FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Kāzu kleitas un apavi

Izvēle Šūt vai Pirkt kleitu

26.11.07. 13:42

Vēl nēesmu staigājusi pa veikaliem kleitas meklējumos,bet ir paredzēts pēc nedēļas to darīt-toties esmu netā aplūkojusi neskaitāmas kleitas un nu jau ir priekštats ko es gribētu un protams tā mana kleita pagaidām būtu no divām viena,un nu apsveru domu kleitu šūt,bet... ja nu man tā kleita nepiestāvēs ja nu...Nu zinat kā ir citreiz gribu to bet tev nepietāv nu neizskatās un vis
Kā lai zinu ka viņa man labi izskatīsies,vai labāk tomēr būtu apstaigāt salonus pielaikot to neskaitāmo kleitu piedāvājumu un ja neatrod tad šūt,un pie reizes redzēšu vai piestāv tāda tipa kleita kā esmu iecerējusi
Kas jūs pamudināja šūt kleitu nevis pirkt,vai pirms tam apstaigājāt salonus,vai cenas starpība starp šūtu un pirktu kleitu,kur lai meklē labu šuvēju ja nu tomēr-nevar taču pie kura katra iet un teikt tagad jūs man šūsiet kleitu :)
Gribu zināt kapēc tomēr šujat/šuvāt savu kleitu?

Skatīt ziņojumus:
Signe_
31.01.13. 10:10
Sveikas, dāmas!
Tā kā vakardien bija mana mazā Lielā diena - lūkojot īpašo kleitu, padalīšos ar savu pieredzi šeit - varbūt noder;)

Tātad -
*tā kā neesmu no Rīgas šo braucienu ieplānoju speciāli šīm nolūkam un vēlējos arī šajā pašā dienā doties mājās ar kleitu!

*Līdzi vēlējos ņemt māsu=vedējmāti, taču māsa darba dēļ īsti nevarēja pieslēgties. Līdzi man devās drauga foršā tante, kas uz pāris dienām atlidoja uz Latviju. (zināju, ka viņa nemānīsies ar komplimentiem/kritiku - bet teiks kā ir)

*Internetā jau labu laiku klejoju pa mājaslapām - biju sapratusi kādu kleitu apmēram vēlos un salonus arī noskatīju

*Sākām ar Avotu ielu (vispār labi, ka uz šīs ielas vienkopus ir vairāki kāzu saloni - nav tik daudz jāvazājas turp atpakaļ)

*Ak jā - iepriekš uz saloniiem zvanīju vai ir nepieciešams pieteikties, lielākoties atbildēja, ka droši var nākt jebkurā laikā

*Pirmais salons "ABI DIVI"
- satraukums par notikumu un to, ko vispār teikt un darīt.. Prieks, ka salonā sagaida smaidīgas un laipnas pārdevējas (latvietes!). Izstāstu savu ieceri (modelis, auduma fasons, cenu amplitūda, nianses) un kopīgi atlasam vairākas kleitas.
-pielaikošanas vieta ir plaša, silta. Lielie spoguļi no abām pusēm
-Pārdevēja palīdz uzvilkt kleitu
-atļauj fočēt (mums gāja jautri - nofočēja mani, sūtīju sms ar foto māsai un viņa par katru kleitu arī izteica vērtējumu;D )
-vispār šajā salonā man patika kleitas (es pieturējos pie nāriņas tipa kelitām, piemērīju arī dažas A silueta)
-mežģīnas skaistas, kvalitatīvas
-kleitas bija gan baltas, gan šampanieša tonī, ar garām/īsām piedurknē, ar/bez šlepi
-vispār šeit man patika visas kleitas ko mērīju : )
-īpaši "dārgā kleita" (par 150Ls pārsniega manu "limitu"), kas šobrīd ir uz atlaidēm
-sapratu, ka jāpieturās pie šī nāriņas modeļa, jo lieliski izcēlās augusm (man ir izteikti gurni un dibens)
-šeit arī piedāvāja pielabot kleitu pie šuvējas (garums, izgriezums, ja neiet ciet rāvējslēdzējs - ielikt aukliņas,utt. Man teica, ka visi šie labojumi varētu izmaksāt ~15Ls)

