FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Kāzu kleitas un apavi

Kleita no interneta!

bricinators
08.02.13. 02:28

Sveikas, dāmas!

Zinu, ka šīs diskusijas te ir ļoti daudz, bet esmu pārlasījusies tās krustu šķērsu, bet nekur neesmu manījusi atsauksmes par http://www.weddingdressesgo.com/ , vai kādai ir ināma kāda informācija par šo saitu?

Esmu kleitas meklējumos jau 3 mēnešus un nekā! Šajā saitā ir vienīgā vieta, kur esmu uzodusi īsto kleitu!

Paldies!

Skatīt ziņojumus:
simonaannie1
02.01.14. 08:44
absolūti, tie ir ļoti skaisti, bet es nedomāju, ka tas ir ļoti dārgi un nav ļoti droša, es tev teicu mājas lapā: http://www.pandadress.com/, es nopirku 3 kleitas no šī interneta veikalā, es iesaka jums, vissvarīgākais izcelt ir tās droši!
anderjo
13.04.13. 21:06
Kāzu datums: 18.05.2013
Es savukārt pasūtiju no http://www.jenjenhouse.com/. Esmu apmierināta. izmērs atnāca ideāls, jo sūtīju pēc saviem mēriem, tik vien kā pie šuvējas izmainīju dažas detaļas - piemēram jostiņa bija kā gara šleope, kas man jau sākumā nepatika un ko pārvērtu par mazu jostiņu kā akcentu :) Vienīgais ko man šuvēja samazināja bija "aizmugurīte" ko ieliek pie kleitas aizdarināšanas, tā vienkārši bija par platu un manā gadījumā līda ārā, bija iedota ar krietnu rezervi, ja nu lielāka līgava tomēr :D. Un kleitas šlepē iešuva ļipiņu, lai varu sacelt kleitu uz augšu. Un tās ir arī visas izmaiņas, kas manai kleitai tika veiktas :)
Burvigaa
13.04.13. 18:06
Kāzu datums: 13.07.2013
Tad man laikam paveicās. Kleitai gan būs jāpiekoriģē izmērs, jo ir pusizmēru par lielu, bet ar to rēķinājos. Noskaņoju sevi, ka korekcijas vajadzēs lielākas, bet izskatās, ka pietiks ar minimālām.
Toffe
13.04.13. 17:19
es pasuutiju savu kleitu meenesi atpakalj un ljoti gaidiiju cena bija normaala ne baigi leeti un ne daargi!kleta maksaaja 265 dolaari! arii no saakuma domaju ka labak pirkt internetaa jo cenu starpiiba starp internetu un veikala kleitaam ir ljoti liela! tad samekleeju peec atsauksmeem un likaas diezgan labas atsauksmes http://www.dreamprom.com/ bet kad sanemu kleitu biju shausmaas neviena nesuutiet no turienes kleitu! tagad striidos ar viniem lai nem kleitu atpakalj bet vini negrib saka ka kleita ir laba! bet kvalitaate ir ljoti slikta sashuuta arii briesmiigi! kaut raudaat gribas! tagad zinu ka tikai veikalam uzticeeshos!
Burvigaa
13.04.13. 10:53
Nu nevajag visus ķīnīzerus bāzt vienā maisā. Tie mēdz būt pat ļoti atšķirīgi. Viena un tā pati kleita dažādās ķīniešu lapās maksā no 100 līdz 400 USD. Saprotams, ka kvalitāte atšķirsies, un pērkot par 100 USD nevar cerēt uz kaut ko ļoti labu. Es pirku kleitu lightinthebox.com, tā ir viena no dārgākajām ķīniešu lapām, bildes ir viņu pašu, nevis aizlienētas. bildēm ir pieejams liels zoom, līdz ar to var aplūkot jau gatavu kleitu detaļās. Mana kleita maksāja 349 USD, un dzīvē izskatās precīzi tāpat kā bildē. Esmu ļoti apmierināta.
MadaraG
12.04.13. 17:47
Es arī biju domājusi kleitu pirkt internetā, bet pirms tam devos uz saloniem pielaikot, kāds modelis piestāv un no salona aizgāju ar savu kāzu kleitu :)) Kāzas būs 02.08.2013. Cenas internetā ir vairāk kā pievilcīgas, tomēr konsultējoties ar salonu darbiniekiem mazliet pārņēma panika par stāstiem, kad raudošas līgavas atnes internetā pasūtītās kleitas...
Rockn´roll_Bride
12.04.13. 17:13
Kāzu datums: 19.07.2013
Rockn´roll_Bride
12.04.13. 16:57
ieliksi ludzu bildi kaadu tu pasuutiiji un peec tam kaadu tu sanjeemi?
aliensa
12.04.13. 16:53
Kāzu datums: 17.08.2013
Šodien saņēmu savu kleitu, ko pasūtīju no ebay.com..... vēl neesmu atvērusi, bet mazliet paskatoties pa šķirbiņu jau redzēju nekvalitatīvus, lētus rotājumus, bet savā galvā jau esmu izdomājusi, ka tos var vēsu mieru noņemt nost! :) Tā kā vēl nestresoju ne par ko! :) Katrā gadījumā rēķinājos, ka kleita būs jānes pie šuvējas...
MaziiC
12.04.13. 16:14
Kāzu datums: 14.08.2012
pasūtīju kleitu no tidebuy.com - pirms tam izložņāju visus saitus un izvēlējos to, kur kleita patika un cena apmierināja :) lūk rezultāts ;)

