FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Kāzu kleitas un apavi

Kleita internetā!

Sindija1992
29.08.12. 11:12

Sveikas!
Zinu, ka šī tēma portālā ir apsriesta un ziņojumu bija daudz, bet tomēr "svaiga" pieredze tomēr ir tā labākā!
Esmu no tām līgavām, kas arī vēlas skaistu, baltu kleitu, bet nu nekādīgi nespēju nolikt par kleitu 300ls un kur nu vēl vairāk! Tādēļ esmu atradusi pāris kleitus modeļus, kas ļoti patīk, bet caur i-neta adresēm!
Kādas atsauksmes no līgavām, kuras ir sūtījušas kleitu internetā, no kurām adresēm un kāda kleita ir atnākusi?
Gribētu noskaidrot arī kā notiek šis pats pasūtīšanas process? Ja es sūtītu orģinālos izmērus, tad tomēr kaut kur būtu pa lielu un kaut kur par mazu, tad būtu nepieciešams šūt pēc maniem izmēriem! Vai savstarpējā saziņa ir bijusi veiksmīga, jo viss tak tomēr notiek angļu valodā!
Pašlaik mana top adrese ir tidebuy.com, bet varbūt ir kas labāks, ko vēl neesmu atradusi :)

Ar nepacietību gaidu atbildes!

Skatīt ziņojumus:
Laasha
06.11.13. 15:52
Kāzu datums: 16.08.2014
Mīļš paldies! Es arī ceru :))
Noteikti ielikšu bildītes,kad kleitiņa būs klāt. Ja viss būs,ka vajag, lai citām arī ir drošības sajūta netērējot milzīgas summas dabūt kāroto kleitiņu :))
Caurvēja_Līgava
08.11.13. 21:15
Kāzu datums: 14.06.2014
Uzduros vienai programmai, ar kuru var redzēt pircēju atsauksmes par izvēlēto kleitu no Ebay (arī par jebkuru citu lietu). Jāievada pārdevēja ID un preces nosaukums, un programma parādīs visas atsauksmes no tiem, kuri tieši šo preci pirka.
http://www.feedbackselector.com
Laasha
11.11.13. 20:53
Šodien JAU atnāca mana kleitiņa- uz mājām piegādāja DHL busiņš-biju šokā! :D
Vēru paku vaļā ar uztraukumu,kas nu būs, derēs vai būs ok....ziniet-es esmu sajūsmā! Super materiāli, viss smuki nostrādāts un der kā uzlieta. Māte safočēja- varēja bildes būs labākas, bet, protams, tāpat var saprast.
Šis tas gan atšķiras no ebay bildes- man šķiet jostiņas akmentiņi savādāki un tur bildē lencītes kaut kādas šaurākas, bet tie ir sīkumi un man pat savai labāk patīk. Un bildē modelei krūtis kaut kā zemu, bet man kā vajag :D Pērkot palūdzu, lai atzīmē kā GIFt un nekas man papildus nebija jāmaksā. Tik forši. Nevaru sagaidīt kāzas- kas gan būs tikai augustā :D
Laasha
11.11.13. 20:57
Kad būs apakšsvārki iegādāti un uzvilktas kurpes drošvien izskatīsies labāk, bet nu tā priekš Jums uz ātro mazliet sašļukusi izksatās :D
Caurvēja_Līgava
11.11.13. 21:24
Malacis, ka noriskēji! Tev uz auguma ļoti labi izskatās!
Ingucis85
11.11.13. 22:39
Kāzu datums: 20.06.2014
Prieks par tevi! Risks tomēr atmaksājas... Tu būsi ļoti skaista līgaviņa...
Laasha
12.11.13. 17:08
Paldies!
klints
12.11.13. 23:49
Kāzu datums: 11.12.2013
es sūtīju no http://www.wholesale-dress.net/, jo man vajadzīgā kleita LV nemaz nav nopērkama (mums ir melnbaltās kāzas, un tāda būs arī kleita). Šodien saņēmu zvanu no muitas, ka tērps ir atmuitots un ceļā pie manis. Ceturtdien saņemšu un tad dalīšos pieredzē.
anderjo
15.11.13. 13:31
Kāzu datums: 18.05.2013
Kleitu pasūtīju no jenjenhouse.com. Latvijā pie šuvējas aiznesu, lai pārveidotu jostiņu, kas sākotnēji bija kā aizmugurē sasienama šleopīte, ko pērveidoju uz jostiņu ar " 3 ļipiņām" zem kurām palēpās āķīši ar ko jostiņa tika aizdarināta un aizmugures lielā kleitas daļa (aste) man tika piestiprināta uz augšu, kas kleitai piedeva papildus formu un lai nebūtu jānēsā uz rokas, bet nepieciešamības gadījumā (uz bildēšanos) tilla un mežģīnes daļu varēja izklāt.
klints
24.11.13. 17:30
Kāzu datums: 11.12.2013
Meitenes, mana melnbaltā kāzu kleita, kas šūta pēc manis dotajiem izmēriem, ir pat skaistāka kā mājas lapā uzrādītā gatavā modeļa foto - esmu ļoti laimīga, ļoti, ļoti, jo kleita šeit LV būtu izmaksājusi ap 600Ls - tafts divās kārtās, sienama korsete ar akmentiņu izšuvumu pa vienu sānu korsetei, gara šlepe un svārku daļa visa sakrokotā versijā - brīnišķīgs kritums un pieguļ tā it kā būtu šūta šeit un mērīta pie šuvējas vismaz reizi nedēļā :D
jollly
10.12.13. 14:20
Kāzu datums: 28.06.2014
Vai kāda ir pirkusi kleitu no lacemarry.com? Kādas atsauksmes?
Caurvēja_Līgava
09.01.14. 16:06
Šodien arī saņēmu savu pasūtīto eBayā kleitiņu un esmu ļoti apmierināta. Biju pilnīgā šokā par ātrumu: 24.decembrī pasūtīju ar saviem mēriem, aizvakar saņēmu ziņu, ka ir aizsūtīta, šodien kurjers klauvēja pie durvīm! Ķīnieši malači!.

