FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Kāzu kleitas un apavi

Izvēle Šūt vai Pirkt kleitu

26.11.07. 13:42

Vēl nēesmu staigājusi pa veikaliem kleitas meklējumos,bet ir paredzēts pēc nedēļas to darīt-toties esmu netā aplūkojusi neskaitāmas kleitas un nu jau ir priekštats ko es gribētu un protams tā mana kleita pagaidām būtu no divām viena,un nu apsveru domu kleitu šūt,bet... ja nu man tā kleita nepiestāvēs ja nu...Nu zinat kā ir citreiz gribu to bet tev nepietāv nu neizskatās un vis
Kā lai zinu ka viņa man labi izskatīsies,vai labāk tomēr būtu apstaigāt salonus pielaikot to neskaitāmo kleitu piedāvājumu un ja neatrod tad šūt,un pie reizes redzēšu vai piestāv tāda tipa kleita kā esmu iecerējusi
Kas jūs pamudināja šūt kleitu nevis pirkt,vai pirms tam apstaigājāt salonus,vai cenas starpība starp šūtu un pirktu kleitu,kur lai meklē labu šuvēju ja nu tomēr-nevar taču pie kura katra iet un teikt tagad jūs man šūsiet kleitu :)
Gribu zināt kapēc tomēr šujat/šuvāt savu kleitu?

Skatīt ziņojumus:
Says
18.05.08. 22:50
Kāzu datums: 07.06.2008
Es par šūšanu! It īpaši, ja iecerētā kleita, superiga tāda, neparasta, maksā ~ls600, bet šujas par ~300-350...Pie kam manis pašas izvēlēti audumi, mežģīnes...detaļas īpaši saskaņotas...šūšana vēl procesā, bet nekad neviens apģērbs man nav tik perfekti piegulējis un labi derējis, tā sajūta ir superīga!
njuks
19.05.08. 10:46
Kāzu datums: 06.09.2008
Es arī ilgi domāju, biju jau gatava braukt uz kaimiņvalstīm meklēt kleitu- nu laikam pat esmu izlēmusi šūt!! Manuprāt divu vienādu līgavu uz pasaules nav un pat ja viņām ir vienādas kletas, katrai tā izskatās savādāk. Uzskatu, ka katra līgava sev izvēlas tādu kleitu kādā viņai vislabāk patīk un nav jadomā vai tāda būs kādai vai nē!! Es taisot šūt, jo esmu diezgan skaidri iztēlojusies savu sapņu keleitu- tādēļ grūti nopirkt kādu, kas nav tāda kā iedomājos!! Ceru, ka viss izdosies un arī man būs burvīga kleita, kurā es jutīšos kā pasaulē skaistākā līgava!!!
Marrita
20.06.08. 17:24
Kāzu datums: 27.12.2008
Protams šūt... man gandrīz sirds apstājās, kad uzzināju ka mana sapņu kleita maksā 2000Ls ...... :(..
Kad sazinājos ar šuvēju, viņa man teica, ka darbs un matreāli izmaksās 300-350Ls.... man tā apziņa ka par 1700Ls nopērku tikai zīmolu brr... galīgi neapmierina... vēl jau viss pārējais, kas nepieciešams lai sapostos... cimdi, rotas, kurpes.. utt...saskrietu pamatīgi.... ja labi gribētu varētu arī šo summu samaksāt... bet nu kaut kā negribas....
inly
20.06.08. 18:01
Ja ir iespēja nopirkt gatavu kleitu, tad noteikti japērk... tā kā priekš manis nopirkt drēbes ir loti grūti un arī visas mērītās kleitas salonos bija par īsu vai arī maksāja ap 2000Ls nolēmu šūt... Nezinu kāds būs gala rezultāts, bet nevienai līgaviņai nenovēlu šito stresu, kas mani moca gaidot kleitu...
aijochka
20.06.08. 18:24
Es pirku, man sanāca lētāk nekā šūt...un par vēlu arī bija, lai šūtu...kaut gan-par attiecīgu samaksu visu var...
amnesia
20.06.08. 22:03
Kāzu datums: 23.08.2008
es šuju kleitu pie tās pašas šuvējas, kur inly
zinu kā viņai iet un pilnīgi piekrītu, vēljovairāk tāpēc, ka pašai ir līdzīgi

man gāja šādi:
februāri, martu, aprīli pētīju tūkstošiem kleitu inetā, pa to laiku apjautu, kas patīk, pastaigāju pa saloniem, bet kāroto ne tikai neieraudzīju, bet saloni likās briesmīgi, kleitas par īsu un neviena perfekta, biju arī vācijā, tur vismaz apkalpošana un veikali super
tad ieraudzīju julijas mājas lapā, ka viņiem ir manis noskatītā kleitiņa uz vietas, gāju mērīt, bet pa to laiku, kāda bija viņu nopirkusi
tā nu arī neuzmērījusi maijā gāju pie šuvējas, jo kleita veikalā maksāja pusotru tūkstoti, pie tam vairs nebija pieejama
ar šuvēju nopirkām drēbi, pirmajā mērīšanā izmainījām augšdaļas izskatu, bet pirms nedēļas izrādījās, ka par maz auduma svārku daļai (šuvēju nevainoju, jo kleita ir pietiekami nestandarta un sarežģīta, tāpēc grūti noteikt, cik daudz vajag), beigās aizvakar aizbraucu pie viņas un pilnībā nomainījām apakšdaļu, bet - - uz vēl foršāku, atkal jāpērk papildus audums, iepriekšējie izdotie 25ls nomesti zemē
tā nu tagad dzīvoju ar lielu jautājuma zīmi, kāda gan beigās būs tā kleita

