FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Kāzu kleitas un apavi

Izvēle Šūt vai Pirkt kleitu

26.11.07. 13:42

Vēl nēesmu staigājusi pa veikaliem kleitas meklējumos,bet ir paredzēts pēc nedēļas to darīt-toties esmu netā aplūkojusi neskaitāmas kleitas un nu jau ir priekštats ko es gribētu un protams tā mana kleita pagaidām būtu no divām viena,un nu apsveru domu kleitu šūt,bet... ja nu man tā kleita nepiestāvēs ja nu...Nu zinat kā ir citreiz gribu to bet tev nepietāv nu neizskatās un vis
Kā lai zinu ka viņa man labi izskatīsies,vai labāk tomēr būtu apstaigāt salonus pielaikot to neskaitāmo kleitu piedāvājumu un ja neatrod tad šūt,un pie reizes redzēšu vai piestāv tāda tipa kleita kā esmu iecerējusi
Kas jūs pamudināja šūt kleitu nevis pirkt,vai pirms tam apstaigājāt salonus,vai cenas starpība starp šūtu un pirktu kleitu,kur lai meklē labu šuvēju ja nu tomēr-nevar taču pie kura katra iet un teikt tagad jūs man šūsiet kleitu :)
Gribu zināt kapēc tomēr šujat/šuvāt savu kleitu?

Skatīt ziņojumus:
inesenese
05.08.09. 14:22
Kāzu datums: 03.07.2010
Es vēlos uzzināt, vai kāda varētu ieteikt man kādu šuvēju, kura jau ir pārbaudīta. Lieta tāda, ka esmu nolēmusi abstaigāt salonus, lai redzētu kāds siluets man piestāv, bet tas ko esmu redzējusi dažu salonu majaslapās man galīgi neiet pie sirds. Vai ir kāda šuvēja, kas nepiekopj cakas un kruzuļus utt.
Ingass
05.08.09. 15:52
Katras šuvējas-meistares kleitas top tikai tādas, kādas vēlas pati meitene. Ja viņa vēlas cakas, tad tās būs, ja meitene vēlas kruzuļus arī tie būs, bet jebkura meistare, kurai nav vienalga rezultāts, tā noteikti pateiks meitenei, vai tas piestāv vai nepiestāv.Un tas attiecas uz visu tēlu kopumā:)
Agnes
14.08.09. 22:31
Ir arī saloni, kas nepiekopj cakas un kruzuļus:)
bucitek
27.11.10. 18:49
Kāzu datums: 06.08.2011
Nevaru izlemt kur lai pērk vai šuj kleitu, varbūt kāda var ieteikt meistari?
lituce
28.11.10. 12:08
Kāzu datums: 01.07.2011
Man piemēram, nevajag nekādus baigos kruzuļus :) Laikam jau šūt izmaksā dārgāk, nekā pirkt internetā, bet toties ir garantija, ka derēs un nebūs nekas steigā jāpārtaisa ...
annule
29.11.10. 11:30
Ljoti laba un jauka kāzu kleitu šuveeja ir Inga Ezergale no Talsiem. Man uzšuva un veel izšuva superiigu vakarkleitu! Braucu meeriit tikai 1 reizi! Cenas arii sapraatiigas:)Draugos viņai daudz bildes, ko vr apskatiit:)
Liene83
06.01.11. 15:41
Daudz esmu dzirdējusi par Ingrīdas salonu
http://www.modaingrida.lv/lv/services

