FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Kāzu kleitas un apavi

Izvēle Šūt vai Pirkt kleitu

26.11.07. 13:42

Vēl nēesmu staigājusi pa veikaliem kleitas meklējumos,bet ir paredzēts pēc nedēļas to darīt-toties esmu netā aplūkojusi neskaitāmas kleitas un nu jau ir priekštats ko es gribētu un protams tā mana kleita pagaidām būtu no divām viena,un nu apsveru domu kleitu šūt,bet... ja nu man tā kleita nepiestāvēs ja nu...Nu zinat kā ir citreiz gribu to bet tev nepietāv nu neizskatās un vis
Kā lai zinu ka viņa man labi izskatīsies,vai labāk tomēr būtu apstaigāt salonus pielaikot to neskaitāmo kleitu piedāvājumu un ja neatrod tad šūt,un pie reizes redzēšu vai piestāv tāda tipa kleita kā esmu iecerējusi
Kas jūs pamudināja šūt kleitu nevis pirkt,vai pirms tam apstaigājāt salonus,vai cenas starpība starp šūtu un pirktu kleitu,kur lai meklē labu šuvēju ja nu tomēr-nevar taču pie kura katra iet un teikt tagad jūs man šūsiet kleitu :)
Gribu zināt kapēc tomēr šujat/šuvāt savu kleitu?

Skatīt ziņojumus:
Alise
29.11.07. 11:16
Kāzu datums: 27.07.2007
te jau tika jautāts viedoklis un es savējo uzrakstīju- viennozīmīgi šūt.
1. MAN veikala kleitas nederēja, turklāt tās bija stipri dārgākas nekā mana šūtā.
2. Veikalos sastapos ar ĻOTI nejauku attieksmi un tas man uzsita riebumu vēl vairāk.
3. Vienam patīk kruzuļi, otram tie riebjas- man ļoti daudzas kleitas arī no šeit redzētajām izraisa apbrīnu- kur var vispār kaut kas tāds ienākt prātā. Tieši tāpat kāds droši vien skatījās uz manu kleitu un domāja- ak, šausmas.

GAUMES JAUTĀJUMS TAS VISS IR, MĪĻĀS, GAUMES JAUTĀJUMS!!!
UN PAR GAUMI TAČU NESTRTĪDAS, BET KATRS IZSAKA SAVU VIEDOKLI.

vienu gan varu teikt- ja šujat kleitu un esat izdomājušas modeli, tad vispirms pastaigājat pa veikaliem un pameklējat vai vispār ir dabūjams tāds audums, kādu esat iedomājušās, jo, piemēram man auduma atrašana gan aizņēma ĻOTI ilgu laiku- tas vienīgais mīnuss.

LAI VEICAS!
anminka
29.11.07. 22:40
Kāzu datums: 21.07.2007
aguciz un ashele a man mana kleita nepatīk, bet tā ir mana!

nesāksim, lūdzu, salīdzināt gaumes!!!
jelenak
16.12.07. 20:33
Kāzu datums: 05.07.2008
Es gan tikai par kleitas pirkšanu. Pati ļoti uztraucos ka vajadzēs šut kleitu jo esmu maza auguma(32.izm.), bet nebija tik traki, iegājot jau otrajā salonā un atradu savu sapņu kleitu!!! Starpcitu, daži raksta ka viņi šūj, jo nav īsts izmērs, bet man salonā paņēma izmērus un pēc tiem pasūtīja kleitu.
Es uzreiz atvainojos, bet tas ir mans subjektīvais viedoklis - visas šūtas kleitas ko es redzēju gan forumā, gan paziņām nevar salīdzināt ar pirktam, jo izskatas ļoti prasti...nu nav smukas, ne priekš tāda pasakuma ka kāzas.