Tad sekoja citi saloni (secību un nosaukums gan precīzi neatceros)
Patiesībā nekas vairāk tā īsti neuzrunāja.. vienīgi-

*AMELIA
-šeit bija samērā maz modeļu uz vietas, bet liels + ir tas, ka šajā salonā piedāvā uzšūt kleitu sakombinējot dažādus modeļus, pielāgojot kādas detaļas jau esošajai kleitai,utt. Un tas viss jau iekļauts cenā (arī, ja krietni vēlas pārveidot)
-piemērīju divas kleitas
-vienai no tām ļoti iepatikās mežģīne. Man piedāvāja šo kleitu uzšūt nāriņas siluetā
-tomēr, tā kā neesmu no Rīgas, gribēju pirkt jau gatavu kleitu, lai nav jābraukā uz salonu vairākkārt un tad arī var saprast jau galarezultātu, kā kas izskatās
-šeit atļāva fotogrāfēt
-pielaikošanas telpa nebija diezko mīlīga un silta

*BELLE
-šķiet, ka šeit manām prasībām atbilda viena kleita
-ļoti skaista, skaistas mežģīnes un uzrunāja siluets. Tā pati nāriņa, tomē ērtāka, varēju brīvāk kustēties. Turklāt šai kleitai man ļoti iepatikās dekoltē daļa, tā kā man ir mazas krūtīs man tas bija svarīgi, jo bija modeļis, kas vispār pieplacināja un neko neizcēla, taču šim bija gluži pretēji ; )
-cena pieņemama
-taču! šis izmērs man uz gurniem mazliet "uzsēdās", pārdevēja piedāvāja pasūtīt lielāku izmēru...
-neļāva fotogrāfēt

*Pārējos salonos uz Avotu ielas - cik ātri iegāju, tik ātri izgāju! Nekas neuzrunāja!
ART MODE - divas vecas kundzītes, dažas kleitas laikošanai. Pašas tarkšķ, neviena nepalīdz uzvilkt kleitu,utt..

Tālāk devāmies uz Upīša pasāžu
*BEUATIFUL DAY
-šis salons ir saistītis ar "Abi Divi"
-skaisti iekārtots salons, silts
-šeit bija arī plaša kurpju izvēle (dažādām gaumēm)
-šeit gan no nāriņu silueta gan bija tikai viena kleita, kas man īsti neiepatikās
-taču piemērīju pāris A siluetus un tiešām sapratu, ka man piestāv un pašai patīk nāriņas ;D
-prieks pēc piemēriju arī vienu princešu kleitu - ja jau, tad jau; )
-šeit bija atļauts fotografēt
-kā arī saspraust matus uz augšu (iepriekšējos salonos neko tādu nepiedāvāja)
-šeit man patika, ka pārdevēja bija atsaucīga. Ieteica dažādas noderīgas lietas un, kas svarīgi - neliekuļoja. Pati pateica, jā šīs mežģīnes vairāk krievisksas, šīs- latviskas, labāk izskatās. Tāpat arī runāja, ka katrai kleitas ir savs "raksturs" un acīmredzami ar dažām no piemērītajām kleitām mans raksturs nesapasēja
-jā, tātad, nebija tā, ka ka tik pārdot kleitu

*Tad devāmies uz BARONA IELU - "Bonni", "Roksolana", "Santa"
-nevienā salonā neko neppeimērīiju
-ciku cakas, vizuļi un spīdīgi audumi nav priekš manis