Varbūt tas ir labs variants :)
Natucite
06.01.11. 19:18
Neatceros vairs, kad būtu ko šuvusi... tomēr arī laika tā pamaz staigāt uz pielaikošanām un tā ;)
Ja varēšu atļauties, noteikti uzreiz pirkšu!
solchiks
28.01.11. 22:09
varu ieteikt suveeju-Birutu Jezeluunu,kas liidz sim suva Bauskas pusee,bet tagad saak savu darbiibu Riigaa/Paardaugavaa-Bauskas ielaa.Vina suj gan fantastiskas kaazu kleitas,gan citus jebkuras sarezgiitiibas apgerbus.
intams
22.05.11. 08:19
Kāzu datums: 07.05.2010
Vakar beidzot dabūju savu kleitu un plīvuru no šuvējas - modes mākslinieces, dizaineres.
Rezumējums, a salonos nav nekas tāāāds, kas uzreiz patīk un gribās un ja ir zināma laba, talantīga šuvēja - noteikti iesaku šūt.
Kad pirms aptuveni 10 mēnešie izstaigāju salonus, sapratu, ka tieši tāda, kādu man gribas nav un tās kas patīk, maksā sākot no 500 Ls uz augšu.
Atradu modeli, bet nebija mana izmēra un krāsa, jo negribēju baltu. Pasūtīt nevarēja , kleita bija vienā ārzemju salonā un maksāja ap 1000 Ls.
Aizgāju pie šuvējas un viņa teica, ka tādai kleitai varam iekļauties 500 Ls un tā arī bija, kleita beigās izmaksāja 499 :D dārgākais tajā visā bija tieši kleitas audums - mežģīne no Itālijas par 25 Ls metrā.
Bet kopumā esmu tikusi pie tieši tādas kleitas kādu vēlos, uzšūtu tieši manai figūrai, tieši tādā krāsā kādu vēlos, garums šlepei, kādu pati izdomāju, tas pats ar plīvura garumu.
MAn noteikti nedraud tas, kas redzēt pirms tam neskaitāmās kāzu bildēs - saņurcītas, sakrokotas korsetes, kas īsti neder utml
Tāpēc noteikti esmu PAR šūšanu :) Bet ar nosacījumu,ja šuvēja tiešām nav tikai šuvēja, bet arī dizainere, kas visam pieiet ne tikai ar praktisku, bet arī māksliniecisku aci.
ebete
23.05.11. 13:54
Kāzu datums: 28.06.2012
Es biju uz izstādi 'Fiesta 2011"un tur iepazinos ar brīnišķīgu interneta veikala Perfetto īpašnieci.. www.perfetto.lv
Viņu izstādes stends izskatījās pēc putukrējuma kūciņas-nu tik smalks un garšīgs, bet runājot par kleitu šūšanu- viniem līdzi tur bija vinu šūta -brīnišķīga kleitiņa no satīna ar zīda mežģīnēm un man teca , ka tas esot piemērs, bet viņi arī šujot pēc klientu vēlmēm..Man kleta patiešām patika un cena arī, tā bija 320ls-ņemot vērā materiālu un orģinālo modeli!
felizzz
16.09.11. 22:02
Kāzu datums: 06.08.2011
lai gan esmu diez gan skeptiki noskanjota pret shuveejaam- savu kleitu tomeer pasuutiiju nevis pirku.... iemesls bija taads, ka veikalaa neviena nepatika, vai nedereeja... kleitu uzshuva man nepilnaas 4 dienaas( kleitu dabuuju vakaraa pirms kaazaam :D ) ... un kleita bija vnk fantastiska!!! perfekti peec foto :)
JasminRosa
07.11.11. 18:32
Ja nav pazīstamas šuvējas, tad ieteiktu - pirkt!
Ar šuvējām ir tā, ka nekad nevari zināt, vai galarezultāts tevi apmierinās. Savā veidā tu pērc pakalpojumu - "kaķi maisā". Iespējams, iztēlojoties savu sapņu kleitu acu priekšā vai uz bildes izprintētu no Interneta, tā izskatās pasakaina, bet vai tieši tev šāds fasons piestāvēs? Vai tieši uz tevis tā kleita izskatīsies tikpat efektīgi kā uz modeles?!
Turklāt, ja iet pie nepazīstamiem šuvējiem un šūšanas saloniem, tad atkal ir tā "aitu un cirpēju" būšana.
Nesaprotu tos, kas gatavi maksāt da jebkādu cenu par to, kā vērtība ir stipri zemāka, aizbildinoties ar "kvalitāti" un "to, ko es vēlos".
Neatbalstu komerciālismu, lētticīgo biznesu.
Savu kleitu noteikti pirkšu, un, ja tā nederēs, tad pati izdomāšu, kur ko piediegt. Mana kleita būs oriģināla, jo man nepatīk parasti tas, kas patīk vairākumam ;))
Angyy
09.11.11. 12:46
Kāzu datums: 28.07.2012
Pagaidām esmu nolēmusi savu kleitu šūt, jo tādu kādu gribu, nevaru atrast! Bet vēl nezinu par piegriezumu, staigāšu pa saloniem un laikošu kleitas!
alizey
01.12.11. 15:30
Es savējo šuvu pie Ingrīdas , kolosāls rezultāts. Un sirsnīga attieksme.
Kleita bija 2 nedēli laikā gatava.