Gvena
17.12.07. 09:15
Kāzu datums: 28.07.2007
Es kleitu suvu un nevienu briiidi neesmu to nozeelojusi. Staigaajot pa saloniem secinaaju ka labas un tiesaam skaistas kleitas ir loti daargas ( saakot no 500 un uz augsu), leetaas kleitas ir vienkaarsi briesmiigas, varbuut ir arii izneemumi, bet es taadus neredzeeju. Jau veikalaa staavot visas viiles liekas izirusas, esmu dzirdeejsui staastus ka liigava nopeerk taadu kleitu un visu kaazu dienu kaadam jaastaigaa pakal ar adatu un diegu un kaut kas jasasuj, jo visu laiku kaut kas atpliist.
Nu tas taa, bet ja iet runa pirkt vai suut kleitu tas ir tikai un vieniigi pasas izveele un iespeejas. Es ieteiktu apstaigaat salonus un noveerteet kleitas kas ir tajos. Ja tomeer izveelies suut kleitu noteikti sameklee labu suveeju, kurai ir pierezde suut kazu kleitas, jo vienkaarsa suveeja diezvai ko taadu spees izdariit. Varu pateikt tikai to ka nopirkt kleitu ir daudz vienkaarsaak, tu redzi jau gatavu galarezultaatu, suut ir daudz sarezgiitaak, jo visu laiku ir jaadomaa kaa buus kaa izskatiisies, jaaizdomaa veel kaadu konkreeti gribi. Un pats trakaakais ir audums, jo kleitas izskats ir pilniibaa atkariigs no auduma, Riigaa ir loti maza izveele kraasniem audumiem, ir vajazdiigs daudz laika lai atrastu kaut ko tiesaam piemeerotu kaazu kleitaam. Man sagaadaaja probleemas mezgiines, jo patiesam skaistas un greznas mezgiines nevar dabuut, es arii nedabuuju taadas kaadas biju iedomaajusies.
sunshine
25.12.07. 16:13
Jo tadu kleitu kas man patik veikala maksa looooti dargi.. Man problema tikai tada, ka es nedzivoju Latvija, bet precesos Latvija un ari kleitu gribu sut tepat. Bus gruti uz pielaikosanu izbraukaat... rezultata laikam letak pirkt veikala, ja paskaita cik naudas par biletem izdosu..
Vai kada man nevar ieteikt labu suveju, kas uzsutu kleitu par sapratigu cenu?
sigita123
08.01.08. 09:34
Kāzu datums: 07.06.2008
Es domāju pirkt, jo man gribās to sajūtu, kad uzvelc un jūti- TĀ IR MANĒJĀ!!!
Nepirkšu i-netā un nešūšu, jo bail, ka tas var sagādāt vilšanos, ka kleita nebūs tāda, kā sākotnēji būšu cerējusi...
engelina
08.01.08. 11:58
Kāzu datums: 11.04.2008
Es arī piekrītu meitenēm par šūšanu, gan profesionālas šuvējas, gan auduma izvēle tomēr ir ļoti laikietilpīgs process, laimīgās tās, kurām ir paveicies ar vienu un otru:) Bet par to iršanu pa vīlēm, tiešām ir tik traki??? Izkalusās varen amizanti:)) Varbūt variet padalīties pieredzē par klietu īri, cik man pašai sanāca apjautāties, tad ,piemēram, salonā Sāra Lāčplēša ielā klietas neīrē....
kika02
08.01.08. 13:22
Kāzu datums: 21.06.2008
Es darīju tā vispirms apskatīju dažādas kleitas internetā un kuros salonos ir. Tad aizbraucu uz Rīgu un aizgāju uz saloniem apskatīt tās kleitas kas man patika. Neesmu standarta auguma sieviete. Un salonos uz vietas pārsvarā ir tik 36 izm. kleitas. Apskatīju tās kas man patika un uzzināju kleitas cenas. Vienā salonā bija uz vietas mana izmēra kleita balta uzmērīju, bet man nepatika. Tad nolēmu, ka noteikti baltu negribu. Tad Gimenejas salonā ieraudzīju divkrāsu kleitu tur iedeva arī kartīti ar modeli virsū, tad gāju piešuvējas