FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Kāzu kleitas un apavi

Kāzu kleitas salona izvēle

k
kristena 06.05.19. 12:58

Labdien!
Esmu studente, kura veido aptauju par kāzu saloniem, kur var iegādāties kāzu kleitas un par to izvēles kritērijiem. 
Varbūt varat padalīties ar savām sajūtām, pēc kādiem kritērijiem Jūs izvēlaties šādus salonus? Vai tas ir draudzeņu, radu ieteikums vai arī Jūs lūkojat pēc padoma interneta forumos, atsauksmēs? Vai ir svarīga reklāma internetā par šo kāzu salonu vai arī sociālo tīklu konti, cik daudz tie pastāsta par salonu?
Katra atbilde būs vērtīga!
Paldies jau iepriekš par veltīto laiku!

9 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
E
Ehz_forshaa 07.05.19. 01:27

Es biju izsapņojusi kleitu, ko vēlos un tad tik gāju uz visiem saloniem pēc kārtas! 
Nepatika tas, ka uzvelkot pirmo kleitu, kas pašai ne visai, pārdevēja saka, ka viss ir perfekti un labāku nemaz neatradīšu, bet pēc brīža piedāvā citu, dārgāku, un saka, ka tā ir labāka.
Patika, ka varu mērīt visas pēc kārtas, palīdz apģērbt, ļauj sakombinēt utt. Ļauj nobildēt, lai vakarā mierīgu prātu var vēlreiz paskatīties, izdomāt.

c
caaliitis 07.05.19. 14:44 | Kāzu datums: 05.07.2019

Biju noskatījusi 2 kāzu salonus, bet beigās no tiem apmeklēju tikai 1, jo pirmajā laikošanas reizē atradu savu. Abi saloni piedāvāja kleitas, kas bija atbilstošas manām vēlmēm. Abiem saloniem sekoju līdzi IG un FB. Ļoti patika apkalpošana un iespēja uzmērīt sev interesējošās kleitas. Salona darbinieces, godīgi pasaka savu viedokli, bez liekuļošanas. Nemēģināja iesmērēt dārgāku variantu par manis noteikto budžetu.

L
Leonnaa 10.05.19. 10:07 | Kāzu datums: 19.07.2019

Es sākumā meklēju info internetā. Godīgi sakot, gribēju braukt uz vienu salonu, bet atsauksmēs un tepat forumā izlasīju briesmu lietas par to salonu un pārdomāju braukt :) Sākumā gāju uz lielāko kleitu veikalu, kur ir lielākā izvēle un turpat arī noskatīju kleitu, ķeksīša pēc aizgāju arī uz otru salonu, bet vairs nekas nepatika :) 

L
Lola23 11.05.19. 10:07 | Kāzu datums: 23.08.2018

Aizgāju uz salonu, ko noskatīju facebook, kleita patika, bet cena bija par augstu, aizsūtīju bildi šuvējai un viņa teica, ka uzšūs tādu, tik varu mainīt ko un kā gribu uz pusi lētāk :) (jau pirms tam zināju, ka kleitu noteikti šūšu, gribēju tikai uzmērīt kā tāda izskatās uz mana auguma)

S
Smaidīgā Evija 20.05.19. 20:36 | Kāzu datums: 21.12.2017

Ļoti lielu lomu spēlē darbinieces, jo man piemēram nepatīk, kad uzspiež vai kā citādi mēģina "iepārdot" preci. Vizuālais ir svarīgs, bet ne vienmēr atbilst reālai situācijai. Reklāma soctīklos mani neuzrunā, tomēr dažiem saloniem ir tik fantastiskas mājas lapas, ka gribas iet un pirkt, piemēram, 6.Septembris.

j
jutaupīte 21.05.19. 14:25 | Kāzu datums: 01.06.2019

Es sākotnēji "uzķēros" uz ārkārti skaistām fotogrāfijām FaceBook un izpārdošanas piedāvājumiem konkrētajā salonā. Diemžēl, aizejot uz šo salonu, ne pats salons, ne apkalpošana neatbilda "uzburtajam" tēlam. Biju ļoti vīlusies. Bet vedējmāte pierunāja doties uz citu salonu, jo pašai ir bijusi ļoti pozitīva pieredze. Priecājos, ka piekritu, jo tur atradu savu kleitu, ar ļoti patīkamas pārdevējas palīdzību. Jāatzīst gan, ka cenas arvien aug, un ir ļoti grūti par "sakarīgu" cenu iegādāties jaunu kleitu salonā.

F
Feja51 29.05.19. 11:36

Vienā no kāzu saloniem Rīgā kāzu kleitām cenas no 200 līdz max 600. Dažādi fasoni un toņi. Cenas nav akmenī kaltas, vienmēr var atrast kompromisa variantu, lai abas puses paliek  apmierinâtas.
+ liela plīvuru un dažādu aksesuāru izvēle, no kuriem lielākā daļa tiek gatavoti tieši salonā uz vietas

L
LatvieteIL 26.12.19. 15:17

Feja51, vai vari padalīties, kas tas ir par salonu?

m
martinja 04.01.20. 22:36

Meitenes, kà var uzsàk savu diskysiju? Interesè atsauksmes par pirtām līgavas kleitàm internetā