FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Kāzu kleitas un apavi

Piemērotākie apakšsvārki

Gvenija
10.07.14. 21:32
Kāzu datums: 02.08.2014

Sveikas, meitenes!

Es netieku gudra... Man ir nopirkta smuka mežģīnu, A silueta kleita, bet galīgi nepievērsu uzmanību apakšsvārkiem, kurus man uzvilka pērkot kleitu. Kā Jūs domājat, kādus apakšsvārkus vajadzētu šāda tipa kleitai? Pati domāju, ka ar vienu stīpu, bet to tillu pāri visai svārku daļai vienā garumā vai ar vairākiem volāniem, kas pārklājās dažādos augstumos?
Ceru, ka Jūs sapratāt manu domu. Varbūt kādai ir bijusi līdzīga kleita un var ieteikt, jo gājiens uz salonu man ir tikai nedēļu pirms kāzā (kleitas saīsināšania), bet ir iespēja iegādāties apakšsvārkus šobrīd.

Skatīt ziņojumus:
zabava_
13.07.14. 10:01
Uzrakstīju PM :) Varu gan izīrēt gan pārdot :)
Gvenija
13.07.14. 00:06
Ja līdz tam nebūšu izdomājusi kaut ko citu, tad sazināšos! Mums gan kazas ir tikai ar nedēļas starpību, bet nu... Varbūt vari man vēstulē atsūtīt savu telefona numuru un aptuveno cenu, par kuru gribētu pārdot/izīrēt?
zabava_
13.07.14. 00:01
Man kāzas tieši pēc 2 nedēļām - 27.07))) Pēc kāzām varu arī pārdot :)
Gvenija
12.07.14. 23:29
Kad Tev ir kāzas? Vispār ienāca prātā, ka varbūt kāda pārdod apakšsvārkus bez stīpām? Vai izīrē? Gribētu pamēģināt, kāda ir sajūta ar tādiem, bet nevienā salonā man tādus nepiedāvāja. Pirms tam te bija diskusijas par apakšsvārkiem kāzu krāsās - varbūt kādai ir arī gaiši zilos toņos, kas jau savu dienu ir pārdzīvojušas? Ja nu kādai ir pozitīva atbilde uz kādu no maniem jautājumiem, droši rakstiet privāti!
zabava_
12.07.14. 23:13
Maniem apakšsvārkiem apakšā ir atlasa odere, kas padara valkāšanas procesu patīkamu karstā dienā. Nav jau runa par to spiežas cauri vai nespiežas, man vienkārši tādi apakšsvārki ļoooti nepatīk. Lūk, manējie. :) Starp citu, mana kleita stipri līdzīga tai, kas bildē. :) Mācos dejot valsi šajos apakšsvārkos un jau jūtos kā princese. :)
Gvenija
12.07.14. 22:40
Bet nebūs tā, ka vasaras karstumā es ar tilla apakšsvārkiem nomiršu no karstuma? Turklāt apakšsvārki nepīsies ap kājām un nebūs grūti staigāt? Man jau šķiet, ka riņķu drausmīgums ir krietni pāŗspīlēts -ja ir piemērota izmēra mīkstās stīpas un kleitas audums nav plāns, tad stīpas neizspiežas un nav redzamas. Ir ērtāk staigāt un arī aiziet uz labierīcībām ir vienkāršāk. Šobrīd sliecos uz tādu kā Reverss bildē. Piemērot veikalā arī bija ar stīpām, bet man šķiet, ka 2, taču precīzi neatceros...
zabava_
12.07.14. 09:37
Nepērc apakšvārkus uz riņķiem, tie ir drausmīgi! Šuvēja man uzšuva skaistus tilla apakšsvārkus a silueta kleitai par 50 eiro! Tik skaistus, ka var bez kleitas izmantot :D pie tam griežoties valsī izskatās daudz skaistāk, nekā tie drausmīgie riņķi
Sunlight_Fairy
11.07.14. 23:35
Man ir apakšsvārki ar volāniem. Var ņemt arī ar stīpu, bet tad tikai ar mīksto stīpu, jo ar cieto nav iespējams apsēsties, kleita tā dīvaini ceļās uz augšu.
monx
11.07.14. 09:37
Kāzu datums: 02.08.2012
ka man paskaidroja salona tad tas ir atkarīgs no kāzu tipa un pašas velmem... es gribēju lai man kleita brīvi kustās, jo esmu redzējusi ka ar stīpām kleita brīžiem kustoties pati īsti ta nekustās, man arī ir mežģīņu A silueta kleitiņa. Šo 7dien braucu uz iešūsanu tad velreiz vilkšu visa veida apakšvārkus lai izvēletos kurus gribu, bet es sliecos uz apaksvarkiem ar volaniem -dod apjomu bet nerada stīvuma sajūtu :)
Reverss
10.07.14. 22:18
Es domāju, ka ar šādiem pietiek.
http://www.precos.lv/uploads/forum/3587902_1.jpg