Tātad galu galā - atgriezāmies salonā "Belle" : )
Tā kā māsa arī jau bija "pieslēgusies" vēlreiz uzmērīju kleitu - nu skaisti nu! Spiedām un štukojām ko darīt ar izmēru, pielabošanu..
Sazvanoties ar kaut ko pārdevēja piedāvāja tomēr pasūtīt lielāku izmēru, taču sarunājot ar šuvēju, ka aukšdaļa paliek tāda pati (kas man raisīja vislielākās bažas - jo pasūtot lielāku izmēru var būt tā, ka viss mans skaistais dekoltē karājas) un tiek paplatināta tieši apakšdaļa.
Noņēma man arī precīzsus mērus.
Priecājos par kleitu un joka pēc uzliktu plīvuriņu (biju 100% pārliecināta, ka man plīvurs nebūs, bet gan paliela matu rota) un kas to būtu domājis - tak asaras saskrēja acīs! Redzot sevi spogulī skaistajā kelitā, ar plīvuru - kautas kas notrīsēja, tiešām sajutos kā līgava! : ) Tā kā mana 100% pārliecība ir sarukusi..
Tātad kleitu pasūtīju, iemaksāju pusi no summas un pēc ~ 1,5mēneša gaidu zvanu, kad kleita būs atnākusi - cerot, ka viss būs kārtībā! Ak jā - kad bija skaidrs, ka kleitu pirkšu pārdevēja atļāva arī nofotogrāfēt ; )

Tā lūk! Ko es secināju?
-gaumīgas kleitas (kvalitatīvas mežģīnes, audumi, plašs modeļu klāsts) un laipna apkalpošana bija "Abi divi" un "Beutiful day". šajos salonos sausaucās dažādas lietas - attieksme, atmosfēra, telpas, utt. Kas ir ļoti svarīgi lūkojot īpašo kleitu! Dažas no šīm lietām bija arī "Belle"
-pārējie saloni mani "atgrūda" ar pārdevējām, kas knapi runā latviski un pārspīlēti cildina kleitas un tas, kā man tās izskatās. Nemīlīgas pielaikošanas telpas, turklāt dažos salonos smirdēja!
Uz Kr.Barona ielu vispār nebija jējas braukt.
Jāatzīst, ka salonos, izņemot "Abi divi" un ""Beuatiful day", bija sniegbaltas, spīdīgas, kruzuļainas kleitas. Nomežģīņu kleitām vispār nekā nebija (lai visa kleita būtu ar mežģīni)
-ir svarīgas dažādas nianses! Ja pirmajā salonā viss bija patīkami, pārējos uzreiz salīdzināju un sapratu, ka kaut kas nav.. Man gribējās, lai šī diena ir īpaša un ir tomēr svarīgi, vai Tu savā potenciālajā kāzu kleitā pakāpies uz skaista paaugstinājuma vai plastmasas pakāpiena, ko izmantot, lai bērni aizsniegtu izlietni vai podu!

Ai, sanāca laikam gari! Bet kā jau šādam notikumam, ko piedzīvoju pirmo reizi - arī emocijas bija pārpārēm!
Tas tāds ieskats manā piedzīvojumā! : )
bonijaunklaids
31.01.13. 12:22
Kāzu datums: 03.08.2013
Hmm..šajā 6-dienā ar staigāju kleitas skatīt...
ņemot vērā manu augumu (kuplas krūtis, šmaugs viduklis, maza auguma)-atmetu domu uzreiz pirkt.
Primārais atrast bija modeli.
Pierakstījos uz saloniem uz konkrētu laiku.
ņēmu fotoaparātu paŗ plecu, draudzeni aizrokas...un devāmies!
sāku ar Amēliju:
patika apkalpoša-ļoti sirsnīgi un laipni, forši-ka varēju fotogrāfēt-jo pēcāk mājās visas bildes lēnām nopētīju.
Uzvilku 7-8 kleitas. dažādus modeļus... bet iemīlējos pašā pirmajā ko uzvilku...krēmkrāsas, mežģiņu...burvīga. Pārējās,kā kura...bet tas jau mana auguma specifikas dēļ.
Plus ka zinu kā šis salons šuj tieši konkrēto modeli...jo netā ir daudz redzēts,kad šuvējas mēģina kopēt salona modeli...un tomērt kaut kas nav...
bet te drošība-jo šši salona šuvēju kleita.
plus kleitu šusj tieši uz manis, nevis pielabo gatavo modeli.

