FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Kāzu kleitas un apavi

Izvēle Šūt vai Pirkt kleitu

26.11.07. 13:42

Vēl nēesmu staigājusi pa veikaliem kleitas meklējumos,bet ir paredzēts pēc nedēļas to darīt-toties esmu netā aplūkojusi neskaitāmas kleitas un nu jau ir priekštats ko es gribētu un protams tā mana kleita pagaidām būtu no divām viena,un nu apsveru domu kleitu šūt,bet... ja nu man tā kleita nepiestāvēs ja nu...Nu zinat kā ir citreiz gribu to bet tev nepietāv nu neizskatās un vis
Kā lai zinu ka viņa man labi izskatīsies,vai labāk tomēr būtu apstaigāt salonus pielaikot to neskaitāmo kleitu piedāvājumu un ja neatrod tad šūt,un pie reizes redzēšu vai piestāv tāda tipa kleita kā esmu iecerējusi
Kas jūs pamudināja šūt kleitu nevis pirkt,vai pirms tam apstaigājāt salonus,vai cenas starpība starp šūtu un pirktu kleitu,kur lai meklē labu šuvēju ja nu tomēr-nevar taču pie kura katra iet un teikt tagad jūs man šūsiet kleitu :)
Gribu zināt kapēc tomēr šujat/šuvāt savu kleitu?

Skatīt ziņojumus:
Eiinjux
19.04.13. 11:08
Kāzu datums: 20.07.2013
Man atkal pretējs viedoklis par salonu Belle - šai salonā bija laipna apkalpošana, nevienu ārā nedzina, es pagaidīju kamēr beidz laikošanu viena cita meitene un tad izvēlējos no kataloga un piedāvātajiem modeļiem kleitu, kuru uzmērīt (mērīju tikai tāpēc, ka patika puķe, jo biju domājusi citu kleitu itkā šūt). Uzmērīju kleitu un sapratu, ka ir īstā! :)) super derēja, ļoti viegla, visa no volāniem ar puķi augšdaļā, kleita ar odziņu :) tad nu tādu kleitu šuju pie šuvējas - izmaksas uz pusi lētākas nekā salonā :) patīk, ka Belle salonā ir daudz dažādu modeļu. Pirms tam biju iegājusi salonā Pērle - tur maza izvēle, pāris uzmērīju un sapratu ka galīgi nepiestāv :D
Elba
26.12.13. 19:25
Kāzu datums: 05.07.2014
Meitenes, un cik jums izmaksāja šūt kleitu? Man pielaikošana vēl tikai priekšā, bet gribās saprast, cik maksās uzšūt.
winterflower
07.02.14. 12:28
LV kleitas ir loti bezgaumigas un sutit nevelejos,tapec izlemu sut. Bija izsapnota,salikta no dazadam un man kleitu uzsus par 100eur,audumi paslaik laikam sanaks,kkur 150-200eur.
Crexcrex
07.02.14. 12:42
Kāzu datums: 10.05.2014
Šūšanas izmaksas, pirmkārt, noteiks audums - cik daudz (ir atšķirība starp pieguļošu, vienkārša silueta kleitu, un krinolīnkleitu ar vairākām auduma kārtām!) un kāds (var šūt no sintētikas, var šūt no dabiskā zīda un austām mežģīnēm, kas vien maksā 50 eiro metrā un vairāk). Līdz ar to, nevar salīdzināt šūšanas un auduma izmaksas dažādām kleitām. Vispirms noskaidro, kādu cenu nosauks iecerētā šuvēja; ja šķiet, ka par daudz, tad ar tehnisko specifikāciju vari aptaujāt arī citas šuvējas :)
Serenitija
07.02.14. 15:04
Kāzu datums: 19.07.2013
Es pāršuvu mammas kleitu :) bet izdevīgi ir iet pa veikaliem un uzmērīt dažādus fasonus, lai zinātu, kas piestāv. Ja būtu šuvusi bez mērīšanas, tad būtu auzas.-Man galīgi nepiestāv grieķu stila kleitas, piestāv tikai kuplās- bet es to nezināju :D
Crexcrex
07.02.14. 15:16
Jā, es arī biju noskatījusi vairākas grieķu stila, bet, kā pirmo uzmērīju, tā atmetu šo ideju :)
Ieva2014
11.02.14. 09:19
Kāzu datums: 05.07.2014
Aizejiet meitenes uz kāzu salonu "Jūlija", kā pirmajā iegāju tā kleita jau bija izvēlēta, mērīšanas proces superīgs, kafija līdzi atnākušajai draudzenei, Boska promejot - viss kā pasakā! :))
Crexcrex
11.02.14. 09:35
Ja drīkst vaicāt, kādā cenu grupā bija Tava kleita? Jo par "Jūliju" ir radikāli pretējas atsauksmes; daudzas līgavas ir sajūsmā un stāsta par lielisko apkalpošanu; daudzām (man tai skaitā) radās iespaids kā par vietu ar ļoti vīzdegunīgu personālu, kur laipni gaidītas ir tikai bagātas līgavas (kaut gan mans kleitas budžets bija 450 eiro, kas nav pavisam lēti). Teorijas ir divas - apkalpošana atkarīga no kleitas budžeta, vai arī tomēr no tā, kura pārdevēja strādā :)
dzegara
11.02.14. 10:35
Kāzu datums: 02.08.2014
Es arī biju janvāra beigās iegriezusies Jūlijā, lai arī mans kleitas budžets bija visnotaļ mazs, man pievērsās 3 pārdevējas un laipni visu paskaidroja, nesāku mērīt kleitas par cik nebija laika, bet attieksme man ļoti patika. :)
Crexcrex
11.02.14. 10:44
Nu tad man laikam nepaveicās ar pārdevēju :) It kā attieksme profesionāla; visu, kas bija pieejams, arī iedeva piemērīt, bet kaut kā nebija tā komunikācija patīkama.