FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Kāzu kleitas un apavi

Kleita internetā!

Sindija1992
29.08.12. 11:12

Sveikas!
Zinu, ka šī tēma portālā ir apsriesta un ziņojumu bija daudz, bet tomēr "svaiga" pieredze tomēr ir tā labākā!
Esmu no tām līgavām, kas arī vēlas skaistu, baltu kleitu, bet nu nekādīgi nespēju nolikt par kleitu 300ls un kur nu vēl vairāk! Tādēļ esmu atradusi pāris kleitus modeļus, kas ļoti patīk, bet caur i-neta adresēm!
Kādas atsauksmes no līgavām, kuras ir sūtījušas kleitu internetā, no kurām adresēm un kāda kleita ir atnākusi?
Gribētu noskaidrot arī kā notiek šis pats pasūtīšanas process? Ja es sūtītu orģinālos izmērus, tad tomēr kaut kur būtu pa lielu un kaut kur par mazu, tad būtu nepieciešams šūt pēc maniem izmēriem! Vai savstarpējā saziņa ir bijusi veiksmīga, jo viss tak tomēr notiek angļu valodā!
Pašlaik mana top adrese ir tidebuy.com, bet varbūt ir kas labāks, ko vēl neesmu atradusi :)

Ar nepacietību gaidu atbildes!

Skatīt ziņojumus:
Marina*_
25.04.14. 08:36
Tagad aktīvi meklējot savu sapņu kleitu, uzdūros vēl vienai pievilcīgai vietnei madamebridal.com. Vai kādai no Jums ir pieredze ? Man ļoti patīk Mori Lee kleitas un pēc Mori Lee sniegtās info, Madame bridal ir oficiālo izplatītāju sarakstā. Tātad-nebūs ķīnietis :-)) Un cenas pievilcīgas, piegāde bez maksas virs 300$. Viņi pat raksta, ka var nosūtīt kā "dāvanu" . Google atsauksmes ir pat ļoti pozitīvas. Bet vai te ir kāda līgaviņa ar personīgo pieredzi sūtot kleitu no šī tirgotāja. Vai ar atmuitošanu viss OK ir gājis. Gribu aiziet uz kāzu salonu pielaikot kleitu, lai zinātu kāds fasons/modelis piestāv un netā pasūtīt. Man jau baigi iekrita šī kleita http://madamebridal.com/mori-lee-4524.html
P.S. Vai uz kāzu kleitām muitā liek 2.5%+ PVN? Muitaspalīgs.lv skaita vienoto 2.5% + PVN
Liredi
29.05.14. 13:32
Kāzu datums: 15.08.2014
Aizmirsu padalīties ar atsauksmi par savu kleitu :)
Pasūtiju pie LaceMarry ( https://www.etsy.com/shop/LaceMarry?ref=shop_sugg) ,par kuru jau biju lasījusi ļoti daudz labas atsauksmes un varu pievienot arī savējo. Tiešām laba komunikācija,varēja sarunāt izmaiņas kleitas aizdarē- rāvējslēdzēja vietā,palūdzu korsešveida ar lentu ( par izmaiņām + 25$),piegāde arī bija 25$. Pasūtiju uzreiz arī plīvuru klāt (~50$ ),lai saskaņota mežģīne,sūtiju viņai bildes ar idejām kādu gribētu un kādu labāk,palīdzēja ieteikt un izvēlēties.

Kvalitāte ļoti laba,audums nekož un viss akurāti un skaisti nostrādāts,nav ne diegi ne kas cits,kas liecinātu par šūšanu Ķīnā.

Jāpasūta gan laicīgi,es gaidiju 3 mēnešus,jo hot season un var nākties pagaidīt,bet tākā man laiks nespieda,viss ok :) Cik lasīju,tad var piemaksāt par ātrāku izpildes laiku ,ja steidzami.