http://www.precos.lv/raksti/kazu-apraksti/article.php?article_id=4106232
Cherryme
12.04.13. 13:56
Kāzu datums: 27.07.2013
Ir skaidrs, ja pasūti kleitu no neta, tad arī rēķinies, ka pastāv iespēja, ka kleitas faktiskais stāvoklis neatbildīs tam, kas bija norādīts attēlos. N-tās diskusijas bijušas, kur meitenes stāstījušas, kā viņām gājis ar šāda veida pasūtījumiem- citai viss ok, citai nemaz ne tik ok.
Bricinator, tev ir visas iespējas "iemēģināt" šo saitu, varbūt paveicas un viss ir labi, ņemot vērā to, ka tev jau uznācis apnikums meklēt kleitu.
bricinators
12.04.13. 13:18
Es saprotu, ka nav oriģināli, bet esmu nogurusi no meklēšanas un tur ir vienīgā vieta, kur atradu kleitu, kas man patīk!!!!
Raibi
11.04.13. 12:35
Avotu iela. Jūlija. Maggie Sottero 500% oriģināli. Tev dod sertifikātu. Arī atrodas oficiālā mājas lapa.

http://www.maggiesottero.com/stores.aspx
International lodziņa ievadi - Latvia.

Tad rodas jautājums Patrika kleitam viss noteik tāpat?
Madlena33
07.04.13. 18:05
Es biju salonos uz Avotu ielas un tur uzzināju, ka nav 100% oriģināli, bet cenas ir uhhhh, cik augstas, tapat ķīnā tās kleitas šuj, tikai izvēlas labāko no labākajiem ķīniešu šuvējiem. Bet cenas ir tādas, jo īre augsta, elektrība, algas utt. Biju pie vienas, kura arī tāpat pārdod pasūtītas kleitas no Anglijas, kur ķīnieši šuj, nu skaistas, tādas kā salonos Rīgā, tikai cena nav 400 par kleitu, bet sākot no 150. Panorama plaza salonos Patrika kleitas ir īstas, bet cena arī ir attiecīgi tāda, kāda tā ir.
Raibi
06.04.13. 00:37
Jaaaa.. Rockn'roll Bride pilniigi piekritu Tev. Ssiis i-net saits (made china) kopee bildes ( foto) no populaaraakiem brendiem . Bet salonos ir orgginaali.1. Tadell arii cenas atsskkiraas. 2. Kleitas kvalitaate atsskkiraas.
Nevar nopirkt Coco Chanel orgginaalu kleitu , brilles, somu par 200 USA
Rockn´roll_Bride
05.04.13. 22:37
tie nav orggjinaali, tas ir tas ko es saku, ja tu saki ka taa ir taa pati kleita, tad nee taa nav taa pati kleita. paskaties visas taas milijons diksuisjas kas sheit bijushas
KristineKr
05.04.13. 22:35
Kāzu datums: 17.05.2014
Rockn'roll Bride vai esi jau izmēģinājusi pirkt no turienes, ka tik ļoti labi zini? Esmu gan dzirdējusi diezgan labas atsauksmes no mājas lapām, ne tieši šīs, bet vispār amerikāņu..
Rockn´roll_Bride
04.04.13. 23:51
Atveershu tev jaunu pasauli - salonaa ir orgjinaals bet maajslapaa pakaljdarinaajumi ar bildeem no orgjinaalajiem bet pavsam cits kvalitaates audumiem..