tad devos uz Beuatiful day-jā salons smuks vizuāli, arī paŗdevējas laipns... bet kaut kas man tomērt nepatika..
kleitau daudz bat man laikam kaut cika patika varbūt 2- vienna neatbilda manai kāzu dienas vīzijai-viņā varētu fotogrāfēties, ne visu dienu dzīvoties, otrai dekoltē daļa neapmierināja...tāka šeit nešuj no jauna, bet konkrēto modeliuzlabo/pielabo...atmetu domu...

tad devos uz "Abi-divi"
meitenes fantastiskas, uzmērīju daudz kleitas.
viena ļoti patika... bet arī neatbilda manam kāzu scenārijam,pāris patika bet bija nianses,kas nederēja..
mīnuss-tāpat kā BD-uzlabo esošo modeli, nevis šusj attiecīgo uz tevis...
man neder...
protams varēju fotogrāfēt

vairāk apr 3 saloniem... nespēju apskatīt...jau 3šajā biju dikti nogurusi.
kopumā uzmērīju vismaz 25 kleitas...

izvēlētā kleita tomēr būs no Amēlijas...šodien dodos slēgt līgumu!
SanAn
03.02.13. 18:18
Kāzu datums: 24.08.2013
Izskatīju internetu krustu šķērsu... Pēc kleitu piemērīšanas Cēsīs, sapratu, ko vēlos. Tad nu vēlreiz pētīju, ko no mājaslapā piedāvātajām vēlētos. Ļoti iepatikās kristina.lv kleitas. Pat divas kļuva par favorītēm. Par cik uz Rīgu plānots bija braukt februāra beigās, tad arī pieteicos pie viņas.
Vairākas dienas pēc tam mocīja nemiers, ka nevarēšu pirms šūšanas kleitu uzmērīt. Un ko darīt, ja nepatiks?
Tad nu vakar vakarā sadomājām, ka šodien jābrauc uz Rīgu paskatīties, ko piedāvā saloni. Vēl vakar paspēju uziet internetā www.maza-parize.lv. kleitas aizdomīgi lētas, bet vēl lielāku izbrīnu radīja tas, ka daļa no kleitām jau ir redzētas www.kristina.lv, un gandrīz uz pusi dārgāk. Lai nu būtu, jāredz, kas tad tās īsti par kleitām.
Ieradāmies salonā, kurā stundu pirms tam sarunājām tikšanos. Salons necili mazs. Kleitas netīras. Ja internetā visas kleitas skaisti spīd, tad šeit uz vietas varēja redzēt, ka tās ir no vislētākā audumu (kā topošais vīrs teica - sašūti aizkari). Tā smieklīgi zemā cena pat neatbilda tam, ko redzējām.... Un galu galā pat nesapratām, vai tās tiek šūtas, vai sūtītas no UK...

Pēc tam braucot pa Barona ielu manījām vairākus Kāzu salonus. Taču iegriezāmies tikai salonā Bonni. Nebijām pieteikušies, taču mūs ļoti laipni sagaidīja. Izklāstījām savas vēlmes, cenu amplitūdu, un sākās pielaikošana. Uzlaikoju kādas 6 kleitas, taču sapratām, ka tā pirmā bija tā īstā :). Samaksājām 250 Ls + 35Ls par apakšsvārkiem (tie gan bija nomas, bet mums tos pārdeva, jo jauni bija 100Ls) un dāvanā pasniedz šampanieti. Kas bija patīkams pārsteigums!

Par cik mums Oranžās kāzas, pasūtījām Oranžu kāju lenti, kurai pakaļ iebrauksim, kad vīriņam brauksim pirkt uzvalku.