Kopumā kleita+ plīvurs izmaksāja 300eiro,un viss tiešām skaisti.
Noteikti varu ieteikt :)
Liredi
29.05.14. 13:33
Kāzu datums: 15.08.2014
Un arī sarunāju,lai uzliek kā Gift un nebija jāmaksā muita,DHL kurjers atveda mājās :)
Kaķuzaķis
30.05.14. 18:53
Man, savukārt, ir pieredze ar jjshouse.com ;)
Ļoti negribējās, lai kleita aizēno to, kas šajā dienā ir vissvarīgākais, tāpēc biju ar mieru pasūtīt to internetā. Pie tam, viņiem sadaļā wedding party dress atradu pie mother of the bride dress jauku kleitu, ko pasūtīju gaišā krāsā. Viss skaisti ar mežģīnēm, līdz zemei, gluži kā kāzu kleita, tikai bez uzpūsta uzcenojuma :)
Tur viņiem ir tabula ar to, cik precīzi centimetros ir katrs izmērs un var pasūtīt arī savus izmērus, tāpēc par to, vai derēs, biju mierīga. Kleitu saņēmu jau pēc divām nedēļām (atkrībā, no tā, cik samaksā, tādā laikā arī atsūta, pat par knapi 5 eiro, kad pat 15-30 dienas sūta), nācās gan samaksāt par muitu, bet kurjers pieveda pie mājas durvīm.
Vīlusies neesmu, nācās iešūt nedaudz šaurākas piedurknes, tas vienīgais. Turpat piedāvā plašu aksesuāru klāstu ar dažādiem kritērijiem (plīvuri tādi un šitādi, matu rotas, somiņas, kurpes utt utt), viss, ko vien mana sirds vēlējās :)
P.S. Kleita izmaksāja 130 eiro.
Reverss
01.06.14. 10:27
Saņēmu savu kleitu no e-bay. Esmu sajūsmā! Kleita atbilst 1:1. Bilde gan būs tikai pēc kāzām.
Carlie_Pepper
10.07.14. 17:03
Kāzu datums: 01.06.2019
Kurā brīdī var atrast to message box ( jjshouse.com ) kur pazi'not sellerim par custom color un lai norāda kā gift?
Kriskary
28.08.14. 10:55
Pasūtīju kleitu www.JenJenHouse.com. izvēlējos, lai šuj pēc maniem izmēriem. Protams, vēlāk nācās pielabot.
Nevaru teikt, ka kleita atbilda mājas lapas bildei.
Vēl jāmaksā ievedmuita, to var izrēķināt http://www.muitaspaligs.lv/
Noelle
03.09.14. 16:55
Kāzu datums: 19.07.2014
Zemāk, kur redzamas lielās kleitas bildes, ir redzama arī vietējā ķīniešu skaistule, kas ietērpta acīmredzot tajā kleitā, kuru reāli arī var dabūt. Ja apakšdaļa vēl tā (lai gan arī jau - nav gluži tāda kā oriģināls), tad augšdaļa tomēr diezgan stipri atšķiras no oriģināla. Ja tā nav būtiskākā detaļa, tad pasūtot gan noteikti jāskatās, vai var pēc saviem mēriem sūtīt, vai tikai gatavu kleitu. Aliexpress esmu sūtījusi ikdienas kleitiņas un man kā S/M izmēra valkātājai bija jāsūta L izmērs, pie tam ļoti jāskatās kleitas garums - pārsvarā viss mūsu "normāla auguma meitenēm" ir par īsu.
Kristīīne13
03.09.14. 23:09
henriete - pajautā lai viņi atsūta Tev reālas bildes no visam pusem.
henriete
04.09.14. 09:40
Kristīne, jau prasīju, viņi saka, ka tā ir tā kleita, ko viņi sūta!
Noelle, man patīk gan augša gan apakša. Bažas ir par to, vai volāni nav no tā spīdīgā (lētā) šifona.. un vai nav apstrādātas malas...
aij, dilemma :))
Noelle
04.09.14. 12:02
Kāzu datums: 19.07.2014
Nu, zīda šifons tas nav noteikti, bet aŗī neizskatās pēc tās lētās organzas (tai nav tik labs kritums un man šķiet, ka bildēs arī grūti nomaskēt to dīvaino spīdumu, kas piemīt tam sintētiskajam materiālam). Tomēr šķiet diezgan matēts pēc skata...

Risks jau gan pastāv vienmēr - tas ir fakts.

