FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Kāzu kleitas un apavi

košas kurpes kāzās

replicca
28.06.08. 20:52
Kāzu datums: 11.10.2008

Sveikas, meitenes!
Vienkārši gribēju dzirdēt jūsu viedokli par to, ja līgavai kājās nav vis baltas (vai šampānieša) krāsas kurpes, net gan košas - piem, sarkanas..

Pašai man kleita ir šampanieša krāsā ar bordo ziedu kā rotājumu uz gurniem. Neizdevās atras slēgtas šampāniešu krāsas izejamās kurpes, tāpēc līgavainis ieteica nopirkt tādā krāsā kā zieds uz klietas. Ko jūs domājat par to?

Skatīt ziņojumus:
Nilly
28.06.08. 21:50
Man liekas, ka būtu ļoti ok!Ja bordo krāsa ir tērpā vai ziedos, tad kurpes ari var būt košas, lai gan jāredz, kā tās izskatās kopā ar kleitu!Lai gan man liekas, ka balts ar bordo labāk izskatās kopā, nekā šampanieša krās ara bordo, bet tas ir gaumes jautājums:)
aijochka
29.06.08. 14:40
Tēmā par kurpēm vienai līgaviņai bija koši sarkanas kurpītes un līgavainim tādas pašas....tās ir Tavas kāzas-dari,kā uzskati pati...kaut vai plikām kājām(kaut kur arī šito variantu redzēju-tiesa, laulāšanās bija jūras malā)
man arī prasīja-kāpēc Tev balta kleita? Gribu un ir...
ingreta
29.06.08. 17:14
Kāzu datums: 20.02.2016
Man bija sarkanas un lai man kāds pasaka ka oi nebija labi.Man bija labi.tās ir manas kāzas ,ko gribu to velku.