Uhhh, gari sanāca, bet tā bija daļa no tā, lai mūsu laimīgā diena kļūtu arī par skaistāko dienu!
AinaO
07.02.13. 23:22
Es arī gribu izstāstīt savu kāzu kleitas izvēles vēsturi. Jau veselu mēnesi mēs ar draudzeni staigājām pa kāzu saloniem. Secināju, ka salonu ir ļoti daudz, starp tiem ir ļoti labi un ļoti slikti. Pirmais salons, kurā mēs bijām, ir kāzu salons „Gimeneja”. Es vēlējos nopirkt mežģīņu kleitu. Šajā salonā man piedāvāja tikai vienu. Bet man šī kleita nepatīka. Man bija radies tāds iespaids, ka visas kleitas karājas salonā jau kādus 20 gadus. Pēc šī salona apmeklējuma mēs aizbraucam uz Panorama Plaza. Tur mēs apmeklējam visus salonus. Kleitas bija satriecošas! Visas patīka! Bet pati lētāka kleita maksāja apt. 1000 ls... Bet kleita, kura man patīka visvairāk maksāja apt. 1500 ls.. Savukārt naudas summa, kuru es plānoju iztērēt kleitas pirkumam, bija ne vairāk kā 300 lati. Pēc tam mēs aizbraucam uz kāzu salonu „Ingrīda”. Tur arī dažas kleitas man patīka, bet kleitas maksāja sākot no 700 latiem... Kāzu salonos „Bonni” un „Jūlija” cenas arī bija ļoti augstas, bet salona „Jūlija” pārdēvējas pirmais jautājums man bija: „Cik Jums ir naudas????”... Dzirdēt šo jautājumu man bija nepatīkami, tas mani apvainoja, gribēju uzreiz aiziet prom no šī salona. Biju arī salonā „Amelia” . Šausmināja ļoti nepatīkama smaka salona telpās, pat negribējas pielaikot nevienu kleitu. Salonā „Belle” – dizaineru veidotas kleitas, maksāja ļoti dārgi. Salona „Bertini” man teica, ka visas kleitas ir ražotas Vācijā vai Polijā, bet es varu ar lielu pārliecības pakāpi apgalvot, ka kleitas labākajā gadījumā ražotas Ukrainā. Pirms doties kāzu kleitas meklējumos, es nopietni izpētīju internetā pieejamo informāciju un varu atšķirt Ukrainā ražotas kleitas no citu valstu ražotājiem. Biju arī salonā „Art Mode”. Tur bija liela mežģīņu kleitu izvēle. Pārdēvējas bija laipnas. Man patika viena šampanietes krāsas kleita. Bet es gribēju baltu kleitu! Noskaidroju, ka šajā salonā visas kleitas tiek pašūtas uz vietas.. Es gribēju savādāku izgriezumu un man piedāvāja pašūt kleitu pēc individuāla pasūtījuma, tādu kleitu kādu es iztēlojos! Un tā būs baltas krāsas!!! Pie tam kleitas cena atbilst manam budžetam! Pēc nedēļas jau iešu uz pirmo pielaikošanu. Pēdējo salonu, kuru intereses pēc apmeklēju, bija salons „Abi Divi”. Nu ko varu teikt - plašs kleitu sortiments, bet izvēlēties nav ko.... Visas kleitas ir rotātas ar akmeņiem un izskatās lēti. Pēc nedēļas apsolu izstāstīt kā man gāja manas kāzu kleitas pielaikošanā.....!!!!!
Robija23
12.02.13. 20:09
savu īsto kleitu atradu šeit http://ligavai.lv/?lp=prod&cid=1&tid=98&pid=3061 ceru, ka līdz kāzām nepieņemšos svarā, jo šobrīd der kā uzlieta :)
elinao
12.02.13. 20:19
Kāzu datums: 10.08.2013
Es vairāk sliecos uz to, ka šūšu kleitu. Atradu modeli, atradu šuvēju.. Jo Latvijas kāzu kleitu saloni tomēr uzliek baigo uzcenojumu. Daudz esmu skatījusies ārzemju saitos tur kleitas uz pusi lētāk. Nesen vienā salonā ieraudzīju kleitu, kura ārzemju saitā maksāja kādus 80ls, bet lv ir uzlikts uzcenojums vismaz 100ls. Es, protams, runāju par saloniem, kas nešuj paši, bet arī pasūta no ārzemēm..
Marta_orange
26.02.13. 15:44
Kāzu datums: 09.08.2013
Padalīšos arī es savā pieredzē ar kleitu mērīšanu un laikošanu Rīgas kāzu salonos..
-Beautyfull day (Upīša pasāžā) tā kā šis bija pirmais salons, kurā es iegāju, nemaz nezinādama, ko es vispār gribu, atstāja ļoti labu iespaidu, jo meitene bija atsaucīga, (latviete) izprasīja visu - kas un kā, un beigās uzmērīju kādas 7 kleitas. neviena nepatika. bet vismaz tapa skaidrāks par to, kas man pašai patīk. Šajā salonā ir atrodamas kleitas visām gaumēm. Bet likās, ka dažas no viņām no biežās pielaikošanas ir "nošņurkušas" dažas sasmērējušās ar tonālo, citas pelēkas no netīrām rokam. Visā visumā patika. Bija silti un mājīgi, atļāva bildēt.. un kā jau meitenes iepriekš minēja - ir liela kurpju izvēle.

