FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Kāzu kleitas un apavi

Kleita internetā!

Sindija1992
29.08.12. 11:12

Sveikas!
Zinu, ka šī tēma portālā ir apsriesta un ziņojumu bija daudz, bet tomēr "svaiga" pieredze tomēr ir tā labākā!
Esmu no tām līgavām, kas arī vēlas skaistu, baltu kleitu, bet nu nekādīgi nespēju nolikt par kleitu 300ls un kur nu vēl vairāk! Tādēļ esmu atradusi pāris kleitus modeļus, kas ļoti patīk, bet caur i-neta adresēm!
Kādas atsauksmes no līgavām, kuras ir sūtījušas kleitu internetā, no kurām adresēm un kāda kleita ir atnākusi?
Gribētu noskaidrot arī kā notiek šis pats pasūtīšanas process? Ja es sūtītu orģinālos izmērus, tad tomēr kaut kur būtu pa lielu un kaut kur par mazu, tad būtu nepieciešams šūt pēc maniem izmēriem! Vai savstarpējā saziņa ir bijusi veiksmīga, jo viss tak tomēr notiek angļu valodā!
Pašlaik mana top adrese ir tidebuy.com, bet varbūt ir kas labāks, ko vēl neesmu atradusi :)

Ar nepacietību gaidu atbildes!

