FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Kāzu kleitas un apavi

padalīšos....

viibeke
30.06.08. 12:08
Kāzu datums: 19.07.2008

iegāju Rimi un meklējot kosmētiku ieraudzīju interesantu lietiņu....pēdiņas no mīksta gumijas materiāla,kas paredzētas augstpapēžu kurpēm,tagad pērkot bij akcija divi pāri par viena cenu,padārgi gan bija ap5ls,bet jau iemēģināju sajūta laba un galvenais,ka ar zeķēm kājās kājas neslīd jo virspuse ir rievota,kas reizē masē un apakša lipīga un lietot var ilgi,jo ir mazgājami....pirms tam pat nebiju iedomājusies,ka kaut kas tāds ir...

man pašai gan ir problēma ar lietussarga meklēšanu,jo laikam tā tāda netipiska lieta,vajag lielu un kupolveidīgu nevis parasto,baltu vai caurspīdīgu...ja nu līst,bet labāk ir nopirkt,jo tad toč nelīst...

Skatīt ziņojumus:
Knope
30.06.08. 13:24
Kāzu datums: 26.07.2008
Drogās arī šitās pē'diņas bija. Pie 2ls. Nopirku, bet šovasar vēl nav nācies izmēģināt
ilzemuc
30.06.08. 14:20
Kāzu datums: 06.09.2008
es vienmēr esmu uz viņām noskatījusies, bet nopirkt vēl nav drosmes. Kad izmēģināsi, padpd ziņu, kā bija! varbūt man ar tādas nopirkt uz kāzām?
A kāda zin, vai tīkliņzeķes kurpēs arī slidinās? nekad tādas neesmu vilkusi, bet pirms kāzām zeķes vilkt negribas, lai nesasmērētos :)
pucci
30.06.08. 14:23
Lindex ari nopirku :)
Noelle
30.06.08. 14:24
Kāzu datums: 19.07.2014
tīkliņzeķes slidinās stipri mazāk kā parastās zeķes, taču tas arī stipri atkarīgs no tā, cik smalks tīkliņš - jo rupjāks, jo mazāk slīd :)
Knope
30.06.08. 14:31
Kāzu datums: 26.07.2008
Ar tīkliņzeķēm var sanākt cits kreņķis. Ikdienā nēsāju diezgan smalku tīkliņu, parasti ir ok. Bet Deju svētku ietvaros jaunajai programmai jādejo tīkliņzeķēs ar "lielām rūtīm". Lietojam lētākās Favorite - super izturīgas, bet paasas. Rezultātā, ja ilgāk staigāts un dejots, tad visa pēdas priekšējā daļa mazām tulzniņām, varžacveidīgiem punktiņiem noklāta rūtiņās :( Uz svētku koncertiem toč likšu attiecīgās pēdiņas, bet starp kāju un zeķi
ligii87
30.06.08. 14:37
Kāzu datums: 21.06.2008
Ar tām pēdiņām jābūt uzmanīgām, jo es uz savu vecmeitu ballīti biju tās ielikusi kurpēs (man parasti augstpapēžu kurpēs grūti ilgi nostaigāt, jo pamatne liekas cieta) un tā kā mainījās kājas biezums pirkstu daļā, tad man tika noberzti abi lielie īkšķi no augšas. No apakšas, protams viss bija kārtībā un ļoti mīksti, bet no augšas spieda.
Iepriekš noteikti vajag pamēģināt pastaigāt. Neizdariet tādu muļķību savā kāzu dienā, kādu es izdarīju vecmeitu ballītē.
viibeke
30.06.08. 14:42
Kāzu datums: 19.07.2008
es jau izmēgināju uz vienu pasākumu un biju apmierināta,sajūtas labas,liekas ka kāju atvesina....un labākais,ka jau izvalkātās kurpes atkal likās kā uzlietas,jo tās pēdiņas mazliet iedarbojās kā tās ko agrāk lika apavos,kas īsti nederēja.....zeķes neslīd un pati pēdiņa ar....

par tām tīkliņzeķēm ar iedomājos,ka tās rūtis tomēr grauž to pēdu vairāk nekā kas cits un varbūt var pamēģināt to pēdiņu,jo tad pamats ir mīkstāks un nebūs tik traki....
naughtygirl
30.06.08. 15:06
Kāzu datums: 25.07.2008
jā, šādas pēdiņas man piedāvāja arī Drogās 2 par vienu cenu - 5Ls...
aijochka
01.07.08. 10:59
Tās lielās rūtis vienmēr paliek-rūtainās kājas:) :) :)