Pēc pāris dienām pusdienlaikā devos uz Avotu ielu. gribēju tikt Abi divi, bet tur jau meitene bija priekšā, tāpēc iegāju..
-Belle. Ļoti atsaucīga pārdevēja. No sākuma parādīja katalogu, izvēlējos un pielaikoju kādas 8 kleitas. Visas kvalitatīvi nostrādātas. Likās ne dārgas (līdz 400 Ls). izvēle ir ļoti liela - visādu fasonu un krāsu. Šajā salonā arī bija kurpes pa saprātīgām naudiņām. Kopumā patika, neļāva bildēt.
- Jūlija. Skaists un grezns salons salīdzinājumā ar pārējiem uz Avotu ielas esošajiem. Attiecīgi arī cenas ir pilnīgi citādākas.. Šajā salonā ir ļoti atsaucīgas pārdevējas. Visu kautko pastāstīja, par ko būtu kāzās jāpadomā (...izrādās, ka visas kāzas krāsas sākas no kleitas krāsa.. ;)) nemērīju neko, bet sapratu, no kāda auduma ir mana sapņu kleita.

Šodien biju:
-Abi divi
Tiku pie tās pašas meitenes, kas palīdzēja man salonā Beautyfull day.
Šajā salonā kleitas ir foršākas nekā Beautyfull day, tīrākas un kvalitatīvākas.
Piemērīju kādas 7 kleitas, visas skaistas, bet ne manas..
Tad pēc lielas pierunāšanas, manas jaukās pavadones mani aizvilka uz Berga bazāru, uz
-Fiancee
WOW!! iesaku visām meitenēm piezvanīt uz turieni un aiziet piemērīt kaut vienu kleitu! Tā atšķirība ir vienkārši graujoša. Milzīga kupla princešu kleita liekas kā mākonītis uz auguma, tik viegliņa, tik labi nostrādāta.. tur visas kleitas esot roku darbs no dabīgā materiāla. (gan jau tāpēc tik vieglas) Uzmērīju 2 kleitas. abas likās kā pasaka. Bet nuu.. cena 2000 Ls nav priekš manis. Tiešām iesaku pamēģināt pamērīt kādu kleitu no pavisam dārgā gala, lai saprastu, ka ir arī šādas - pasaku kleitas.

