FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Kāzu kleitas un apavi

Izvēle Šūt vai Pirkt kleitu

26.11.07. 13:42

Vēl nēesmu staigājusi pa veikaliem kleitas meklējumos,bet ir paredzēts pēc nedēļas to darīt-toties esmu netā aplūkojusi neskaitāmas kleitas un nu jau ir priekštats ko es gribētu un protams tā mana kleita pagaidām būtu no divām viena,un nu apsveru domu kleitu šūt,bet... ja nu man tā kleita nepiestāvēs ja nu...Nu zinat kā ir citreiz gribu to bet tev nepietāv nu neizskatās un vis
Kā lai zinu ka viņa man labi izskatīsies,vai labāk tomēr būtu apstaigāt salonus pielaikot to neskaitāmo kleitu piedāvājumu un ja neatrod tad šūt,un pie reizes redzēšu vai piestāv tāda tipa kleita kā esmu iecerējusi
Kas jūs pamudināja šūt kleitu nevis pirkt,vai pirms tam apstaigājāt salonus,vai cenas starpība starp šūtu un pirktu kleitu,kur lai meklē labu šuvēju ja nu tomēr-nevar taču pie kura katra iet un teikt tagad jūs man šūsiet kleitu :)
Gribu zināt kapēc tomēr šujat/šuvāt savu kleitu?

Skatīt ziņojumus:
liencis99
27.09.08. 13:20
Tā šūšana ir tāda ellīga padarīšana. Es paņēmu bildi un gāju pie šuvējas. Katras kleitas uzlaikošana bij satraukumu pilna. Pat ienāca doma prātā, ko es daru man galīgi nepatīk ko redzu. Un tā bij katru reizi. Un kleita gatava bij tikai trīs dienas pirms kāzām, un visu laiku baidījos no galarezultāta. Un manam satraukumam nebij nekāda pamata, jo kleita iznāca ļoti skaista. Tagat tā stāv skapī.
Un mūsu mazā meitiņa jau pieteicās to vilkt uz savām kāzām :) :) :)
Sermy
27.09.08. 14:02
Kāzu datums: 06.06.2009
Tas labi, ka kaut kas pa īstam iekrīt sirdī. Bet man, kas man ir ļoti raksturīgi, šaubas par visu - vai nu patīk viss vai nepatīk nekas, kā kuru dienu.. :) Nezinu, kā spēšu nonākt līdz galarezultātam.. šausmas.. :)
Agnes
31.10.08. 17:41
Ja ir labs augums un skaidra vīzija par kleitu, var piemērīt līdzīgu un tad šūt, bet, ja ir nestandarta augums vai īsti nezin ko grib, tad labāk pirkt, jo uzvelkot uzreiz skaidrs kā izskatās un ko pielabot.
Man ir bijušas interesantas idejas izejamām kleitām, bet tajās dažās reizēs, ka gāju pie šuvējas, nekas labs neiznāca, vismaz ne tas, ko biju gaidījusi, jo vīzijās, laikam sevi iedomājos ideālāku:) bet varbūt vēl neesmu atradusi īsto šuvēju Tā, ka es pagaidām par pirkšanu visos dzīves gadījumos.
Wuciite
19.11.08. 13:24
Kāzu datums: 06.09.2008
es ar kādreiz teicu, ka noteikti nešūšu, jo vairākas reizes šutas, bet pēc tam nevienu reizi neuzvilku, jo galīgi nepatika. teicu, ja nevaru redzēt galarezultātu, ni ni. rezultātā nopirku gatavu..it kā patika, taču jutu ka kaut kas pietrūkst. tā kā bija par garu, nesu šuvējai (kuru atradu tepat precos.lv pēc labām atsauksmēm). nu un galarezultātā kleita ne tikai tika saīsināta, bet arī tika pie īpašas odziņas (skat profilbildi.). un šuvēja Inga vnk fantastiska! gan kā cilvēks, gan kā māksliniece uzreiz noteica, kas man piestāv un ko es gribētu... pašu uzlabošanas procesu, protams, neredzēju..bet nu kad ieraudzīju....mmmmmmmmm... zinu ka vēlāk, kad gribēšu laulību iesvētīt, noteikti šūšu no paša sākuma kleitu. mazliet pat nožēloju, ka šo kleitu nešuvu.. bet nu viss ir labi, kā notiek. un es savā īpašajā dienā saņēmu tik daudz komplimentu par NEREDZĒTI skaistu kleitu...
P.S. augums man tok nav standarta un ļoti jāskatās kas piestāv un kas ne, kā ar nezināju ko gribu no kleitas un koptēlam kā tādam. Inga salika visus punktus uz i
Iesakiet labu šuvēju, kas tiešām uzšuj pēc bildes tieši tādu un ne savādāku :)
mona2222
03.02.09. 10:07
Valmierā ir laba šuvēja Dace Grīnvalde "Stila grupa", SIA, Salons-darbnīca, 64222272, labas atsaukmes un klieta tāda kādu vēlies :)
Es savu 100% šūšu =)
f_sunshine
16.03.09. 13:30
Kāzu datums: 18.07.2008
Manā skatījumā labāk nopirkt!
Šūt var mazāk savrīgās drēbes/ ko darīt ja nepatiks un vairs nebūs laika kaut ko labot?!

