FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Kāzu kleitas un apavi

Izvēle Šūt vai Pirkt kleitu

26.11.07. 13:42

Vēl nēesmu staigājusi pa veikaliem kleitas meklējumos,bet ir paredzēts pēc nedēļas to darīt-toties esmu netā aplūkojusi neskaitāmas kleitas un nu jau ir priekštats ko es gribētu un protams tā mana kleita pagaidām būtu no divām viena,un nu apsveru domu kleitu šūt,bet... ja nu man tā kleita nepiestāvēs ja nu...Nu zinat kā ir citreiz gribu to bet tev nepietāv nu neizskatās un vis
Kā lai zinu ka viņa man labi izskatīsies,vai labāk tomēr būtu apstaigāt salonus pielaikot to neskaitāmo kleitu piedāvājumu un ja neatrod tad šūt,un pie reizes redzēšu vai piestāv tāda tipa kleita kā esmu iecerējusi
Kas jūs pamudināja šūt kleitu nevis pirkt,vai pirms tam apstaigājāt salonus,vai cenas starpība starp šūtu un pirktu kleitu,kur lai meklē labu šuvēju ja nu tomēr-nevar taču pie kura katra iet un teikt tagad jūs man šūsiet kleitu :)
Gribu zināt kapēc tomēr šujat/šuvāt savu kleitu?