Beigās nonācu pie secinājuma, ka kleita ir jāšuj, jo tāda kleita, kādu es vēlos, vēl nemaz nav radīta.:)
jebkurā gadījumā.. iesaku visām pirms kleitas šūšanas izstaigāties pa kāzu kleitu saloniem un piemērīt viskautko. Paliks skaidrāks, kas patīk, kas piestāv un kādas ir izvēles iespējas. Un pats galvenais - sajutīsiet, ka tā lielā diena ir tepat blakus ;)
Agnese371
19.03.13. 16:03
jās visi ieraudzēja ka kleita veca,korsete netīru,bija redzam ka kleita valkāja pirms tam,kleita sanāca mazāka,neko bija vajadzīgs.Kāzas tika izbojātas.Ļoti gribetos lai salona Amelija līgavas tūrētos pa gabalu!!!!!!
aniste
19.03.13. 16:09
Kāzu datums: 13.07.2013
Es kleitu šūšu, jo nekur vēl neesmu redzējusi tādas krāsas, kādas gribu savējai :)
Agnese371
19.03.13. 16:17
Meitenes iesiet pirkt vai šut kleitu salona Amelija gribu lai jūs zinat,ka mana draudzene pasūtija kleitu salona Amelija. Viņai apsolija ko kleita būs jauna un tika veidota pec vinas izmeriem.Kad viņa atnāca uz pielaikosanu vina ieraudzija ko kleita nav jauna bet tiek partaisīta cita,veca kleita kas bija netira saburzīta.Mana draudzene ir ļoti kautīga un baidijūs un baidijās kaut ko jautat.Šūvējas salonā nav.Kleitu šuva pati saimniece.Uzlaikošanas laikā bija redzems ka saimniece neko nesaprot.Pielaikaja kleitu 8 reizi,katru reizi saņēmot solījumus ka vai būs laba.Galu galā draudzene saņemo kleitu.Mājās visi ieraudzēja ka kleita ir veca,korsete netīru,bija redzam ka kleita valkāja pirms tam,kleita sanāca mazāka,neko bbija vajadzīgs.Kāzas tika izbojātas.Ļoti gribetos lai salona Amelija līgavas tūrētos pa gabalu!!!!!
Madzzza
19.03.13. 17:31
Kāzu datums: 01.09.2013
Gribu izstāstīt, cik skaistu un patīkamu kāzu kleitu laikošanu izbaudīju salonā "Pērle" uz Avotu ielas. Salonā bija pati saimniece, kas bija entuziasma pilna.. palīdzēja.. un vispār kleitu mērīšanu padarīja par vienu skaisti traku lietu! paldies viņai par to! Pa virsu brīnišķīgajai apkalpošanai saimniece uzdāvināja silto bolero kažociņu.. Prieks un laime, kur to rodies!
iesaku līgaviņām iegriezties šajā salonā, kleitas skaistas un apkalpošana brīnišķīga, atšķirībā no salona Belle, no kura sestdienas rītā ar draudzeni tikām izstumtas pa durvīm, jo nebijām pierakstījušās.. es saprotu, ka katrai līgaviņai nepieciešama uzmanība, bet vai klusa pakaramu pašķirstīšana daudz ko mainītu..gribēju zināt vai vērts uz šo salonu vispār pierakstīties! kāzu kleita arī nav košļājamā gumija, ko var iebāzt somiņā un nozust miglā, ja pārdevēju modrā acs ir aizņemta!vienkārši žēl, ka attieksme tāda..
agiita
19.03.13. 21:52
es sakotnēji biju domājusi pirkt,bet mēriju dažādas visas kkas nebij tā kā vajag,beigās izlēmu šūt ,šuju salonā Ingrīda, dizainere pati visu nomēra iesaka kā labāk,tiešām kvalitāte un apkalpošana izcila,un principā kleitu uzšūt sanāk tāpat kā pirkt,bet labums tāds,ka uztaisa tieši kā gribās ;)
Saulespuķe85
19.03.13. 22:31
Agiita, es arī savu kleitiņu šuvu pie Ingrīdas! Atsauksmes no manas puses tikai labākās.
