 14:38

piemēram, caurspīdīgas. Bet tas gaumes jautājums.

o
oldforumuser 28.02.06. 12:10

Krūtis ir tāds vidējais Latvijas aritmētiskais... bet pa nakti izštukoju, ka kleitu laikam tomēr pirkšu, līdz kāzām vēl mēģināšu pierast, bet ja tomēr šīs nelāgās domas un bažas mani turpinās vajāt, tad palūgšu, lai mana šuvējiņa tai piešuj kādas tievas, neuzkrītošas lentītes pāri pleciem... :idea:

o
oldforumuser 27.02.06. 14:41

Ja krūtis Tev lielas, tad korsete nebūtu tā piemērotākā. Pašai Tev būs ērtāk, citādi ātrie danči un ašas spēles izpaliks. Un vēl- jau jau Tev ļoti gribas to korseti, ir taču krūsturi bez lencītēm..

o
oldforumuser 27.02.06. 10:25

Vai patiešām tas ir droši - gribētos dzirdēt vēl kādu viedokli... kāzas taču svinīgs pasākums un tur kaila krūts laikam netiktu piedota ...vai arī tiktu folklarizēta radinieku vidū :D Katrā gadījumā negribētos piedzīvot kaunpilnus brīžus pašai savā lielajā dienā, bet kleita tiešām brīnišķīga...eh! Varbūt man vienai tāda "krūšu fobija"?! ...bet ko gan citu var gribēt no cilvēciņa, kas akvaparkā no trubas izšļūca ar kailu "augšiņu" - tāda visai nelāga pieredze... tāpēc, lūdzu nomieriniet mani, ja vien ir kāds mierināmais vārds padomā...

o
oldforumuser 24.02.06. 16:23

korsetes taču ir ļoooti pieguļošs, pat piespiests aģērbs. līdz šim nekas tāds nav noticis.labāk izlem pēc iespējas ātrāk - kāda cita var nopirkt tavu kleitu