FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Kāzu kleitas un apavi

Kleita internetā!

Sindija1992
29.08.12. 11:12

Sveikas!
Zinu, ka šī tēma portālā ir apsriesta un ziņojumu bija daudz, bet tomēr "svaiga" pieredze tomēr ir tā labākā!
Esmu no tām līgavām, kas arī vēlas skaistu, baltu kleitu, bet nu nekādīgi nespēju nolikt par kleitu 300ls un kur nu vēl vairāk! Tādēļ esmu atradusi pāris kleitus modeļus, kas ļoti patīk, bet caur i-neta adresēm!
Kādas atsauksmes no līgavām, kuras ir sūtījušas kleitu internetā, no kurām adresēm un kāda kleita ir atnākusi?
Gribētu noskaidrot arī kā notiek šis pats pasūtīšanas process? Ja es sūtītu orģinālos izmērus, tad tomēr kaut kur būtu pa lielu un kaut kur par mazu, tad būtu nepieciešams šūt pēc maniem izmēriem! Vai savstarpējā saziņa ir bijusi veiksmīga, jo viss tak tomēr notiek angļu valodā!
Pašlaik mana top adrese ir tidebuy.com, bet varbūt ir kas labāks, ko vēl neesmu atradusi :)

Ar nepacietību gaidu atbildes!

Skatīt ziņojumus:
Agnese11123
24.10.13. 15:56
Šodien saņēmu savu ebay kleitu! Esmu sajūsmā!
Pārdevējs - perfekts, visu centās izdarīt perfekti (lūdzu lencītes - tās pieliekamas nāca klāt), šleife ir ļoti ļoti bagātīga (uz manu 30 izmēru vnk fantastiska)!!! Kvalitāte - nu protams, ka nav dabīgais zīds, bet audums nav spīdīgs, līdz ar to ir ok. Domāju, ka varbūt jostiņu nopirkšu kvalitatīvāku (jo dimantiņi izskatās mazliet par lielu - lēti)
Ar kleitu līdzi nāca dāvaniņa- kaklarotiņa.
Par cenu - samaksāju precīzi 81Ls (apakšsvārki gan vēl jāpiepērk) un muitas nodokli nevajadzēja maksāt jo palūdzu pārdevējam, lai atzīmē kā "Gift". Izmērus nomērīju precīzi, jo kleita ir tieši uz manu figūru.
Noteikti iesaku līgaviņām, kuras nevēlas vai nav iespējas tērēt milzīgas summas kāzu kleitām un kurām līdz kāzām laiks ir daudz un ir gatavas riskēt, pasūtīt pie šī pārdevēja: hongcai--1984
Manis pasūtītā kleita: http://www.ebay.com/itm/161092307507?ssPageName=STRK:MESINDXX:IT&_trksid=p3984.m1436.l2649
Pielikumā kādu saņēmu (sapresēta bija mazmazītiņā maisiņā, tapēc saburzīta). Aizmugure - tieši tāda kā dizainera bildē. :)
Sagatavošanas laiks - aptuveni 1 mēnesis; piegāde - aptuveni nedēļa.

(Pārdevējs piedāvā dažnedažādus modeļus un dažās bildēs var redzēt arī viņa gatavotās citas kleitas)
Agnese11123
24.10.13. 16:14
http://stores.ebay.com/weddingdresses999/
Šeit var aplūkot citas pārdevēja piedāvātās kleitiņas. :)
inita337
24.10.13. 16:34
Izkstaas, ka Tev ir paveicies! :) Buusi ljoti skaista ligava. Kleitas modelis skaists, lai gan manaa gaumee principa nav cakas, tomeer shii kleita man kaut kaa patiik. :) Man gan kaazas jau aiz muguras un savu muuzha kleitu jau esmu uzvilkusi.