Un, ja šīs tiešām ir tās kleitas, ko viņi sūta (kas tā arī varētu būt), izskatās, ka ar maliņām viss o.k. - nav apstrādātas (izņemot pašu apakšmalu).
Crexcrex
04.09.14. 12:12
Kāzu datums: 10.05.2014
Būsim reālistes - šādai kleitai par šādu cenu NEVAR būt izmantoti kvalitatīvi materiāli. Varbūt nebūs visbriesmīgākais spīdīgais šifons, bet nekas daudz labāks arī nē. Ja nav žēl riskēt ar pārsimt eiro, tad pasūti, bet laicīgi, lai var vajadzības gadījumā labot vai sameklēt citu kleitu.
Baiba&Maris
04.09.14. 18:48
Kāzu datums: 16.08.2014
priekš ķīniešu cenām, tu pērc vājprātā dārgu kleitu, tāpēc, domāju, ka tev nav par ko šaubīties, materiāli un kvalitāte būs laba, tas mēs uzskatam, ka 250 baksi ir nekas. Es ebajā pirku pa 170 baksiem, un daudz komunicēju ar pārdevēju un viņa arī pastāstija ka 150 par kleitu ir dārgi, iesaku neizvēlēties kleitu pēc tiem standarta izmēriem no tabulas, bet sūtīt savus izmērus un lai šuj uz tevi! Obligāti pajautā vai ir iešūts krūšturis augšējā daļā, jo baigi mistiski viņa tur turās.. Es tavā vietā tomēr prasītu, lai iestrādā sasienamo lenci aizmugurē, jo uz nervu pamata noteikti nosvārstīsies svars un cm. :) neaizmirsti par kleitas garumu, jo modelis izskatās grūti saīsināms, bet nepaņem pa īsu! :)
Pieneņu_pūka
10.09.14. 13:31
Svaigs sūtījums no inwedingdress.com.
Riskēju un pasūtīju. Pie kleitas bija daudz labas atsauksmes, bet tās jau var būt safabricētas, līdz brīdim ,kad kāda meitene bija atstājusi kontaktus ja vēlās kāda redzēt bildes ar kelitu no kāzām, aizrakstīju. Pēc nedēļas atnāca bildes un biju gaužām pārsteigat cik labai izkstās. Saņemot sūtījumu un tramīgu sirdi pakojot vaļā patīkami pārsteidza glītais iesaiņojums ( somiņa, ko var izmantot). Nākamais ar ko nemaz nerēķinājos bija šūšanas kvalitāte, pati esmu beigusi modelētājus. Korsete perfekti nostrādāta, nebiju gaisdījusi ka apakšsvarkiem būs arī odere, jo apzinājos no kurienes sūtu.:) Izmēru pasūtīju standarta (mana parlieciba , ka tā mazāk misēkļu var būt) .Mežģīnu aplikācija mazliet atšķiras no bildes ,bet tā nav mirstamā kaite, jau zināju sakumā, ka vēlēšos aplikāciju papildināt pa savam :)Kleitai veikšu vēl izmaiņas, bet ne jau tādēļ ka būtu gaidījusi ko citu.
http://www.inweddingdress.com/style-bc139.html
inesiiteg
10.09.14. 16:22
Kāzu datums: 15.08.2015
Ieliec šeit arī kleitas reālo bildi, lai var salīdzināt, kāda kleita ir bildē un kāda atnāca. Radīsies lielāks priekšstats citām meitenēm ;)
chloe
10.09.14. 20:46
Kāzu datums: 12.07.2014
Es pasūtīju savu kleitu internetā un kopumā esmu ļoti apmierināta :) Pilnīgi nenožēloju savu mirkļa impulsu, kad iemīlējos savā kleitā un to uzreiz pasūtīju (jāsaka, ka pa kāzu saloniem iepriekš nebiju staigājusi un neko mērījusi, biju tikai apskatījusi aptuvenās cenas 2 veikalu skatlogos). Domāju, ka par cenu, ko samaksāju, es šādu kleitu veikalā atrastu ar grūtībām. Bija mazliet jāiešuj muguras daļa, viduklī bija mazliet par lielu (kas ir dīvaini, jo es devu precīzus savus mērus), bet kvalitāte ir ļoti laba, diegi nekur nekarājās. Pievienoju foto ar bildi no interneta veikala (pieejama gan tikai 'champagne' krāsā) un manējā ir 'ivory' krāsā. Tā ka, meitenes, drosmi!!! :)
Ehz_forshaa
10.09.14. 23:00
Paldies, meitenes, par jūsu atsauksmēm un komentāriem! Arī man sāk parādīties drosme riskēt un pasūtīt kleitu no interneta... Sākotnēji bija doma šūt, jo baidos, ka tādu kā vēlos LV veikalos neatrast...
Foqsie
28.09.14. 19:02
Kāzu datums: 25.04.2015
Es esmu jau vairākus salonus izstaigājusi un vairākus modeļus pielaikoju... Savu kleitu vēl neatradu...taču, kad skatos internetā viena aiz otras patīk kleitas... Un nezinu, sūtīt vai būt apmierinātai ar mūsu klāstu... Bail sūtīt kleitu...
Ehz_forshaa
28.09.14. 21:13
Esmu galīgā apjukumā... Staigājot pa kleitu saloniem atradu savu sapņu kleitu, bet nu cena arī atbilstoša. Vakar paložņājot pa ieteiktajām interneta lapām atradu ko ļoti līdzīgu... un tagad domāju ko darīt, riskēt un sūtīt no interneta (http://www.inweddingdress.com/) vai labāk nevajag...