FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Kāzu kleitas un apavi

Izvēle Šūt vai Pirkt kleitu

26.11.07. 13:42

Vēl nēesmu staigājusi pa veikaliem kleitas meklējumos,bet ir paredzēts pēc nedēļas to darīt-toties esmu netā aplūkojusi neskaitāmas kleitas un nu jau ir priekštats ko es gribētu un protams tā mana kleita pagaidām būtu no divām viena,un nu apsveru domu kleitu šūt,bet... ja nu man tā kleita nepiestāvēs ja nu...Nu zinat kā ir citreiz gribu to bet tev nepietāv nu neizskatās un vis
Kā lai zinu ka viņa man labi izskatīsies,vai labāk tomēr būtu apstaigāt salonus pielaikot to neskaitāmo kleitu piedāvājumu un ja neatrod tad šūt,un pie reizes redzēšu vai piestāv tāda tipa kleita kā esmu iecerējusi
Kas jūs pamudināja šūt kleitu nevis pirkt,vai pirms tam apstaigājāt salonus,vai cenas starpība starp šūtu un pirktu kleitu,kur lai meklē labu šuvēju ja nu tomēr-nevar taču pie kura katra iet un teikt tagad jūs man šūsiet kleitu :)
Gribu zināt kapēc tomēr šujat/šuvāt savu kleitu?

Skatīt ziņojumus:
Maijuks
26.11.07. 13:55
Kāzu datums: 07.06.2008
Es zināju noteikti, ka pirkšu, jo negribēju riskēt, ka man kleitai būs kas tāds, kas man nepatiks.Jo esmu pāris reizes kaut ko pasūtījusi pie šuvējas,man nekad nebija pa prātām:) Pat tad kad pirku salonā kleitu, pārdevēja arī teica, ka daudzas meitenes nākot laikot dizainera tērpu un pēc tam ejot pie šuvējas, un bijis gadījums ka viena meitene atnākusi ar jau kopēto kleitas modeli uz salonu ar šuvēju, neatceros kāpēc tieši, bet fakts tāds, ka viņai mugurā šūtais modelis nav paisam paticis, kas orģinālais, bet šuvēja tik apkārt staigājusi un teikusi, te piešūsim to, šeit to, bet meitene no tās kleitas nav nemazākā prieka.
iveta
26.11.07. 13:58
Kāzu datums: 19.01.2008
pastaigā pa veikaliem, pielaiko dažāda tipa kleitas un tad jau redzēsi, kuras tev labāk patīk un labāk arī piestāv... un varbūt nejauši atradīsi tieši to kleitu, kura būs tā īstā un nemaz nebūs vajadzīgi šuvējas pakalpojumi... bet ja veikalos neko neatradīsi, tad vismaz būs kaut cik reāla nojausma par to, kas tev piestāv un kāda tipa kleita nepiestāv...
