FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Kāzu kleitas un apavi

Kāzu kleitas salona izvēle

kristena
06.05.19. 12:58

Labdien!
Esmu studente, kura veido aptauju par kāzu saloniem, kur var iegādāties kāzu kleitas un par to izvēles kritērijiem. 
Varbūt varat padalīties ar savām sajūtām, pēc kādiem kritērijiem Jūs izvēlaties šādus salonus? Vai tas ir draudzeņu, radu ieteikums vai arī Jūs lūkojat pēc padoma interneta forumos, atsauksmēs? Vai ir svarīga reklāma internetā par šo kāzu salonu vai arī sociālo tīklu konti, cik daudz tie pastāsta par salonu?
Katra atbilde būs vērtīga!
Paldies jau iepriekš par veltīto laiku!

Skatīt ziņojumus:
Feja51
29.05.19. 11:36
Vienā no kāzu saloniem Rīgā kāzu kleitām cenas no 200 līdz max 600. Dažādi fasoni un toņi. Cenas nav akmenī kaltas, vienmēr var atrast kompromisa variantu, lai abas puses paliek  apmierinâtas.
+ liela plīvuru un dažādu aksesuāru izvēle, no kuriem lielākā daļa tiek gatavoti tieši salonā uz vietas
jutaupīte
21.05.19. 14:25
Kāzu datums: 01.06.2019
Es sākotnēji "uzķēros" uz ārkārti skaistām fotogrāfijām FaceBook un izpārdošanas piedāvājumiem konkrētajā salonā. Diemžēl, aizejot uz šo salonu, ne pats salons, ne apkalpošana neatbilda "uzburtajam" tēlam. Biju ļoti vīlusies. Bet vedējmāte pierunāja doties uz citu salonu, jo pašai ir bijusi ļoti pozitīva pieredze. Priecājos, ka piekritu, jo tur atradu savu kleitu, ar ļoti patīkamas pārdevējas palīdzību. Jāatzīst gan, ka cenas arvien aug, un ir ļoti grūti par "sakarīgu" cenu iegādāties jaunu kleitu salonā.
Smaidīgā Evija
20.05.19. 20:36
Kāzu datums: 21.12.2017
Ļoti lielu lomu spēlē darbinieces, jo man piemēram nepatīk, kad uzspiež vai kā citādi mēģina "iepārdot" preci. Vizuālais ir svarīgs, bet ne vienmēr atbilst reālai situācijai. Reklāma soctīklos mani neuzrunā, tomēr dažiem saloniem ir tik fantastiskas mājas lapas, ka gribas iet un pirkt, piemēram, 6.Septembris.
Lola23
11.05.19. 10:07
Kāzu datums: 23.08.2018
Aizgāju uz salonu, ko noskatīju facebook, kleita patika, bet cena bija par augstu, aizsūtīju bildi šuvējai un viņa teica, ka uzšūs tādu, tik varu mainīt ko un kā gribu uz pusi lētāk :) (jau pirms tam zināju, ka kleitu noteikti šūšu, gribēju tikai uzmērīt kā tāda izskatās uz mana auguma)
Leonnaa
10.05.19. 10:07
Kāzu datums: 19.07.2019
Es sākumā meklēju info internetā. Godīgi sakot, gribēju braukt uz vienu salonu, bet atsauksmēs un tepat forumā izlasīju briesmu lietas par to salonu un pārdomāju braukt :) Sākumā gāju uz lielāko kleitu veikalu, kur ir lielākā izvēle un turpat arī noskatīju kleitu, ķeksīša pēc aizgāju arī uz otru salonu, bet vairs nekas nepatika :) 
caaliitis
07.05.19. 14:44
Kāzu datums: 05.07.2019
Biju noskatījusi 2 kāzu salonus, bet beigās no tiem apmeklēju tikai 1, jo pirmajā laikošanas reizē atradu savu. Abi saloni piedāvāja kleitas, kas bija atbilstošas manām vēlmēm. Abiem saloniem sekoju līdzi IG un FB. Ļoti patika apkalpošana un iespēja uzmērīt sev interesējošās kleitas. Salona darbinieces, godīgi pasaka savu viedokli, bez liekuļošanas. Nemēģināja iesmērēt dārgāku variantu par manis noteikto budžetu.
Ehz_forshaa
07.05.19. 01:27
Es biju izsapņojusi kleitu, ko vēlos un tad tik gāju uz visiem saloniem pēc kārtas! 
Nepatika tas, ka uzvelkot pirmo kleitu, kas pašai ne visai, pārdevēja saka, ka viss ir perfekti un labāku nemaz neatradīšu, bet pēc brīža piedāvā citu, dārgāku, un saka, ka tā ir labāka.
Patika, ka varu mērīt visas pēc kārtas, palīdz apģērbt, ļauj sakombinēt utt. Ļauj nobildēt, lai vakarā mierīgu prātu var vēlreiz paskatīties, izdomāt.