Kleita ir ļoti līdzīga bildei un arī izmēri izskatās ka der, ķīnieši veica arī visus labojumus kurus prasīju. Pati protams nevarēju sevi sašņorēt, tāpēc pēc dažām dienām braukšu pie mammas, tad jau varēs nobildēt uz auguma.
Crexcrex
09.01.14. 16:47
Kāzu datums: 10.05.2014
Mīļās līgavas, ja rakstāt par pieredzi ar eBay pirktām kleitām (apaviem, aksesuāriem u.t.t.), lūdzu ielieciet arī pārdevēja nosaukumu vai saiti uz konkrētā pārdevēja profilu! Uzrakstīt "pirku eBay" ir tikpat informatīvi kā "pirku Centrāltirgū" vai "pirku Rīgā", jo eBay nav viens tirgotājs un par preces kvalitāti un sūtīšanas ātrumu neatbild.
Caurvēja_Līgava
09.01.14. 22:12
Crexcrex, Tev ir patiesība, eBay ir daudz pārdevēju, un kvalitāte atšķiras.
Kad varēšu normāli kleitu nobildēt, likšu arī linku uz pārdevēja uzrādīto kleitu, un to, kas atnāca. Un to pašu par kurpītēm. Un arī pastāstīšu par detaļām, kuras jāņem vērā, ja pasūti caur Ebay.
Bet pagaidām tikai tā, padalos ar priecīgām emocijām :)
Spicausis
23.02.14. 19:26
Kāzu datums: 09.07.2014
Gribu daliities fantastiskaa atradumaa (jo pati nepirkshu) he, he, he! ;))) http://www.bhldn.com/bridal-party-guests-bridesmaids-dresses/annabelle-dress/productoptionids/fbcaeb8b-b90b-4e9a-9313-32da085940dd
Taa ir "liigavas maasas" kleita, bet ivory un rozaa buutiibaa IR kaazu kleitas. Kleitai naak liidzi visaadas shtripinjas un to varot valkaat 14(!) dazjaados veidos. Esot arii briinishkjiiga kvalitaate (taapat kaa visam paareejam no shii veikala)
Spicausis
23.02.14. 21:32
Nu vot taa! Liigavainis gaaaja garaam kameer skatiijos uz kleitinju, ieraudziija, pazinjoja, ka esot pilniigaa sajuusmaa un atrada 97 iemeslus kapeec jaa un... Es tikko sev pasuutiiju kleitu! Prieciiga un laimiiga! Tagad veel vajadzeetu atrast jostinju... :))))))
Crexcrex
23.02.14. 21:50
Kāzu datums: 10.05.2014
Spicausi, Tev vēl nebija kleitas? Man pēc jūlija līgavu diskusiju lasīšanas bija sajūta, ka Tu biji gatava kāzām jau pirms pusgada :)
Apsveicu ar pasūtījumu, tagad gaidīšanas svētki :)
Spicausis
23.02.14. 22:24
Hahahaha!!! :))) apsmeejos! Nee, man galiigi nekaa nebija! Cieminjiem autobuss noiireets, a pati plika! :))) man tagad vardiites veederaa leekaa, tieshaam patiikams satraukums!
Ayax
26.02.14. 17:39
Sveikas līgaviņas! Vai kādai ir pieredze ar kleitas sūtīšnu no Jekateriinas minētā http://www.etsy.com/ru/shop/LaceMarry ?Meklēju savu īsto kleitu, un tur tiešām burvīgas kleitiņas bildēs!
Spicausis
26.02.14. 22:04
Nu, man ir gandriiz pieredze - es jau no pasha plaanoshanas saakuma biju noskatiijusi vairaakaskleitas pie vinjas, liidz ar to izpeetiiju un izlasiiju netaa visu ko vareeju dabuut. Nav nevienas pashas sliktas atsauksmes. Es ieteiktu riskeet. Var jau arii saakt ar auduma paraugu pasuutiishanu, ja uzreiz negribas suutiit kleitu. Jutiisi kaa iet ar komunikaaciju un servisu un arii redzeesi kaada kvalitaate gaidaama. Ja mans liigavainis nebuutu mani ar ljooooti sapraatiigiem argumentiem pierunaajis pasuutiit augstaakmineeto kleitu no BHLDN, tad noteikti buutu pirkusi no Marijas :) Lai veicas!