Ieprieksh jau esmu piedaliijusies shajaa diskusijaa. Varu atjauninaat, ka beigaas tomeer neuzvilku kaazu dienaa internetaa pasuutiito kleitu, jo liidz galam nejutos 100 % paarliecinaata (laika gaitaa atradu, kur piesieties, un to es protu :D). Beigaas uzshuvu taadu pashu kleitu salonaa Ingriida peec origjinaalaas dizainera bildes. Taa kaa - vareetu teikt, ka man nepaveicaas ar suutiijumu, lai gan saakumaa biju paarliecinaata, ka kleita ir laba!
Agnese11123
24.10.13. 17:52
Mīļš paldies :)
Man jau arī visam patīk piesieties, un jo ilgāk kleitiņa stāv, jo vairāk sīkumi sāk apnikt/nepatikt. Bet ceru, ka līdz maijam nepārdomāšu un vilkšu šo pašu :D
Mellllene
25.10.13. 10:43
Es arī pasūtīju kleitu internetā no www.jenjenhouse.com. Tagad gaidu savu sapņu kleitu un nevaru sagaidīt. kleita ar apakšsvārkiem umn maisu glabāšanai un visu šipingu man izmaksāja 150,- Sarunājua arī lai sūta kā dāvanu. Lv šāda tipa kleita maksā dārgi. Bet manas kāzas ir tikai nākama gada oktobrī un ja nu kas kleitu pāršušu vai pardoši ja nepatiks. Un jā arī tā kā man ir maza meitiņa un esmu atvaļinājumā, tad man nav īsti ne laika ne vēlmes doties uz kāzu saloniem medīt kleitu.
lapsinja
25.10.13. 17:25
Kāzu datums: 29.11.2013
Es sodien sanemu savu sapnu kleitu no jjshouse.esmu vairak nekaa sajusmaa,izskatas perfekti viss arii der perfekti,nostradats ka nav kur piesieties,garums ari, nekas nav jaagriez nekas nav jaaparsuj...gaidiju 2 nedelas ar visu piegadi..atri,forsi..
100x labaak nekaa bildee izskatas.kaa saka kas neriskee tas nevinne...apstiprinajas sodien:)
Jekateriina
27.10.13. 00:20
Kāzu datums: 28.06.2014
Sveikas, meitenes! Es lēnām gatavojos savām kāzās un nolēmu tomēr pasūtīt kleitu internetā. Ticu, ka man paveiksies :) Vai kāda no Jums sūtīja no šī pārdevēja? Kādas ir atsauksmes? http://www.etsy.com/ru/shop/LaceMarry
Spicausis
27.10.13. 00:50
Kāzu datums: 09.07.2014
Es arii plaanoju suutiit no LaceMarry, cik esmu peetiijusi vinjai tieshaam ljoti labas atsauksmes. Vinjiem ir arii veikals Lacemarry.com Domaaju, ka mums buus smukas kleitas! ;)
Jekateriina
28.10.13. 18:17
Spicausis, ātri paskatījos lacemarry.com - tur cenas ir nedaudz augstākās, nekā caur etsy.com (vismaz manai mīļākai kleitiņai). Pārbaudi, lai nemaksātu lieko naudu. :)
Mellllene
30.10.13. 16:32
Šodien saņēmu savu kāzu kleitu no jjshouse.com :) Kleita dievīga, ideāla un viss nostrādāts perfekti. es tikai nezinu kā vinu gludināšu laikam nesīšu uz kādu iestādi :) Un man kleita atnāca 4 dienu laikā!!! un man nebija jabrauc uz muitu jo kurjers atveda uz mājām. Esmu sajūsmā!
anderjo
30.10.13. 19:27
Kāzu datums: 18.05.2013
Mellllene, prieks par tavu veiksmīgo pirkumu. Šķiet, ka tava kleita būs nākusi no kādas eiropas noliktavas, jo pretējā gadījumā būtu bijis jāatmuito. Katrā ziņā tas ir labi!
Spicausis
30.10.13. 20:24
Paldies, ka pasekoji liidz - manai uzdomaatajai kleitai cena etsy ir 309 + 32$ par suutiishanu, lacemarry.com 322 un suutiishanas maksa nav noraadiita. Ja vien shipings nav leetaaks, tad sanaak etsy veel auskarus par "ietaupiito" naudu nopirkt :))))
Spicausis
30.10.13. 20:39
Bet re ku sheit ir bildiites ar liigavaam Marry kleitaas savaa kaazu dienaa - http://www.lacemarry.com/pages/lacemarry-brides
Mana sirds dzied skatoties uz to dikti molligo liigavinju lapas apakshdaljaa, tik lielaam meiteneem parasti ir gruuti dabuut smuku kleitu un vinja nudien izskataas skaisti :)))