stress milzīgs, jo var kaut kas nepatikt, kaut kas ne tā un viss
bet jāvelk būs, ja vien negribi pa tukšo norakstīt ap piecsimt latiem :(

bet - ar stresu jārēķinās, toties kleita būs vienreizēja, vismaz es tā ceru
miice
21.06.08. 11:06
Kāzu datums: 02.08.2008
Es laikam arī šuju turpat, kur Inly,Amnesia, arī man bija stress, bet redzot pāris jau gatavu kleitu, kur no kaudzes auduma top īsti mālkslasdarbi, kuri neatšķiras no oriģināliem, bez tam vairākām kleitām, no kuras jāuzšuj viena, jo mēs jau gribam būt īpašas un bieži pašas nezinām ko gribam, pilbnībā paļaujos uz šuvēju.Nu un ka stress,varbūt mēs vairāk stresojam par pašām kāzām, nevis par kleitu.Protams, ka kleita ir jāgaida, bet ,man patīk tas, ka ja manas domas izmainās, pastāv iespēja ko mainīt,ja iespējams.Patīk process,līdz ar to es izdzīvoju šo savas kleitas šūšanas procesu, ko noteikti atcerēšos vienmēr kopā ar visu kāzu gatavošanās procesu.Patīk, ka varu šuvējai uzdot jautājumus kā sievietei, kurus nevaru uzdot citiem,jo viņa ir forša sieviete,kura domā par līgavu un kā viņa izskatīsies un jutīsies.Pirms tam apstaigāju kāzu salonus, nu paldies,bet man negribas vairs.Tādēļ iesaku meitenēm nestresot,bet paļauties un izbaudīt pirmskāzu priekus un satraukumu.
21.06.08. 12:55
Es arī pievienojos tām, kas savu kleitu ir pirkušas...
Bet, ja arī izvēle ir šūt-noteikti iesaku pirms tam izstaigāt salonus un piemērīt dažādu stilu kleitas, lai saprastu kas piestāv/kas ne! Man bij tā-ka sen biju noskatījusies kleitiņu, kura man likās ideāla un atbilst visām manām prasībām, BET kad aizbraucu pielaikot to kleitu-izrādijās, ka tā man nepiestāv!!!Bij tā>>> skatos uz kleitu-man tā patīk---bet kad apģērbju-nepatīk!-ta kā noteikti pirms šujat savu izsapņoto kleitu-uzlaikojat kādu līdzīgu modeli:)
Otro reizi devos kleitas mekējumos-iepriekš nenoskatot nekādu noteiktu modeli-tik zināju, ka negribu kuplu...Un vakar nopirku savu kleitiņu salonā Alma Nolle-no tur piemērīšanai izvēlētajām 5 kleitām-šī bij vienīgā, ko apģērbjot uzreiz sapartu-MANA!
zandis
22.06.08. 20:49
Kāzu datums: 06.09.2008
Es arī esmu par labu pirkšanai. Uzreiz pielaikojot kleitu redzu, kas piestāv un kas nepiestāv. Šujot navar būt 100% pārliecināts vai galarezultāts labi izskatīsies, jo iedomāties jau mēs varam, ka piestāv princešu kleita, bet galu galā piestāv piegulošāki modeļi (mans gadījums).:))) esmu sajūsmā par savu pirkumu... sanāca zem 300Ls, pirku www.ligavai.lv.
Rebeka_bella
25.06.08. 11:40
Kāzu datums: 27.07.2008
Nu es, piemēram, sākumā biju salona uzlaikot vairākus modeļus un tikai tad devos pie šuvējas, jau zinot, kas piestāv, nepiestāv... Bet vispār domāju, ja ir laba šuvēja, viņa jau arī redz, kas piestāv un kas nē. Es jau sākumā biju par labu šūšanai, jo nevarēju atrast tādu kleitu, kas tiešām patiktu, tad nu radīju savu modeli pēc savas gaumes... :)
Jefimova
27.06.08. 10:31
Kāzu datums: 19.08.2010
Es zināju, ka pirkšu. Meklēju ļoti ilgi, bet atradu. Un sapratu, ka ir ītā! Pirmo reizi kad precējos man bija šūta kleita. Arī bija jauki, tādēl laikam gribēju pirkto!
barbucis
12.08.08. 15:17
Kāzu datums: 23.06.2008
Es fiziski nevarēju nopirkt kleitu. Nācās šut un domāju ka tas man patīk pat labāk . Uzšuva gana labu un 80% tādu kādu gribēju :)

Mērījos ļoti ilgi un ļoti daudz ... nekas man nederēja.
Vai nu es esmu pa tievu vai arī kleitas visas ir mežonīgi lielas :D
Nevaru arī lepoties ar lielām krūtīm līdz ar to augšdaļa praktiski visām atkarājās.
Ja nav krūtis tad jau nav uz kā turēties :D

Ja patik augša tad nederēja leja utt.