Es pat tādu domu neizskatīju...
bebriic
16.03.09. 13:53
Kāzu datums: 07.08.2009
es šuju, bet pirms tam tādu pašu kleitu mērīju-vienīgi man viņa bija nedaudz par mazu.līdz ar to es zinu kāda viņa izskatīsies-nav stresa!
Vivivusix
19.03.09. 10:26
Kāzu datums: 25.04.2009
Labāk iepriekš noskatīt un uzšūt! :)
Protams, svarīgi ir zināt:
1) ko Tu gribi,
2) kas labi piestāv,
3) un ka ir uzticama šuvēja!

Galvenais ir tā sajūta, ka otras tādas kleita kāda ir Tev, nav! :)
kate09
22.05.09. 08:05
Kāzu datums: 16.07.2009
Es arī biju domājusi, ka pirkšu, jo esmu ļoti piekasīga, ja runa par līgavas kleitu. BET sanāca tā, ka apstaigāju Rīgas veikalus un secināju, ka galvenā problēma ir tāda - ja nevēlies klasisku līgavas kleitu, tad īpaši daudz manevra iespēju nav. Es biju iztēlojusies ļoti konkrēti, kāda vēlos izskatīties un neviena kleita veikalā šim tēlam neatbilda. Tad nu atradu draudzenes ietektu šuvēju un tagad šuju. Ceru, ka galu galā būs skaisti. Kad mans pasākums būs galā, tad ielikšu kādu bildīti.
Veisa
22.05.09. 10:45
Es izvēlējos pirkt kleitiņu, nevis šūt, jo pēc dabas esmu nepacietīga un zināju, ka katra mērīšanas reize man būs satraukumu pilna - vai viss gala rezultātā būs kā iecerēts. Tomēr beigās savu pirkto kleitiņu nesu pie šuvējas, jo bija nepieciešams to iešūt mazāku un gala rezultātā kopā ar šuvēju vēl šo to pamainījām kleitas izskatā un rezultāts ir vienkārši lielisks.
Leksa
09.06.09. 13:52
Kāzu datums: 18.07.2009
Varu ieteikt Jums labu šuvēju, viņa man palīdzēja gan ar modeli,gan ar audumu un rezultāts ir vienkārši brīnišķīgs - Ingrīda tel. 29637110.
Jeanny
09.06.09. 14:21
Man ari bija doma kleitinju suut ... Bet izdomaju, ka japastaigajas pa veikaliem ! :)) Un tad ari nopirku kleitu - jo iemilejos vinjaa :))) Cena ari bija loti laba - tikai 290 LVL. Tur ari nopirku plivuru, cimdus utt, visu ko vajag ! :) Tagad palika - uzvalku ligavainim :)
danex
18.06.09. 06:30
Jā es arī iesaku šūt pie Ingrīdas - par cik man ļoti patika viena no Maggie Sottero kleitām, bet mans budžets to neatļāvās nopirkt man ieteica to uzšūt salonā "Ingrīda" sanāca brīnišķīga un cena 4x mazāka par oriģinālu.Viņa atrodas blakus Miledy- un par cik Ingrīda arī šuj priekš Miledy iesaku pa taisno iet pie viņas - cenas dēļ.
Beatriss
18.06.09. 09:41
Kāzu datums: 13.07.2013
Es savu kleitu nomāju:) Lai nav pēc tam jāiespringst uz pārdošanu:)
inesegatis
18.06.09. 12:45
Kāzu datums: 25.07.2009
:) Es par pirkšanu :)
dilevka
18.06.09. 16:12
es par shuushanu. ieliku savu kleitu :)
dilevka
18.06.09. 16:17
te buus mana kleita! :)
innne
04.08.09. 22:27
:) Savu kleitiņu šuvu. Izvēlējos šūt, jo tas sanāca lētāk. Tās kleitas, kas man veikalos patika pat ar atlaidēm maksāja 600 Ls un vairāk. Bet tas, ko man uzšuva, bija vēl labāks nekā veikalos redzētās dārgās kleitas. Protams, cik cilvēku, tik gadīgumu, bet man sanāca veiksmīgi. Nenožēloju staigāšanu pa veikaliem, meklējot audums, staigājot uz uzlaikošanām :)