FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Kāzu kleitas un apavi

Izvēle Šūt vai Pirkt kleitu

26.11.07. 13:42

Vēl nēesmu staigājusi pa veikaliem kleitas meklējumos,bet ir paredzēts pēc nedēļas to darīt-toties esmu netā aplūkojusi neskaitāmas kleitas un nu jau ir priekštats ko es gribētu un protams tā mana kleita pagaidām būtu no divām viena,un nu apsveru domu kleitu šūt,bet... ja nu man tā kleita nepiestāvēs ja nu...Nu zinat kā ir citreiz gribu to bet tev nepietāv nu neizskatās un vis
Kā lai zinu ka viņa man labi izskatīsies,vai labāk tomēr būtu apstaigāt salonus pielaikot to neskaitāmo kleitu piedāvājumu un ja neatrod tad šūt,un pie reizes redzēšu vai piestāv tāda tipa kleita kā esmu iecerējusi
Kas jūs pamudināja šūt kleitu nevis pirkt,vai pirms tam apstaigājāt salonus,vai cenas starpība starp šūtu un pirktu kleitu,kur lai meklē labu šuvēju ja nu tomēr-nevar taču pie kura katra iet un teikt tagad jūs man šūsiet kleitu :)
Gribu zināt kapēc tomēr šujat/šuvāt savu kleitu?