Tāpēc šuvu.

Un vel ... šujot tu toč zini ka tāda kleita būs viena un otras tādas nav un nebūs.
Nilly
12.08.08. 18:56
Es biju 100% pārliecināta, ka lietu pirkšu, bet diemžēl nesanāca laika izskrienot caur saloniem. tāpēc nolēmu to uzšūt! Gala rezultāts ir zināms aptuvens, bet esmu pārliecināta, ka būs smuki, tā kleita būs tieši man- šūta manam augumam un manai gaumei! Kad meklēju kurpes izskrēju cauri kāzu saloniem un biju pārsteigta un šokēta, cik daudzi no tiem ir briesmīgi...es biju iedomājusies, ka kāzu saloni ir daudz savādāki, bet realitāte bija tāda, ka pat negribējās tajos apskatīties kleitas! Kad šajā forumā lasīju meiteņu stāstus par saloniem, neticēju...bet kad pati tos apskatīju, biju nepatīkami pārsteigta!
Vienīgais Alma Notte gan ir vislabākais salons...:)
miice
13.08.08. 11:46
Iesaku šūt, tagad par visiem 220%, jā stress baigais, bet kad redzēju ko spēj meitenes-sievietes, kuras cik zinu daudzām no mums jau ir uzšuvušas un vēl droši vien šuj,mana pārliecības dubultojās.Tas stress ir to vērts.Domāju,ka pārējās meitenes(kas šuva) man pievienosies.Un kur tad vēl, ka nav jāstreso par visiem aksesuāriem,somiņu,jaciņu,pat izšūtu plīvuru ar kleitas motīviem un arī rotaslietām,kurās tiek izmantoti tie paši materiāli,kas kleitā.Pat apakšsvārki nekur nav jāmeklē.Tiesa gan, droši vien mēs pašas bieži vien to stresu radām līdz ar to uztraucot cilvēkus,kas mums blakus,bet tā jau dzīvē gadās:)
wifetobe
14.08.08. 17:24
Kāzu datums: 11.08.2007
tā kā man kleitu šuva, tad varu dalīties ļoti pozitīvā pieredzē. viss bija kārtībā, gatavu kleitu dabūju apmēram nedēļu pirms kāzām, bet tas bija ļoti ok, jo pirms tam biju uz daudzām mērīšanām.
Protams, ļooooti daudz kas atkarīgs no tā, kāda šuvēja. Iesaku ievākt info pirms tam, novērtēt, vai varēsiet saprasties, kā strādā, vai nekavē utt.
Pašai arī nenāk par ļaunu šad tad piezvanīt utt., pamudināt, lai ātrāk taisa :)

Pati izvēlējos audumu, saskaņojām modeli, viss bija super. Un galvenais - tieši un tikai man :) Arī izmēru tādā veidā var perfekti pieskaņot.
Olala
17.08.08. 18:18
Kāzu datums: 08.08.1982
Es pati nodarbojos ar kāzu un vakarkleitu šūšanu, un ar abām rokām atbalstu tieši šūšanu, man pašai pēdēja pusgada laikā ir bijušas 3 kāzu kleitas, viena kāzām Taizemē, otras divas - Rīgas kāzām. Visas trīs kleitas bijušas slaveno dizaineru kopijas, bet atrkārtīgi perfektas un nevainojamas.
Daffy
25.08.08. 12:03
varbūt kāda var ielikt kādu bildīti ar kleitiņu,'ko šuvusi Seila?
hiacinte
25.08.08. 17:16
Es jau no pasha saakuma zinaaju, ka shuushu, jo gribeeju 18. gs stilaa. Arii es uztraucos, kaads buus gala rezultaats, uztraukumam nebija pamata. Galu galaa pie piemeeriishanaam tachu var pamainiit lietas, kas nepatiik. Esmu sajuusmaa par savu kleitu un viesiem arii ljoti patika. Arii no ekonomiskaa viedoklja - par taadu cenu, shaadas kvalitaates kletu, nopirkt nevar.
Shuveeja arii var uzshuut citus nepiecieshamos niecinjus - manaa gadiijumaa tapa apakshvelja man (pantaloni) un no mana kleitas auduma kabatas lakatinjs viirinjam.
Laillla
27.09.08. 12:04
Es uzkatu kad grūti ir uzšūt kleitu kad tu viņu neredzi gatavau - kā var zināt kas tu beigās sanāks es pirkšu gatavu no kādiem Rīgas saloniem
buga
27.09.08. 12:15
Kāzu datums: 06.06.2009
es laikam soļošu ar bildi rokās pie šuvējas. :) esmu atradusi vienu, kas baigi iekrita sirdī.. bet tā kā laiks vēl daudz, tad sēžu un pētu visvisādas.. :)