26.11.07. 13:59
Es arī esmu no tām piekasīgajām kas bez maz vai zeķu pāri var meklēt mēnesi līdz atrodu īsto-tāpēc interesē visu jūsu viedokļi par un pret
bucitis
26.11.07. 14:03
Kāzu datums: 29.12.2007
es gan esmu izvelejusies suut bet liekas ka jau tagad to nožēloju. kāzas jkau pēc mēneša bet man pat nav bijusi neviena mērīšana. pie tam šuju diezgan labā kāzu salonā!!!
Vislaik nepamet sajūta ka kaut kas nebūs tā kā gribētos, bet tad jau būs par vēlu!
laikam jau labāk pirkt!
26.11.07. 14:11
A kapēc neaizej un nepaskaties pasaki ka gribi pielaikot,ja nevar pielaikot tad vismaz paskaties kas tur top un ja kas nepatiks tad varbūt varēs vēl labot-tad sirsniņai būs mierīgāk :)
Maijuks
26.11.07. 14:25
Kāzu datums: 07.06.2008
Vispār bez mērīšanas?? Tikai izmēriem, kas sākumā ņemti?
Nezinu kā būtu apskaidrojusi šuvējai to ko gribu, man bija tikai aptuvena nojausma, kādas detaļas vēlos,aptuvens priekštats, bet kur to paskaidrot vēl otram cilvēkam.
bucitis
26.11.07. 15:16
Kāzu datums: 29.12.2007
bet tad kad vienmer aizeju pie viņas, viņa saka ka decembrī daudzas precas un viņai vispirms jāpabeidz kleitas tām kas ātrāk par mani precas. vislaik tik sola ka zvanīs un aicinās uz mērīšanu bet tā arī nekas nenotiek!! Varbūt tomēr iet uz citurieni kamēr ir laiks?kaut arī 50 Ls iemaksāti. Kaut kā nelabas nojautas māc...
kalla
26.11.07. 15:38
Iesaku noteikti šūt, veikalos visas kleitas praktiski vienādas un līgavas savā kāzu dienā arī ir vienādas kā pīrādziņi uz pannas, nekādas izdomas.
Baibs
26.11.07. 15:55
Kāzu datums: 16.05.2008
es iesaku vispirms uzlaikot kleitas veikalos, lai saprastu kāda piegriezuma piestāv. un tad, ja nebūsi atradusi īsto, būsi pārliecināta, ka šūtā kleita tev piestāvēs.
ashele
26.11.07. 16:11
Kāzu datums: 14.07.2007
kalla - nav taisniiba ka visas vienaadas. es piemeeram nekur neesmu redzeejusi taadu kleitu kaada bij man! neviena liigavai un nevienaa citaa veikalaa. pie tam - izveele ir tieshaam liela un var atrast katra savu sapnju kleitu... ja vien nav kaut kas ljoti atshkjiriigs - nu kaa piemeeram durvjupelei bija viduslaiku stilaa kleitinja! :)