Skatīt ziņojumus:
llewelly
31.01.08. 22:58
Es arī iesāku šut kleitu. Veikalos labas kleitas maksa no 500 ls un uz augšu, es par savu samaksāju 300 ls un esmu loti priecīga, ka dabūju tik brīniškīgu kleitu.
Bumbulitis
08.02.08. 10:14
Vakar biju iegajusi vairākos kāzu salonos un nekas īsti man nepatika, brendotas kleitas ir ljoti spilktas un cakainas un arī maksā pāri 1000 Ls. Ko es nevaru atljauties maksaas vienai dienai pat tik nozimigai man. Biju iegajusi Terpi.lv man patika pārdevēju apkalpošana, ljoti laipnas. Vinjiem ir lieli kazu kleitas katalogi un arī ir uzvietas daži modeļi no tām. Kas mani ljoti paarsteidza kad vinji piedaava uzshut manu sapnju kleitu uz vietas, izmantojot gan franchu gan citas leetakas mezhgines. Kaa arii piedava uzshut kleitu arii pie Latvijas paziistamiem modes dizaineriem. Es nenozheloju ne mirkli kad ienacu pie vinjiem, SUPER. Tagad man buus mana kleita un maksaas ap 400 Ls!
Coca
20.02.08. 20:20
Kāzu datums: 02.08.2008
Nopirku kleitu "Santā" - tiešām lieliskas pārdevējas, plaša izvēle.
mazinsh
20.02.08. 20:47
Kāzu datums: 16.08.2008
es sākumā biju pilnīgi pārliecināta, ka šūšu. Jau noskatīju labu šuvēju... Un, kad sāku staigat pa saloniem, lai saprastu, vai manis iedomātais modelis man vispār piestāvēs, atradu 'savu kleitu' - uzvilku un vienkārši vairs negribēju vilkt nost. apratu, ka tādu noteikti nevarēs uzšūt, un, ja arī šūs, tā vairs tāpat nebus TĀ kleita! :) Un maksāja 380 Ls salonā Ģertrūde (Ģertrūdes 77).
miice
20.02.08. 20:54
Piekrītu Beaktrisei u.c. meitenēm,kas šuj kleitas.Šūtās kleitas tik tiešām ir skaistākas un galvenais tādas ir vienīgās, neviena nav mērījusi,veikalos nav stāvējusi un esmu pārliecināta,ka šuvēja šujot piedomā pie līgavas,kāda viņa būs,kā tērps īzskatīsies,kāda slīgavas emocijas,kā līgavainis viņas ieraudzīs.Nekad pirktajos tērpos tā nebūs.Mūsu saloni piedāvā tikai masu produkciju,kurā diemžēl nav nekā oriģināla.Tā,kā meitenes ja domājat vēl,kas labāk,tad ieteiktu tikai šūt.Arī man šuj un es jūtos īpaši,kas manu svētku izjūtu tikai pavairo.
Solchinja
20.02.08. 21:56
Es ari ka reiz weekenda nopirkku kleitu, vienigi nekada salona, bet gan pie sievietes majas, kas ved kleitas no Krievijas, Vacijas utt. biju jau sagatavojusies shut un vel piemekleju modelishus, bet kad aizbraucu tur un visu apskatiju, tad pirmo kleitu, ko meriju ari uzreiz panjemu :) kopa ar plivuru un matu rotu, ka ari apakshsvarkiem tas viss maksaja 330 ls :) super, ja kadai vajag, varu iedot kontaktus, vinjai tur laba izvele un var ari pasutit, cenas super un pati ari baigi feina :)
Aija
21.02.08. 20:37
Kāzu datums: 26.01.2008
Kleitu pirku un biju/esmu pārliecināta, ka tā bija labākā izvēle. Vismaz uzreiz varēja redzēt kā izskatās, jo ar līgavas kleitām ir tā, ka kamēr neuzvelc ir grūti iztēloties, kā viņa izskatīsies. Tas jau droši vien no katra cilvēka individuāli atkarīgs, jo man vispār nepatīk neko šut, nekad neesmu bijusi ar gala rezultātu īsti apmierināta. Savukārt gatavu jau var uzreiz redzēt, kā izskatās.:) Un par to cenu starpību....nekas lētāk jau nesanāk šujot.
Coca
22.02.08. 15:41
pirms nedēļas nopirku kleitu "Santā" , lieliskas pārdevējas, uz vietas iešuva un pielaboja, arī kleita - super! iesaku aiziet vismaz paskatīties:)
zanna03
22.02.08. 16:47
Es arī nopirku Santā . Ienācu, izvelējos dažus, kurus mērīšu, bet nesanāca :(, jo otra kleitiņa izrādījās mana un uzreiz paņēmu, pat nemērīju citus.
Pārdevējas arī ļoti labas, vakardien ienācu paskatīties kurpes. Pajautāju, bet viņa man: „Jūsu kleitai labāk piestāv tādi”. Es ar lielām acīm skatos, jo kleitu nopirku janvāra sākumā, bet viņas mani un manu kleitu atceras. Tā ir :)
brenda
14.03.08. 14:54
Nezinu, man kaut kā galīgi neveicās Santā - nepatika ne kleitas, ne pārdevējas... :( Cerams, ka kādā citā salonā veiksies, jo vēl esmu kleitu meklējumos. Šūt dikti negribās, jo pat veikalā it kā noskatīta kleita, uzvelkot izskatās pavisam ne tā, kā biju iedomājusies.
inly
14.03.08. 15:05
pilnīgi piekrītu brendai, gan saistībā ar Santas kleitām un pārdevējām, gan par šūšanu... Atrāk un vienkāršāk kleitu būtu nopirkt, kleitu šujot nevar zināt vai beigās tā izsapņotā kleita tā arī izskatīsīes, kā biji iedomājusies... Bet nu zinot manu augumu, liekas, ka nekad neatradīšu gatavu kleitu... :(
inly
14.03.08. 15:05
lady_
14.03.08. 15:56
Es tieši šodien nopirku kleitu salonā Bertini Avotu ielā . Gāju it kā skatīties, kas un kā man vispār izskatās, jo taisījos šūt, bet ļoti iepatikās viena kleitiņa. Attieksme forša un arī cenas sakarīgas :))
liencis99
19.03.08. 18:51
Es kleitu noteikti šūšu, jo negribu par kleitu izdot lielu naudu, jo vienu dienu tik to vilkšu. Un man tas izmaksās (audums+darbs) tikai nedaudz pāri 100 Ls. Kas man nav mazsvarīgi. Un domāju kleita arī labi izskatīsies un piestāvēs :)
kinte
07.04.08. 18:43
Kāzu datums: 08.08.2008
Es aizgaaju uz veikalu un uzlaikoju kaut ko liidziigu manis izveeleetam kleitas modelim. Man patika kaa tas man tizskataas. Taadeel noleemu kleitu shuut. Jo manai kleitinai buus iipashas mezgiines un shifons ar raxtu. :) Taadas Latvijaa neesmu rezdeejusi, bet pasuutiit no katalogiem ir riskanti.
Ronducis
11.04.08. 21:08
Es savu kleitiņu šodien nopirku "Sārā", kad mērīju pirmoreiz pirms divām nedēļām, tā maksāja 400 Ls, bet tagad nopirku par 320 Ls. Biju domājusi pirkt e-bay,bet nobijos,ka kvalitāte būs galīgi garām. Tāpēc arī nolēmu samaksāt vairāk un dzīvot bez stresiem ;) Bet manējā ir superīga - šampaniešā krāsā ar izšūtu korseti un sakrokotiem princešsvārkiem un mīksto stīpu apakšā. Bildīti nevaru parādīt, jo atstāju salonā glabāšanā. "Sāras" katalogā līdzīgs modelis saucās "Sāra", bet tieši manējā tur nav. Manējais ir ar maziem pleciņiem un daudz daudz skaistāks par kataloga violeto kleitu."Sārai" esot mājas lapa nobrukusi, tāpēc par atlaidēm var uzzināt tikai aizejot uz vietas :)
shtelle
12.05.08. 16:36
Kāzu datums: 26.07.2008
es protams uzreiz zinaju ka susu kleitu,jo makslas skolas draudzene ir terpu dizainere un tas bija musu kopigais sapnis,kur tagad realizejas. cena protams varbut kaut ko izsaka 250Ls par susanu plus 120Ls par materialiem,bet toeties tikai tev tada un visskaistaka un vienigai pasaule.
Maduciss
12.05.08. 16:51
Es savu kleitu šuvu, šonedēl jābruac pakāl, esot gatava:) man izmaksāja darbs 180ls + materiāli ar apkašsvārkiem, materiāli kādi 55+15ls apakšsvārki.
Sanāca baigi skaisti, vienkārši, bez nekādiem baigiem kruzuļiem. Kad dabūūs, ielikšu bilditi:)
evucits
12.05.08. 17:18
Es ari savu kleitiņu pirku itāļu salonā Bertini ! Ideāla apkalpošana, piemeklēja man pat visas rotas....
Jo man bija vajadzigs 32.-34 izmērs. reti, kuros salonos bija šāds izmērs. Kā ari apkalpošana citur ir nekāda.
Bertini iesaku meitenes, aizejat, apkalpošana ideāla.
Zaaa
18.05.08. 21:05
Kāzu datums: 07.06.2008
Es viennozīmīgi jau sākumā zināju, ka kleitu šūšu. Un noteikti nekļūdījos - esmu dabūjusi tieši priekš maniem izmēriem un pēc iecerēm. Turklāt izmaksas ir pavisam motivējošas. Kopā tas man izmaksāja apm. 145 latus. Tiesa, šuvēja ne no Rīgas.