Skatīt ziņojumus:
durvjupele
26.11.07. 22:30
Kāzu datums: 25.08.2007
Nu man nebija izvēles, jo gribēju tieši tādu kleitu.:)
Par atšķirīgo - ļoti atšķirīgu kleitu var padarīt arī aksesuāri, vai tik tepat forumā nebija meitene anima de nera, kam pie baltas kleitas bija pievilkti melni garie zābaki uz pamatīgas platformas un melnas kažokādas boa? Tādu līgavu patiesi pamana starp 100 citām.:)
27.11.07. 00:20
Un kā ar izmēriem 34-36
inxis
27.11.07. 08:14
Kāzu datums: 11.08.2007
Neizlasīju visu diskusiju, tomēr gribu teikt, ka gan pirkšanai, gan šūšanai ir savas priekšrocības.
Pirktai var uzreiz redzēt galarezultātu, kā izskatās, utt. šūtai savs risks tomēr pastāv, ka audums nebūs atbilstošs izvēlētajam modelim, ka izvēlētais modelis īsti nepiestāvēs līgavai, utt...
Man pašai nebija nekādas vīzijas par manu sapņu kleitu, kur nu vēl iet un šūt kleitu (tik daudz laika, pacietības un nervus tērēt es nebiju gatava), tapēc konsekventi izķemmēju lielāko daļu Rīgas veikalu un nopirku to kleitu, kuras modeli vienīgo pēc nogurdinoša divu dienu reida pa veikaliem atcerējos. Tiktiešām maz bija tādu kleitu, kas palika atmiņā, viss saplūda vienā lielā monolītā balta šifona utt. masā..Atcerējos kādu 1-2 kleitas. Bez tam nebiju tā līgava, kas gatava tērēt nesamērīgu naudu par kleitu... Izvērtē šos kritērijus - cik daudz laika, naudas un riska esi gatava ieguldīt - un izdari izvēli.Lai veicas:)
Man bija šāda kleita
inxis
27.11.07. 08:20
te ir:) Nesaku, ka pati skaistākā, bet kaut kas tajā visā bija:)
inxis
27.11.07. 08:23
.
Karolina
27.11.07. 08:57
Kāzu datums: 28.07.2007
es arī esmu tikai PAR pirkšanu, jo šuvējām tā īsti neuzticos un man nekad mūžā nav bijis nekas šūts... un negribētos piekrist, ka veikalos visas kleitas ir vienādas... kad es meklēju sev kleitu, man ļoti daudzas kleitas patika un bija grūti izvēlēties... tagad pēc kāzām pat sāku nožēlot, ka nopirku tādu kleitu... nepamet doma, ka vajadzēja pirkt citu :)))
Africa
27.11.07. 09:28
Kāzu datums: 21.07.2007
manas kleitas krāsas izvēle tapa pavisam vienkārši - balts man nepiestāv un tādi netīri dzelteno, ko man salonos piedāvāja kā alternatīvu, nu nē.
Tāpēc paņēmu salātzaļu un saņēmu tikai komplimentus, friziere un grimētāja stilu papildināja, sanāca lieliski.
Tradicionāli ir pieņemts, ka līgavas kleitai jābūt baltai un 99% tādu arī izvēlas, bet tās kleitas kas ir pieejamas Latvijas salonos:
1.ir korsetkleitas - kuras ne visām piestāv, lielas krūtis kritīs arā, mazas tiks saspiestas
2.ir slikti nostrādātas - diegi, šķības šuves, it sevišķi lētajam galam
3.skaistās kleitas maksā pasakainas summas, tad jau labāk tiešām šūt, ja vēlies kaut ko ar odziņu, bet nemaksāt lētas mašīnas cenu:)
zhanna
27.11.07. 13:26
Kāzu datums: 14.07.2007
Jūs runājat par patikšanu, piestāv nepiestāv, bet par izmēru izvēli un vispār izvēli. Es nedzīvoju Rīgā un nemaz nevilina Rīgas salonu apmeklējumi (lauku skuķe lielpilsētā). Aizejot uz pilsētas vienīgo kāzu veikalu, secināju, ka mana izmēra kleitas tur nav un nav pat ko pielaikot. Zināju tikai to ka nevēlos plikus plecus un plikas rokas. Izdomājusi biju ka gribu apkakli kas stāv uz augšu, lai noslēptu savu mazo kuprīti. Tad nu devos pie svešas šuvējas un izstāstīju ko esmu izdomājusi un ko vēlos galarezultātā. Nonācām pie kopējām domu skicēm un man tās patika. Nevienu brīdi laikojot, ko darīju 4 reizes, neesmu domājusi - ak dievs kā man nepiestāv. Galarezultātu var redzēt manā foto. Tāda kleita nav nevienai.
viitamea
27.11.07. 14:05
Kāzu datums: 18.08.2007
es balsoju par kleitas šūšanu, jo tas ir tik skaisti, personiski un intīmi un oriģināli :) man pēc kāzām draudzene arī teica, ka viņa tagad saprotot kleitas šūšanas privilēģijas pret kleitas pirkšanu, jo tas ir ne tā kā visām citām, kā arī darba kolēģi izteica atzinību par kleitas skaistumu, jo to uzreiz var redzēt - vai tā ir tradicionālā pirktā kleita - korsete+kupli svārki,vai izdomāts un šūts modelis :)
Man negribējās parastas kleitas, kā arī mans nestandarta augums diez vai ļautu man izvērsties ar kleitu mērīšanām veikalos. Rezultātā noriskēju, sapirku audumus, kuri man ļoti patika, un devos pie šuvējas, iepriekš parunājot ar draugiem, radiem par to, kura no pilsētas šuvējām ir labāka :)
Un man tas šūšanas process ļoti patika, kleita bija super jauka, kuru es nekad nesadomāšu kādai pārdot :) (kā tas bieži notiek ar pirktajām kleitām);
kleitu nedaudz var apskatīt pie mana kāzu apraksta.
Baibs
27.11.07. 15:44
Kāzu datums: 16.05.2008
iesākumā arī es domāju, ka šūšu savu kleitu, jo negribējās standartvarianta korseti un kuplos princešu svārkus. bet tomēr izrādījās, ka tā gluži nav, jo, ja veikalā uz vietas varbūt arī nav īstā klieta, tad viņu piedāvātajos katalogos ir tiešām daudz un dažādas. tā nu es savu kleitu pasūtīju no kataloga.
Alise
27.11.07. 16:17
Kāzu datums: 27.07.2007
VIENNOZĪMĪGI- ŠŪT!!!!
ashele
28.11.07. 15:50
Alise - atljaushos nepiekrist tavai nostaajai! nevar teikt viennoziimiigi!
kaads tur viennoziimiigi, ja ir tik daudz liigavu un katra ir savaadaaka - katrai sava nostaaja, savas prasiibas un savas veelmes. ir liigavas kuraam pavisam noteikti vajadzeetu shuut kleitu - nu ja ir kaada iipasha veelme peec kaada teerpa kas netiek piedaavaats, ja ir kaads nestandarta augums, uz ko piemekleet kleitu ir gruuti... bet tajaa pashaa laikaa ir liigavas kuraam daudz pienjemamaak ir kleitu nopirkt jau gatavu!
pirms es saaku mekleet kleitu domaaju - man buus jaashuj, lai arii ljoti negribeejaas. man pashai ir diezgan netipisks augums - izmeers 38 apkaartmeeros. ar nosaciijumu ka kruutis paredzeetas lielas. un tajaa pashaa laikaa garums 179, bet tam visam klaat - ljoti augstu atrodas gurni un viduklis, man jau pashai liekas ka shaadas proporcijas ir drusku tizlas - kaa baarbijai gandriiz. bet izraadiijaas ka kleitu atradu bez lielaam probleemaam. jo shuut patieshaam ljoti negribeeju. un jau kopsh agras beerniibas biju sapnjojusi ka gribu kaazaas iisto princeshu kleitu! taadu arii dabuju.
teikt ka visas nopeerkamaas ir vienaadas ir muljkjiigi! jaa piekriitu ka ir ljoti daudzas kleitas kas ir liidziigas, bet ir arii atshkjiriigas. mana sapnju kleitinja bija divu balto tonju apvienojusm, dazhaadu audumu apvienojums un es nedomaju ka pie shuveejas buutu vareejusi uzshuut tai liidzveertiigu.
es par saveejo sanjeemu neskaitaamus komplimentus, pat no maaciitaaja bazniicaa.
kaa otrs variants bija kleitinja no MBM Duber kolekcijas - manupraat ljoti orgjinaala un atrodama vieteejaa kaazu salonaa. luuk bilde:

