FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Kāzu kleitas un apavi

Kāzu kleitas Valmierā!

Sisene
25.06.18. 10:24

Sveikas ligavas! Vēlētos veikt mazu aptauju. Vēlos atvērt kāzu kleitu salonu Valmierā. Vēlētos zināt vai Līgavas būtu gatavas braukt arī no citām pilsētām  uz šo salonu un kas būtu tas kas vilinātu,ja tā var teikt! Noteikti tā būtu kvalitāte un cena! Kāds ir vai būtu budžets jūsu kleitai! Paldies jau iepriekš par atbildēm! Xxx

Iesakām:
Skatīt ziņojumus:
Ehz_forshaa
01.07.18. 15:42
Man liekas, dārgo kleitu veikalu tagad ir ļoti daudz... ieteiktu koncentrēties uz lētākām, bet ne tirgus variantu. Saprotu, ka tas ir sarežģīti, bet varbūt ir iespējams ko izdomāt.
Sisene
28.06.18. 14:03
Paldies Krista par atbildi :) 
kRista
26.06.18. 12:07
Kāzu datums: 07.07.2018
Ak jā,par kleitas budžetu.Man tas bija līdz 1000 eur. Tieši tik tad arī mana kleita izmaksāja. (bez kurpēm,aksesuāriem un veļas)
kRista
26.06.18. 12:06
Kāzu datums: 07.07.2018
Sveika!

Tā,kā esmu no Rīgas tad uz Valmieru noteikti nebrauktu,pārāk tālu dēļ viena salona braukt un vēl nezinot vai tur izdosies atrast meklēto.Es braucu uz Jelgavas saloniem,bet tad vienā reizē apstaigāju uzreiz trīs salonus.
Rīgā ir izdevīgāk tas,ka ir ļoti daudz salonu un ja vienā neizdodas atrast meklēto tad var čāpot uz citu...utt. :)
Bet tas ir tikai mans subjektīvais viedoklis :)

Lai izdodas! :)