un domāju tādu uzšūt. Bet šuvēja atrunāja, jo cietās korsetes esot ļoti grūti uzšūt šuvējām. Tādas šujot salonos un audums ļoti daudz izies un sanāca tā, ka lētāk ir nopirk. Tad norunājām tā, ka mēģināšu atrast kādu vienkāršu modeli un tad kaut ko pārveidosim un būs orģināli. Tā man bija priekšā atkal braucien uz Rīgu uz saloniem, bet šoreiz es darīju tā internetā atradu salonu, kas tirgo kleitas un apzvanīju visus, lai uzzinātu vai tur ir mana izmēra kleitas uz vietas un arī aptuvenās cenas, lai nav lieki jābraukā pa visiem saloniem. Un tad aizbraucu uz salonu Edgars un Kristīne un tur bija pielaikoju vēlreiz baltu kleitu un šis modelis man ļoti iepatikās un tā nopirku baltu kleitu un par saprātīgu cenu, jo tad bija atlaides. Man lielais pasākums vēl priekšā tikai, bet meitenes, kas jau ir precējušās man ieteica kleitu pirkt ziemā, jo tad ir atlaides. Un tādu kleitu kādu nopirku vēl nevienai neesmu redzējusi. Aiznesu šuvējai un lai pārskata vēlreiz vīles drošības pēc un viņa noteica it kā vienkāš modelis, bet par tādu cenu, kā nopirku nevarētu uzšūt sanāktu dārgā.
sigita123
17.01.08. 10:08
Kāzu datums: 07.06.2008
esmu mainījusi domas... caur paziņām atradu vienu ļoti labu šuvēju, arī cenas ir saprātīgas... un tiešām-būs tādā, kā gribu un arī kvalitatīva!!! februārī sākam... ;)
gracija
23.01.08. 17:12
Es savu kleitu šuju pie šuvējas. Kleita sanāca ļoti skaista un tikai mana, esmu parliecināta, ka tas ir vienīgais eksemplars visā pasaulē.
inii
23.01.08. 17:21
Kāzu datums: 24.08.2008
man arii tiks šūta kleita! Topošā vīramāte šūs. UN esmu par to priecīga.
tik_tak
23.01.08. 18:11
Kāzu datums: 25.07.2009
sveikas liigavinas!man te taads jautaajums uzradies !cik riigaa salonaa vai pie suveejas maksaa uzsuut kaazu kleitu?
gracija
23.01.08. 18:54
Es samaksaju 450 ls, tas ir kopā ar audumu, audumu man piedavāja pati šuvēja.
astra
24.01.08. 14:14
Es arī pievienojos tām meitenēm kas nolēma šūt kleitu. Es šūju, jo gribēju skaistu un elegantu kāzu kleitu, bet izstaigajot pa veikaliem sapratu, ka nevarēšu tādu nopirkt, visas kleitas, kas man patika maksāja virs 500 ls, par savu kleitu es samaksāju 280 ls un esmu 100% apmierināta, kleita ir burvīga.
Africa
24.01.08. 14:19
Kāzu datums: 21.07.2007
kleita tiešām ir ļoti skaista un oriģināla...
pecite
24.01.08. 14:34
Kāzu datums: 17.10.2006
Super kleitiņa! :))) Oriģināla un galvenais - tāda nav nevienai citai :)
24.01.08. 14:45
astra
Skaista kleitiņa

Un viss,esmu izlēmusi ka kleitu šūšu un nekas mani vairs nepārliecinās par pretējo,man tagad tik viena doma galvā un neviens mani vairs neiestāstīs pretējo-es savu izvēli izdarīju :)

MILZĪGS PALDIES par tik daudz atbildēm,paldies ka padalījāties pieredzē
Beatrise
31.01.08. 22:40
Es arī savu kleitiņu šuvu, un esmu ļoti apmierināta, tāpat saliku kopā visādus variantus un gala rezultāts iznāca labāks kā cerēju. Zinu, ka nekad nevarētu savu kleitiņu pārdot, jo līdz ar visu to šūšanu, man kleitiņa īr ļoti mīļa:) tapēc iesaku savas kleitiņas šūt! Ja kādai interesē, tad varu vairāk bildītes ielikt un arī meistaru ieteikt:)
Beatrise
31.01.08. 22:47
Vēl viena:)