FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Kāzu kleitas un apavi

kāzu kleita ar šlepi

Anille 16.01.08. 14:59 | Kāzu datums: 11.07.2008

Esmu noskatījusi pāris kleitas, bet viņas visas ir ar šlepi. Izskatās ļoti smuki ar viņu un kad nevajag var piespraust pie kleitas tā lai netraucē. Baznīcā būtu ļoti skaisti. Bet tad es iedomājos, ja es viņu pēc ceremonijas piespraužu pie kleitas, lai netraucē vakarā ballēties, vai man neizskatīsies, ka es ar netīru kleitu staigāju, jo baznīcā pa zemi velkoties var visādi netīrumi pielipt. Vai kādai ir bijusi kleita ar šlepi? Vai tiešām ir tā kā domāju?

10 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
Alise 16.01.08. 15:05 | Kāzu datums: 27.07.2007

es neatbalstu šlepes, bet mana kolēģe ar tika galā tādā veidā, ka šlepes galā bija cilpiņa un šlepi aiz cilpiņas viņa turēja uz pirksta. nu kaut kā tā, varbūt murgaini sanāca, bet domāju, ka doma skaidra.

mollija6 16.01.08. 15:09 | Kāzu datums: 15.08.2008

Man loti patik tadas kleitas,man ari tada bus,un tagat par to nedomasu,ka bus tani diena,ja citas ir varejusas tik gala,tad ari mes varesim:)

berta 16.01.08. 15:40 | Kāzu datums: 03.08.2007

Man arii kleita bija ar slepi - tiesi taa arii dariiju uz bazniicu man vina vilkaas pa zemi, peec tam safocehaajaam pirmaas bildes un tad es vinu smuki piespraudu (arii bija speciaali uztaisiit kur piespraust). Nezinu, man nelikaas,ka redz kaut kaadas netiiras malas utt....biju LOTI apmierinaata!

Africa 16.01.08. 15:47 | Kāzu datums: 21.07.2007

man arī bija ar šlepi, nekur neko neatspraudu, man vairāk garais plīvurs pa kājām pinās:)
šlepe nemaz netraucēja, galu galā viņa jau tev vairāk ir aizmugurē un kā vēzītis tu nestaigā:) ja vajag strauji pagriezties, tad var eleganti pamest malā.

B
Baibs 16.01.08. 16:46 | Kāzu datums: 16.05.2008

cik kāzu salonos man ir rādīts, tad tā šlepe piespraužas tā, ka šlepes apakšpuse nav redzama, līdz ar to netīrumus nevajadzētu redzēt

s
sandruks 16.01.08. 17:15 | Kāzu datums: 07.07.2007

Šlepe galīgi netraucē, ja ir āķītis, kuru uzvilkt uz pirksta vai arī vietiņa, kur piespraust. Un izskatās baaaigi labi! :)

p
peleens 16.01.08. 17:44

Man bija kleita ar šlepi un vairs es sev tādu negribētu:(, jo lai arī cik labs audums būtu, viņš nedaudz saburzās, kad sēdi (piemēram mašīnā). Uz dažām bildēm arī neizskatījās tik smuki, kad tā aste uzsprausta augšā. Šlepi palaidu tikai baznīcā, jo tajā dienā bija mitrs un citādi viņa man būtu pavisam melna. Baznīcā nekas nepielipa, viņi tak grīdu tīra, ziedlapiņas gan pāris aizķērās:)

Anille 17.01.08. 09:04 | Kāzu datums: 11.07.2008

Liels paldies jums. Nomierinājāt mani. Droši varu pirkt ar šlepi kleitu.

ashele 17.01.08. 09:34 | Kāzu datums: 14.07.2007

man arii bija ar shlepi! ljoti patika! izskatas grezni un ceeli, nekas netrauceeja, neburziijaas. staigaajot pa daarzu shlepi atspraudu uz augshu. apakshmala gan bija nedaudz netiira, bet minimaali. uzsprauzhot vai turot aiz cilpas apakshu nemaz nevar redzeet.

Alise 17.01.08. 09:37 | Kāzu datums: 27.07.2007

netīrā apakšmala paliek arī bez šlepes- man bija netīra, jo staigājām pa zāli, bija lietus lijis. galvenais, lai kleita ir ērta.