www.modaingrida.lv
pekausiss
02.12.11. 09:33
Kāzu datums: 03.08.2012
Es domāju vispirms pastaigāt pa veikaliem un tad ja neatradīšu to ko meklēju, tad jau tālāk redzēs, laikam būs vien jāšuj.. :)
Daiguu
02.12.11. 17:01
Arī šuvējas ir 2 veidu: vienas, kurām "dzīvu" kleitu nav, un tu savējo izvēlies no kataloga, un otras, kurām ir "laikojamais" eksemplārs, bet attiecīgo modeli šuj tavam izmēram, varbūt ar kādiem labojumiem. Pēdējais variants neapšaubāmi rada vairāk uzticības. :)
Ingrīdai tieši tā arī ir - ir modeļi, kas ir veikalā, ko var laikot un nopirkt par mazākām naudiņām, bet pamatā katrai līgavai šuj savu kleitu. Biju tur meklēt kleitu - vislabākās atsauksmes. :)
mrs.Norman
02.12.11. 21:59
Kāzu datums: 14.07.2012
Es ari savejo susu pie Ingrīdas : ) Biju augusta pie vinas uz konsultaciju un ta cena ko vina man pateica, par tadu kleitu kadu es gribu, mani loti, loti patikami iepriecinaja!
Vispar, mums, Latvijas ligavam vel ir pieejams tads luksuss , ka par samerigam naudinam, ir iespeja pasutit individuali sutu kleitu pie kada no valsts Top dizaineriem! Eiropa un citas rietumu valstis to var atlauties tikai loti bagatas ligavas, un es te nerunaju par Vera Wang vai tamlidzigu augstas modes dizaineru kleitam, ne, vienkarsa bespoke tailored kleita pie respektabla suveja vien jau maksas tukstosus! Savejo izlemu sut Latvija, jo izpetot UK piedavajumu sapratu, ka to ko gribu es, man seit uzsutu pa kadiem 10 000 marcinu un LV man tas izmaksas desmitreiz mazak un izmantojot tadus pasus materialus! Ir jau ari seit loti skaistas gatavas kleitas - man loti patik Ian Stuart jauna kolekcija, tad Claire Pettibone ir burvigas kleitas, ta pati Sottero & Midgley vai My Lady, bet tapat samaksajot par kleitu 2-3-4 tukstosus marcinu ta nebus vieniga!!! Tas bus kolekcijas standarta modelis, vienkarsi piedzits pec izmeriem. Ja jau maksat tadu naudu, tad jabut tadai kleitai, ka nevienai! : ))
Knipuce
23.07.12. 22:43
Kāda ir pieredze ar šo salonu - www.sanpatricklatvia.lv?? Katrā ziņā mājas lapā esošās kleitas mani pagaidām ''uzrunā'' visvairāk..
Noelle
24.07.12. 12:59
Kāzu datums: 19.07.2014
izskatās, ka šeit ir oriģinālās kleitas, bet nu mājaslapa... es atvainojos...
Tāda pazīstama zīmola reprezentēšanai jau nu varēja papūlēties tos nedaudzos vārdus, kas ir lapā, uzrakstīt PAREIZĀ latviešu valodā...