bubucis - es tavaa vietaa taisnaa celjaa shautu uz salonu un prasiitu lai raada kas ir izdariits. ja ne - lai atdod naudu un lauz liigumu! kaazu kleita ir pamatiigs darbs un ja vinja veel pat nav saakusi.... un es stipri shaubos ka uzreiz taa var uzshuut perfekti kaa tew gribas, noteikti ir vajadziigas vairaak kaa 2 laikoshanas. nu vismaz 4! kur ta te vairs var paspeet 4? peec 4 nedeeljaam jau ziemassveetki! neatliec visu uz peedeejo briidi, glaab kas veel glaabjams.... un labaak tomeer zaudeet 50 latus nevis kaazu dienaa sanjemt tikko sashutu kletiu kas ne iipashi labi piegulj, vai kaut kur ne taa kaa vajag kriit ielociite... nu neee....

es pavisam noteikti neshuutu. es pie savas shuveejas shuju daudz ko citu. pilniibaa uzticos vinjai, bet kaazu kleitu - gribeeju gatavu un uzreiz! nevis 4 reizes laikot un satraukties - vai buus kaa vajag. bez tam - mana sapnju kleita - vinja man iekrita sirdii vienaa acumirklii. es pat vinju nepielaikoju... tik vairaakas reizes noskatiiju uz manekena savos kleitu mekleejumos... un vilku daudzas citas kleitas, smukas jau bij, bet nu ne tas... un tad saduushojos un piemeeriju to vieniigo... un bij!
ecad
26.11.07. 17:20
Kāzu datums: 19.07.2008
Piekritu kalla, jo tiesam visur gandriz ir vienadas kleitas, kautko tiesam orginalu ir neiespejami atrast. Lielaka dala kleitu ir ar plikiem pleciem, kuplam apaksam un leetiem bezgaumigiem spidekliem.Man bij sapnis par Modelnovias vai Gio di sposa, vai Valentino kleitam, bet taas maksa tik daargi, ka labak izleemaam lielaku naudas summu ieguldit gredzenos, un es iztiksu ar "standarta" kleitu, jo ne jau tas ir buutiskaakais. Galvenais, lai sii diena ir prieks abiem. Bet tas te bisku ne pa teemu, ja man butu iespeja es noteikti suutu, bet pirmas tam pastaigatu pa veikaliem, lai uzzinatu kas vispar labi izskatas
SuperAlise
26.11.07. 17:29
Kāzu datums: 29.09.2007
Es arī savu kleitu šuvu tāpēc, ka salonos visas, kas pa kabatai (nu līdz 500Ls) ir praktiski vienādas un man nepatika.. Tās, kas patika, maksāja stipri vairāk un man absolūti negribējās priekš kleitas tērēt tādu naudu.. Un beigās izdomāju, ka gribu k-ko vienkāršu un tādu, kurā man būs ērti.. Savā kleitā tā arī notusēju visu nakti, jo nekur nekas negrauza un bija pa foršo:))
Bet man arī bija lielās bailes par to, kā nu būs, vai man piestāvēs, a ja nu nav labi u.t.t.. Protams, ka kleita nesanāca mats matā tāda, kā es biju iedomājusies, bet man gala rezultāts patika.. Man šķiet, ka galvenais ir izvēlēties pareizo šuvēju un man tāda bija!:) Un kleita izmaksāja tikai 130Ls:))
durvjupele
26.11.07. 17:45
Kāzu datums: 25.08.2007
Kleitu šūt izvēlējos, kā jau te teica, tāpēc, ka bija izvēlēts netradicionāls modelis, bet pirms tam arī papētīju Rīgas kāzu salonu un ārzemju internetveikalu piedāvājumu. Diemžēl jāpiekrīt tām, kas teica, ka 90% visu kleitu ir ļoti līdzīgas. Ir, protams, katrai arī sava odziņa, turklāt versija ar ciešu korseti, kailiem pleciem un kupliem svārkiem piestāv un glaimo gandrīz katram auguma tipam, jo lieliski maskē visādus defektiņus, bet kaut kas patiešām interesants gadās reti, lai neteiktu - vispār negadās. Protams, mazpazīstamai šuvējai uzticējusies nebūtu, bet mana šuvēja mani ģērbj jau vairākus gadus, biju pārliecināta par kvalitāti. Protams, gan auduma izvēlē piedalījos, gan laikot braucu kādas reizes 7-8, ja ne vairāk, korsetes un izšuvumu daļa bija īpaši atbildīga, it īpaši tāpēc, ka kleita tika izšūta ar roku.
Lauminja
26.11.07. 18:43
Kāzu datums: 28.07.2007
Lielākā daļa manu drēbju ir šūtas. Kāzu kleitu nopirku gatavu - vienkārši devos gājienā pa saloniem kopā ar vairākām draudzenēm, kurām šogad arī bija kāzas, un atradu savu kleitu :)

Abas draudzenes savas kleitas beigās šuva pie Šeilas. Abas kleitas izdevās skaistas un "ar odziņu" - viena no plāna, smalka lina auduma, otra - ar gliemežvāku apdari.