Rezultāts labāks nekā gaidiju. Būšu kustīga līgava, jo kleita ir bez lencītēm, bet turās ideāli uz auguma, nekur nekas netraucē un nespiež, varu skriet un lekt. Ingrīdas salonā pat kurpēm sarunāju lai uzšuj tādus pat ziedus kā kleitai. Viennozīmīgi iesaku!
vipo
26.03.13. 15:04
Kāzu datums: 06.07.2013
Savu kleitu no Amēlijas izņēmu 2012.g.decembrī. Esmu ļoti apmierināta. Viss ir ideāli nostrādāts, audums tika pasūtīts speciāli man. Attieksme bija pretīmnākoša. Varbūt tur kas par 3mēn mainījies, bet neko sliktu nevaru teikt. Varbūt arī spēlēja fakts, ka kleitas cenas bija 3x augstāka par salonā esošo kleitu cenām.
Madlena33
26.03.13. 21:45
Kāda starpība, kāda ir kleitas cena, attieksmei jābūt profesionālai vai pērc kleitu 50 latu vērtībā vai 1000 latu vērtībā.
vipo
04.04.13. 11:08
Kāzu datums: 06.07.2013
Es Tev pilnībā piekrītu, bet cilvēciskais faktors ir cilvēciskais faktors - visu novērtēt pēc cenas un ārējā izskata. Iz pieredzes varu apgalvot, ka attieksmes ziņā ir starpība vai ienāc butikā tērpusies ūdeles kažokā un briljantiem ausīs vai neuzkrāsota vējjakā un trenuškās. Iespējams, ka tā dziļā doma ir - priekš kam noņemies ar 3 kleitām, ja var uztaisīt 1 kleitu un tik pat nopelnīt. Atkārtošos - tas ir tikai mans pieņēmums, jo man nekādu problēmu ar šo salonu nebija. Nevienu sliktu vārdu nevaru teikt par Amēliju.
Simona21
16.04.13. 13:27
Es gribu vnk nošauties! :D Nevaru atrast tādu kleitu, kādu gribu, tas ir vnk vāks... Esmu pielaikojusi kādas 25 kleitas (ja ne 30!), no viņiem 2 likās ok - nebija sliktas, bet nebija arī super-duper! Jā, smuki sēž uz auguma, viena tāda grezna kleita, labi izskatās, bet man nebija tāds WOW - šī ir mana sapņu kleita!! Otra - padara mani tievāku un izskatās labi, bet atkal - es nevarētu pateikt, ka tā ir mana sapņu kleita!!! :(
Ko lai dara? Jūs kad uzmērījāt kāzu kleitu, uzreiz sapratām, ka vot šī ir īstā????? :( Jo man tā nav! Negribas maksāt vairākus simtus latu par kleitu, kuru es nejūtu kā to īsto un vienīgo.... Un stulbi, ka man lielākā daļa no kleitām liekas galīgi garām... Varbūt tādēļ, ka lielākoties sortimentā ir princeškleitas, kuras man personīgi nepatīk un godīgi sakot nepiestāv... Piestāv vairāk A silueta kleitas, bet tādu kleitu ir salīdzinoši mazāk... :( Šonedēļ braukšu uz atlikušajiem saloniem, ceru kaut ko dabūt, savādāk būs pavisam bēdīgi!
LindijaK
16.04.13. 16:47
Tas ir iemesls, kādēļ es kleitu šuju! :)
Vnk redzēju 6 gadus vecā žurnālā dievīgu kleitu. Izmeklējos visur, bet tādas vairs neesot pieejamas, tpc man šobrīd šuj kko līdzīgu! :)
kareelija
16.04.13. 17:10
Kāzu datums: 27.07.2013
Man bija WOW faktors, kad uzlaikoju savu kleitu (pirms tam biju merijusi kadas 10 kleitas). Par spiti lielajai cenai, to iegadajos un nenozeloju ne mirkli, jo sava kaazu dienaa jutisos fantastiski skaistaja kleitaa! :)
Madlena33
16.04.13. 23:02
Man arī vēl nav bijis WOWWW ne par vienu kleitu, tāpat kā Simona turpinu meklēt savu kleitu. Ir sapņu kleitas modelis, bet šeit tāda vienkārši nav ne par lielu cenu, ne par mazu..Liela cena tas vispār ir tāds plašs jēdziens, vienam 1500 ir liela naudas summa, citam 200 LVL. Galvenais, lai katrai ir sajūta, jā, tas ir tas ko es vēlos.