FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Kāzu kleitas un apavi

Krūšturis muguras dekoltē

H
HiacinteB 16.04.21. 11:03 | Kāzu datums: 28.08.2021

Sveikas, dāmas!

Arī es savā kāzu dienā gribu smuku, pliku muguriņu. Pasūtīju silikona pašlīmējošo krūšturi,taču šķiet, ka tas ir par mazu un vispār nejūtos baigi pārliecināta tajā. Vai jums ir kādi ieteikumi kur iegādāties labu krūšturi, kas domāts muguras dekoltē zonai? Man laikam labāk patiktu tāds, krūštura lence aiziet lejā uz muguras lejas daļu un laikam savienojas beigās priekšā.Taču nekur nevaru tādu atrast. Visur ir tikai tie pašlīmējošie,kas nevieš lielu pārliecību. Man ir C izmērs. 

2 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
A
AgyPinky 18.04.21. 00:49 | Kāzu datums: 30.07.2022

Sveika, vai nevar bez? Kleita pati nesatur? Mana kleita kaut kaa satur, tāpēc nevilksu krusturi. 

K
Kotovica 19.04.21. 12:49 | Kāzu datums: 31.07.2021

Sveika, iesaku ko šādu pamēģināt. 

https://www.amazon.co.uk/gp/product/B0875P1N3Q/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

Biju nopirkusi iepriekš jau, bet izvēlētajai kleitai krūšturi beigās pat nevajadzēs, vismaz tā teica salonā! Drīzumā braukšu uz otro mērīšanu, tikšu pie sava izmēra, tad jau sapratīs, vajadzēs vai nevajadzēs. :D