taa ka - nevar apgalvot ka labaak - shuut vai pirkt! tas ir atkariigs no katra konkreetaa gadiiuma, situaacijas un personiigajaa veelmeem. un varu piebilst - esmu laimiiga ka man shuushana tika aiztaupiita! :)
meiteens
28.11.07. 15:56
jaa... Tev patiešām ir ļoti skaista kleita! :)
Karolina
29.11.07. 08:42
Kāzu datums: 28.07.2007
mana kleitiņa arī ir no Duber kolekcijas, viņiem ļoti skaistas kleitas ir :)
mērīju arī vienu kas līdzīga tavam otrajam variantam, bet īsti modelis nepiestāvēja
ashele
29.11.07. 09:26
jaa piekriitu - Duber ir tieshaam jauka kaazu kleitu kolekcija. ir ljoti dazhaadas un atshkjiriigas kleitas ;)
un pluss - pieejamas latvijaa, cenas - ljoti pienjemamas. ja kaada veel ir tikkai mekleejumos - tad te var apskatiit:
http://www.duber.com.pl/index.php/en/gallery/1/?page=1
man internetaa taas kleitas izskataas nedaudz tumshas, patiesiibaa vinjas ir gaishaakas. :) un materiaali - kvalitatiivi, un daudzveidiigi. arii pashuutas ljoti labi.
aguciz
29.11.07. 09:57
Kāzu datums: 19.10.2007
nu nez.. cik es skatos un salīdzinu Jūsu bildes - man labāk patīk tās kleitas, kuras ir pirktas.. Tas, protams, mans subjektīvais viedoklis..
Domāju, ka tām, kurām patīk savas šūtās kleitas labāk nekā pirktās - patīk tāpēc, ka šūšanas process bija satraucošs piedzīvojums un asociējas ar labām lietām :)
ashele
29.11.07. 10:04
aguciz, tas taapeec ka tik un ta katrai liigavai sava kleita patiik vislabaak. :) vienalga vai shuuta vai pirkta, katrai sava ir visskaistaakaa. :)
man arii labaak patiik pirktaas kleitas. es nezinu kas un kaa...bet kaut kas tomeer ir atshkjiriigs. bet tas jau no gaumes atkariigs.

un es shuushanu diezvai uzskatiitu par satraucoshu piedziivojumu, driizaak par stressu un probleemu! ;)
aguciz
29.11.07. 10:18
Kāzu datums: 19.10.2007
njā.. es ar'
jo sevišķi tāpēc, ka nekad nevar zināt - kas tur beigās sanāks..
kkas līdzīgs kaķim maisā..
29.11.07. 10:33
Un nevisas pirktās kleitas man arī patīk-katram sava gaume vienam patī kruzuļi vizuļi un jo vairāk jo labāk citam nevajag nekā izņemot lai tik būtu balts
Biju divās kāzās kur kleitas tika šutas viena man patika,bet otra nē-tā atgādināja vairāk aizskaros ietītu līgavu un ap rokām aptītas merles
Africa
29.11.07. 10:36
Kāzu datums: 21.07.2007
patiesībā jau visas kleitas ir šūtas:)) tikai tad šuvēja nav domājusi pat tevi kā konkrētu līgavu.
Standarta augumam tiešām ir viegli nopirkt visu gatavu, bet ja ir laba sadarbība ar šuvēju, tad kāpēc gan neuzšūt ko oriģinālu, vai sakombinēt vairāku kleitu idejas kopā vienā un tikai tavā