FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Kāzu kleitas un apavi

Kāzu kleita

L
Laimiiga 31.03.20. 21:02

Sveikas,

vai varat ieteikt salonus Rīgā un interneta veikalus, kur var iegādāties skaistas kāzu kleitas

Budžets līdz 1000 EUR, bet tas ir absolūtais max. 

No interneta veikaliem šajā mājas lapā daudz maz normāla izvēle, citās vai nu nav norādītas cenas vai galīgais Ķīnas širpotrebs.

8 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
S
Sawle 08.04.20. 23:00 | Kāzu datums: 26.06.2020

Sveika! 
Es iesaku Bonni, Avotu iela 9. Ļoti atsaucīgas konsultantes, kas atrod kleitu, kas vislabāk piestāv. Cenas ļoti draudzīgas

Pati atradu kleitu ar pirmo piegājienu. Pirmo, ko uzmērīju arī iegādājos. Kaut mērīju daudzas.

S
Skaistas kāzas 09.04.20. 01:00

Sveika, Latvijas zīmols Ingrida Bridal ir gan interneta veikals, gan salons, kur uzmērīt paraugus. Kleitas piejamas gan LV, gan UK.

E
Eestere 09.04.20. 15:07 | Kāzu datums: 24.04.2021

Sveika, man patika kāzu salons Jūlija. Daudz dažādu kleitu, arī cenu līmenis diezgan plašs.

I
Ieva Sproģe 11.04.20. 01:32 | Kāzu datums: 17.07.2020

Es arī ieteiktu Bonni. Vienīgi varu pabrīdināt, ka par max budžetu noteikti jāpasaka konkrēti pārdevējām. Lai arī pateicu savu budžetu, kurā vēlos iekļauties, tik un tā pārdevēja deva mērīt kleitas, kuras ir ārpusbudžeta - par ko nepabrīdināja. Protams, kad pateicu "jā, šī ir īstā! " tikai tad pateica, ka neiekļaujās budžetā. Kleita patika tik ļoti, ka tāpat to iegādājos, bet to foršo sajūtu mazliet apslāpēja.

Domāju, ka šādi ir daudzos veikalos. Tik gribu pabrīdināt dāmas, kurām budžets ir strikti noteikts, lai negadās šādas situācijas :) 

a
agigi111 11.04.20. 13:15 | Kāzu datums: 12.09.2020

Es apstaigāju lielāko daļu Rīgas salonu. Kad pirku kleitu pirmo reizi 3 gadus atpakaļ, bija viegli un ātri atrast ko vēlējos.  Tagad man bija tada sajūta, ka konsultanti mēģina iesmērēt to ko viņi vēlas, lai es nopērku.  Neviena kleita nesēdēja smuki uz mana auguma.  Tikai dzirdu , ka to var iešūt, to var pielabot. Man tiešām nebija vēlmes vazāties pa saloniem un piemērošanu un tērēt kosmisku naudu , lai kaut ko labotu. Es zinu, kam man liekā svara un ar augumu arī nav problēmas, tāpēc varu atrast kleitas ,kurām maksimums vajag piegriezt garumu. 

Tāpēc devos ārpus Rīgas meklēt.  Atradu burvīgu salons Jelgavā Catrin. Kur konsultante tiešām superīga.  Iesaka kuras kleitas fasons un krāsa labāk piestāv. Kas labāk piestāv.  Tiešām palika labs iespaids un tur es arī atradu sev kleitu. Kleita bija nedaudz dārgāka par plānoto budžetu, bet man nekas nebija jāpiešuj vai jālabo. Tikai atliek pēc kurpju atrašanas atbraukt , lai šuvēja pielāgo kleitu augumam.  Salonam pluss ko nepiedāvā Rīgā- kleitu līdz kāzām vara glabāt pie viņiem. Ta tiek sagatavota pirms kāzām (izgludināta). Tas viss ir iekļauts cenā.  Un runājot par cenu, ir iespēja veikt divos maksājumos.  Tiešām plusiņš arī par to. 

ZeeZee 15.04.20. 13:29 | Kāzu datums: 23.05.2020

Sveika,

Iesaku Amelii.Meet your dress. salonu, kas atrodas Avotu ielā 22. Kleitas ir skaistas, atšķirīgas no citiem saloniem un cenā iekļausies līdz 1000eur. Man gribējās kleitu, kas būtu ne tikai skaista, bet arī ērta un savā īpašajā dienā varētu justies komfortabli. Viss tādā ziņā apmierināja :)

K
Katellina* 17.04.20. 14:11 | Kāzu datums: 15.08.2020

Biju internetā noskatījusi kleitu internetā Emi Nova mājaslapā. 

Liels bija mans pārsteigums, kad kārotās kleitas foto (identiska bilde) nejauši uzgāju Aliexpresā. Pēc tam uznāca vēlme parakties dziļāk un atradu internetā ķīnas interneta veikalu ar tieši tādu pašu nosaukumu un tajā bija visas bildes no LV salona, tikai cenas bija 59 dolāri. 

Latvijas Emi Nova pat nav pacenties bildes uztaisīt citas, neviena bilde nav ne uz manekena taisīta, ne uz reāla cilvēka. Un uz jautājumu par izmēriem, atbildēja, ka jāpasūta un tad 30 dienas jāgaida. Secinājumi radās paši par sevi. 

Tā kā neesmu no Rīgas un nav zināms vai kāzas vispār drīkstēs notikt, tad klātienē vēl neesmu nevienu salonu apskatījusi, tikai viedoklis pēc internetā redzētā.

Lai mums visām harmonisks kleitas meklējumu un kāzām gatavošanās laiks! 

e
elinchik 05.05.20. 20:12 | Kāzu datums: 10.07.2021

Iesaku salonu Crystal, Rīgā, tur es iegadājos skaistu kāzu kleitu un konsultantes ļoti laipnas.