Mellllene
30.10.13. 20:40
Andrejo, nee mana kleita nāca no ķinas no ražotāja jo es cau DHL varēju izsekot kleitas ceļu. un man atlidoja ar lidmašinu. Bet jā es kā jau minēju sarakstījos ar cilvēku no loģistikas daļu un palūdzu lai uzraksta mazāku rēķinu ja vien tas ir iespējams lai nav jaatmuito un man apsolīja to izdarīt un izdarīja arī :)
Jekateriina
05.11.13. 15:06
Gribēju jau brīvdienās mierīgi pasūtīt kleitu. Pieaicināju mammu, lai viņa nomērītu un "akceptētu" manu izvēli. Bet viņa man kārtējo reizi izstāstīja vairākus stāstus par paziņu līgavam, kuras arī sūtīja kleitas internetā un dabūja briesmīgas lupatas. Apsolīju vēlreiz apstaigāt salonus pirms sūtīt internetā. :)) Bet tagad apskatījos līgavu bildes - vnk fantastiskas! Tu vēl nepasūtīji? :))
Vivy
05.11.13. 19:30
Kāzu datums: 16.08.2014
Man patīk, ja kāzu kleitu mājas lapas parāda portfolio ar kāzu kleitām, kuras ir mugurā īstām līgavām. Jo tas, ka skaisti izskatās modelei mugurā, tik ļoti bieži ir vienkārši nevalkājams (ne tikai modeļu figūru dēļ, bet arī tāpēc, ka studija tiek izdekorēta, kleita sakārtota tā, lai izskatītos izcili), un tad kleita sāk patikt tāpēc, ka visa fotogrāfija kopumā ir uztaisīta tā, lai patiktu. LaceMarry līgavas lieliski izskatās tajās kleitās, it īpaši tās, kuras izceļ sievišķīgās aprises.
Laasha
05.11.13. 20:54
Es pasūtīju kleitu no ebaya-bet protams, tikai ar kārtīgu, pamatīgu izpēti! Atradu pārdevēju, kuram ir 100% pozitīvs feedback- kas nesaprot- tās ir atsauksmes no pircējiem,kas preci iegādājušies un 100% nozīmē, ka pilnīgi visi ir apmierināti. Šīs atsauksmes pārdevējs nevar izdzēst,tākā viss ir godīgi un atsauksmēs pircējas raksta, ka kleita atnāk tieši kā bildē, der perfekti,ka kvalitāte ir super.
Un cenas ir apbrīnojamas. Pašām pirms iegādājas,protams, sevi precīzi jānomēra- pārdevējs atsūtīs katrai konkrētai kleitai nepieciešamos mērus.
Mana kleita šobrīd ir šūšanas procesā, drīz būšot gatava-uz novembra beigām jau iespējams būs klāt, tad arī došu ziņu vēl konkrētāk. Bet nu paļāvos uz superīgajām atsauksmēm. Sarakstē ar pārdevēju uzzināju, ka kleitas, kad pērk lielā vairumā dod milzīgas atsauksmes un, ka tādas pasūta arī uz Latviju, tākā daudzi mūsu dārgie kāzu saloni-kleitas cenās a 500-600 ls šīs kleitas ir iegādājušies par tiiik zemām cenām. Es savu iegādājos pa ~80 ls. Šeit pārdevējs un viņa piedāvātās kleitas ( visām kleitām var izvēlēties jebkuru krāsu, jebkuram augumam utt.):
http://www.ebay.co.uk/sch/niu-shop/m.html?_nkw=&_armrs=1&_from=&_ipg=&_trksid=p3686

P.S. Šī pārdevēja piedāvājumus atradīsiet tikai ejot caur UK ebayu- ebay.co.uk ;)
Caurvēja_Līgava
05.11.13. 22:03
Kāzu datums: 14.06.2014
Cenas ir neticami zemas. Labprāt redzētu, kāda kleita atnāks :) Kādu tieši esi izvēlējusies?
Laasha
05.11.13. 23:36
Jā zemas gan, bet ne visas sūta uz Latviju, bet daudzas gan-tikai jāpameklē pāris lapas uz priekšu. Kaut kā sākumā ieliktas tās ko nepiegādā-bet ganjau var sarunāt ar pārdevēju, ja kāda īpaši acī iekrīt.
Es pasūtīju šādu :)) :
http://www.ebay.co.uk/itm/221268666837?var=520163688290&ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649
Man vēl palaimējās- viņa bija lētāka,jo uz to brīdi bija 20% atlaide :)
Jekateriina
06.11.13. 09:40
Ļoti ceru, ka Tev paveiksies! Kleita tiešām ir fantastaska! :) Es arī labprāt redzētu, kāda tā būs īstenībā. Izskatās, ka Tu būsi ļoti skaista līgaviņa. :)