FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Kāzu kleitas un apavi

Kleita internetā!

Sindija1992
29.08.12. 11:12

Sveikas!
Zinu, ka šī tēma portālā ir apsriesta un ziņojumu bija daudz, bet tomēr "svaiga" pieredze tomēr ir tā labākā!
Esmu no tām līgavām, kas arī vēlas skaistu, baltu kleitu, bet nu nekādīgi nespēju nolikt par kleitu 300ls un kur nu vēl vairāk! Tādēļ esmu atradusi pāris kleitus modeļus, kas ļoti patīk, bet caur i-neta adresēm!
Kādas atsauksmes no līgavām, kuras ir sūtījušas kleitu internetā, no kurām adresēm un kāda kleita ir atnākusi?
Gribētu noskaidrot arī kā notiek šis pats pasūtīšanas process? Ja es sūtītu orģinālos izmērus, tad tomēr kaut kur būtu pa lielu un kaut kur par mazu, tad būtu nepieciešams šūt pēc maniem izmēriem! Vai savstarpējā saziņa ir bijusi veiksmīga, jo viss tak tomēr notiek angļu valodā!
Pašlaik mana top adrese ir tidebuy.com, bet varbūt ir kas labāks, ko vēl neesmu atradusi :)

Ar nepacietību gaidu atbildes!

Skatīt ziņojumus:
Ana55
19.02.18. 21:09
Kāzu datums: 11.12.2017
Es pērku kleitas šei: getstyle.lv
Chiibinja
25.06.15. 21:42
Kleitu pirku dressfirm.co.uk Nebija ļoti lēta, ja salīdzina ar ebay, kur var dabūt pat par 50 eiro, maksāja 160 eiro, tomēr daudz lētāk kā Latvijas veikalos. Nav, protams, kā bildē, bet der par 99%. Tur ir opcija - savus apkārtmērus ievadīt un viņi piemeklē atbilstošu izmēru. Kopumā apmierina.
anabelle
16.04.15. 11:13
Meitenes, atradu ļoti skaistas kāzu kleitas www.klerr.lv/lv/Kazu-kleitas-un-aksesuari/t1/28/t2/145
madara_v
14.04.15. 20:47
www.weddingdresstrend.com

neviena nav sūtījusi no šīs adreses? nu tā iepatikās viena kleita :D
ingreta
14.04.15. 14:54
Kāzu datums: 20.02.2016
katram sava skaistuma izjūta ,tādu kleitu kā pircēju bildēs ,es mugurā nevilktu.
Ehz_forshaa
08.04.15. 22:58
Man patīk, ļoti skaista! Tiešām prieks, ka paveicās tik labs pārdevējs.
Elizabet
08.04.15. 10:16
Mēs tomēr nolēmam šūt kleitu tepat rīgā. Man arī ir pazistamā šuvēja. Tagad pārdomājam vbisas kletas niašu detaļas. Tuvāk vasarai brauksim izvelēties materiālus.
dimdimdii
08.04.15. 09:48
Padalies ar linku, lai var piefiksēt labos pārdevējus :)
skorpio
07.04.15. 21:47
pasūtīju savu kleitu Aliexpress, vadoties pēc pircēju bildēm. Kleita atnāca tiešām tāda kā bildē, esmu ļoti apmierināta :)
eliotta
27.03.15. 10:27
Kāzu datums: 22.08.2015
Es arī šobrīd esmu kleitas meklējumos. Visas kleitas no kleitunoliktava.lv ir no ebay. kārtējo reizi kauns par latviešu biznesmeņiem, kas nopērk kleitu par 30 eiro un tirgo par 200. Izdomāju aizbraukt pamērīties uz to kleitunoliktavu, bet ja patiks, reāli pasūtīt no ebay.
EliiT, kuru kleitu tu sūtīji?
taitera
20.03.15. 16:01
Kāzu datums: 01.08.2015
Mani gan šī kleita neuzrunā. Ne oriģināls, ne replika. Par ko tur 8000 maksāt es gan nesaprotu. Katram sava gaume protams
colline
20.03.15. 15:48
Vel pacilajot so temu... Kad biju savas kleitas meklejumos, man loti iepatikas Pronovias modelis Yaela. Sada jauna kleita maksa ap 8000 USD (vai pat vairak), es pat lietotu nevaretu atlauties (ASV var iegadaties lietotu par 4000 USD, jo tas ir pedejo kolekciju modelis). Pat biju apsverusi domu iegadaties sis kleitas repliku ebay vai aliexpress, vai etsy. Par laimi atri vien no sis domas atteicos, jo, manuprat, mezginu izstradajumu pie kiniesiem pasutit ir liels risks.
Nesen netisam ebay ieraudziju sis kleitas replicu, un sis ir kartejais apliecinajums, ka kvalitate un leta cena vienkarsi nav divas savienojamas lietas... (kleita maksaja gan loti leti, kaut kur zem 50 eiro)
Sadu kleitu varbut varetu gan vilkt uz fotosesiju, bildes varbut neizskatitos slikti, vai pludmales kazas... ko jus domajat? vai tikai es saskatu kaut ko sausmigu? :)
EliiT
08.03.15. 12:59
gaidīšu kāda atnāks un tad uzrakstīšu.
ar aliexpres ir tā ka nevar pirkt tās drēbes kas mugurā ķīnietēm, pārējas var. visu ko es sutiju atnaca pretigs :D
EliiT
08.03.15. 12:57
Nupat pasūtīju kleitu no ebay.
skatījos kleitu kleitunoliktva.l 140 eiro tādu pašu identisku ebayaa vareja pa 35 nopirkt
un to no 7 avenijas kas ir pa 150 ebayaa pa 40 kur loģika? Latvijā nevienu kleitu near pirkt tikai šūt...
colline
26.02.15. 18:54
aliexepress un alibaba ir kiniesu kopijas dizaineru kleitam! Nekad, nekad, kleita neatnaks ka paradita bilde. Tie ir pavisam citas kvalitates audumi. Ja ta padoma, ari daudzas dizaineru kleitas (tai skaita Maggie Sottero) tiek sutas Kina, bet sis rupnicas strada pavisam pec citiem standartiem.
Tacu nedomaju, ka nevar risket pasutit no kiniesiem. Vajag meklet pardevejus, kam paraditas gatavas kleitas bilde. Daudzi kiniesu suveji ir sameklejami etsy.com. cik esmu dzirdejusi, lacemarry suj kvalitativas kleitas. Un vel jaskatas atsauksmes, obligati! Esmu tik daudzus portalus izraknajusi, tai skaita aliexpress, ka apmeram ir skaidrs, kur ko var dabut, un par kadam naudinam. Vispar, ja svakak ar naudinam, ieteiktu pirkt ta saucamo preloved dress jeb lietotu. Seit pat Latvija vai ebay :) veiksmi!
Elizabet
26.02.15. 16:50
Kautā pēc bildes neradās..