Noteikti varētu ieteikt pastaigāt pa saloniem, lai saprastu - kas patīk un piestāv un kas - noteikti nepatīk un nepiestāv. Tad var doties arī pie šuvējas :)
kalla
26.11.07. 19:44
Nu es tiešām nepiekrītu.Jebkurā kāzu salonā ir praktiski vienādas kleitas ar korseti, kuriem ir tikai 3.izmēri un korsetes tiek savilktas atkarībā no valkātājas auguma, atšķirība ir tikai tā, kādi rotājumi, volāni utt.ir svārku lejasdaļā.Visām kleitām pamatā ir standartpiegrrietne, jo gluži vienkārši, kleitas, kas atrodas mūsu veikalos ir masu produkcija.
Durvjupele, Tev tiešām izcili skaista kleita un labs šuvējas darbs.
anminka
26.11.07. 20:12
Kāzu datums: 21.07.2007
sorry, bet cik mēs šovasar apprecējāmies?
cik no mums bija vienādas kleitas?
daudz pret laikam nevienu?
lai gan man šovasar apprecējās dažas paziņas, kurām bija vienādas kleitas(visas kāzas bija Latgalē)un tikai dažām bija, kas īpašs pat īrēts.
pastaigā pa saloniem un izvēlēsies modeli vai arī atradīsi "savu" kleitu, ja nē, tad zināsi ko gribi.
Mandoline
26.11.07. 21:12
Kāzu datums: 16.08.2008
Es arī pirms kāda laika domāju, ka tikai šūšu kleitu.... bet aizgāju uz saloniem, pielaikoju daudzas kleitas un sapratu, pat ja kleitas līgavām ir vienādas, uz ķermeņa tās kleitas izskatās pavisam citādāk un atšķiras viena no otras, un arī ir papildus aksesuāri - plīvums, rotaslietas utt, kas arī izceļ un dod to rozīnīti... es domāju, ka labāk jau redzēt un pielaikot gala rezultātu... Es ieraudzīju savu sapņu kleitu un uzreiz sapratu, ka man tā piestāv un šūt es neko negribu! :)
Digna
26.11.07. 21:43
Kāzu datums: 01.09.2007
Es savu kleitu pirku no privārpersonas, (tepat precos.lv pamanīju) līdzīgu neesmu redzējusi, kaut gan vizuāli no attāluma pilnīgi visas kleitas ir vienādas, šūtas vai pirktas, šķirbas nekādas, krāsa gaiša, apakša kuplāka ar stīpām vai tillu, augša pieguļoša ar plikiem pleciem vai nosegta ar kādu interesantu darinājumu, ja kāda grib baigi netradicionālu kleitu, tad jāizvēlas kleita ne no kāzu kleitu klāsta, vai jābūt ļoti kreatīvai domāšanai un jāzīme pašai.

Jāpiezīmē, ka vienīgā kleita, kas tiešām atšķiras no citām bija Durvjupelei, tepat bija vēl viena meitene, kurai kāzas bija ieturētā retro stilā, nu jā atceros, vēl no šā gada vienās kāzās sarkanu kleitu un vienu lillā ar rozā kleitu, māsai bija zelta kleita, pārējās + - . Tiesa pilnībā ne viena no šeit un draugos.lv, kā arī pašai esot kāzās redzētās kleitas nav bijušas vienādas.

Tā kā..., šūt vai pirkt, tas drīzāk ir ērtības un cenas jautājums. (kā jau meitenes teica, ka dievina kleitu par tādu cenu kādu neavr atļauties, tādā gadījmā protams, šūt izdevīgāk.)
anminka
26.11.07. 22:05
Kāzu datums: 21.07.2007
Digna
Ingretai bija balts ar daudz sarkanu un Afrikai spilkti, maigi zaļgans(vai elektro zaļš, vai salātu zaļš)nezinu kā pareizi noraksturot to krāsu!
oksiite
26.11.07. 22:26
Kāzu datums: 27.07.2007
Man ari loti daudz ir suutu drebju, seviski vakarterpu. Bet runajot par kaazu kleitu, zinaju ka to noteikti pirksu. Man bija bail par to, ka var nepiestavet kaut vai pirms tam to modeli buutu piemerijusi. Ne vienmer suvejas uzsuj tiesi taadu, kaa noskatijam. Katrai suvejai ir savs susanas stils un vienu un to pasu modeli var uzsuut dazadi, tapec baidijos no taa. Vienkarsi jaatrapa istai suvejai virsuu. Taapat griezums var peksni nekrist, jo nav kaa vajag audums utt. Pasas kleitu pardevejas teica, ka suustas tik labi nekriit, es saprotu pardosanas triks, bet soreiz gan gribejas piekrist.
Runajot par kleitu izveeli veikalos...vajag tikai pastaigat un pameklet. Es savu pat ipasi nemekleeju. Sakumaa uz bildites man vinja ne seviski patika, bet izdomaju tomer pielaikot. Kad pielaikoju, tad sapratu, ka tiesi manai figurai radita :) Un zinu, ka tadu man neuzsuutu.
Taa kaa es esmu par pirksanu :)