Skatīt ziņojumus:
Burvigaa
25.03.13. 15:36
Kāzu datums: 13.07.2013
Atkarīgs no kleitas un cenas :)
Pelmenis_lara
07.05.13. 21:19
Pasūtīju e-bay par 77.99 Ls
Skatījos lai būtu 100% Positive Feedback
Protams, ka mežģīnes nav tik smalkas,kā bildē, bet kleita atnāca ļoti labas kvalitātes.
Nācās dažās vietās iešut, jo man bija pogas aizmugurē un es piedzinu kleitu līdz milimetram, bet tas man izmaksāja 3ls, jo nebija daudz darba.
Man bija ļoti atsaucīgs tirgotājs, kas jautāja kad man būs kāzas un uzšuva 2 ned. laikā kleitu un 2 ned. viņa ceļoja pie manis. Kleita atnāca ar kurjeru un nebija uztraucas, ka k-kur pazudīs.
Spicausis
09.05.13. 16:47
Kāzu datums: 09.07.2014
makasini
10.05.13. 19:50
Kāzu datums: 13.07.2013
Nu arī es riskēju un sūtīju kleitu internetā, man gan nepalaimējas un tagad šo te lupatu var mest ārā. Un kur bija man prāts brīdī, kad uzķeros uz to piedāvājumu. Es uzskatu ka par 100 latiem var nopirkt labu kleitu, tā nebūs varbūt kāzu grezna kleita, bet gara balta kvalitatīva gan būs, ko es sakumā arī domāju pirkt. Taču ieraugot bildē kleitu un cenu, māca šaubas par izmēru, taču nedomāju ka kvalitāte var būt tik slikta, ka pat šuvēja nevares pielabot. Visas puķītes ir pielīmētas ar karsto līmi, kura vietām izsmērēta, audums bojāts vietām. No attāluma to varbūt arī nevarēs redzēt, taču varēs redzēt ka tas fasons, kurš īstenībā atšķiras no bildes un krunkojas vietās, kurās tam nemaz nav jākrunkojas, izskatās briesmīgi. Pati vainīga, bet noskaņojums sabojāts tomēr ir. Tā ka man ir rūgta pieredze ar ķīniešiem.
Luīza
11.05.13. 18:17
hehe, laba filmiņa! :)
Nu man personīgi diezgan grūti gāja ar kleitas atrašanu! Ļoooti priecājos,ka emociju iespaidā nenopirku kleitu,kuru pirmo uzmērīju - tā būtu bijusi katastrofa! :))
Arī domāju pasūtīt kleitu internetā...Bet baidījos,ka dēļ savām augstajām prasībām-ari interneta kleitai būtu, kur "piesieties". Ko es ieteiktu: pirmkārt, tiešām pastaigāt pa kleitu saloniem un piemērīt dažāda veida kleitas. Es arī pašā sākumā biju sevi iedomājusies "nāriņtipa" kleitā - bet mērot salonā tāda veida kleitas, sapratu,ka manam augumam tādas nepavisam nepiestāv! ;) Izstaigājot salonus aptuveni palika skaidrs,kāda veida kleitas man izskatās labāk.
Kā arī iesaku iegaumēt modeli, ražotāju, izmēru..Jo kāpēc visticamāk neļauj kleitas fotografēt? Jo bildēs daudzas kleitas tik smuki nemaz neiskatās, kā arī tādas pašas kleitas var atrast internetā. Ja palaimējas - salonā var noskatīt kleitu un pēc tam atrast viņu internetā un pasūtīt pa lētākām naudiņām. Pati atradu 3 piemērītas kleitas...2 ebajā un 1 pēc bildes internetā...Viena kleita veikalā maksāja 300Ls, bet ebajā 80ls :)) Tā kā ja daudz laika līdz kāzām - tad var pameklēt...
pppienene
09.06.13. 00:03
Es ļoti daudz informācijas izmeklējos pa netu un man ir radušies daudz secinājumu:
*ja ir žēl tērēt 300Ls kleita, turklāt, ja nav nemaz to 300Ls, tad labāk par 100 pirkt internetā nevis 100 te Latvijā - nezin kādu brīnumu nopirkt :)
*vispirms obligāti jāiet uz kāzu saloniem izmērīt kleitas - saprast kas piestāv un sparast kaut ko no kvalitātes. Kleitās kvalitātes atšķiras, attiecīgi pa saloniem. Mana draudzene vispirms mērīja kleitu salonā Parīzē, pa 1500$, protasm, pēc tam visas kleitas likās mēsls :P. Jāsaprot, cik daudz no kvalitātes ir gatavs upurēt. un kas ir svarīgāk - auduma kvalitāte vai kleitas kuplums? Tāpēc, piemēram varētu sākt ar "salonu"(:D) Labas mantas - tur otrjaā stāvā ir kaut kādas klietas sākot no 49 Ls. Principā, var paveikties un tur kaut ko atrast. Taču, ja nav 100% pārliecības, ieteiktu meklēt tālāk (jo principā, ko noirmālu tur var atrast par 80Ls, un pat 80Ls ir žēl, ja tu nopērc ko tādu, ko īsti nav vēlēšanās uzvilkt :). Tad iet tālāk. Beautiful day ir labs salons, dzirdēju arī, ka Julija ir laba!
*Kad salonos ir izstaigāts un vēlmes ir saprastas, kā arī tas, ka nav naudas tādam pirkumam (jo principā tas viss beigās sanāk dārgi - reti ir pareizais izmērs uz vietas, tāpēc jāpāršuj, apakšvārki arī maksā... plīvurs.. to visu sasumējot var sanāk iztērēt krietnu naudu!), var tālāk domāt par internetu. No maniem mekle'jumiem, visdrošākais saits ir lightinthebox - bildes tur ir īstas, tā kā nebūs pārsteigumu. Turklāt daudzām kleitām ir autentiskas atsauces no pircējām - diezgan bieži ir pievienota arī bilde! Taču - kleitas, pēc maniem uzskatiem tur ir dārgas (joprojām lētāk par Latvijas saloniem, pa 200Ls var nopirkt to, ko šeit pa 400!!). Tāpēc ir otrs variants - jenjenhouse. Tur tiešām lēti un arī ir atsuaces. Arī bildes ir īstas, no tām kleitām ko pasūta. Pati pasūtīju no šī saita (kleita kopā ar apakšvārkiem, piegādi un nodokli izmaksākja 115Ls), tāda kleita Latvijā maksātu 300-400Ls. Kvalitāte - pārsteidzoši laba - tiešām biju pārsteigta - viņiem pat ir dubults atlasa šuvums. Citus saitus redzēju aizdomīgus. Vēl variants ir - ebay. Patiesībā, ja pārdavējam ir 100% - tad vari droši pasūtīt - pat, ja kleita beigās nepatiks, tu vari draudēt ar savu negatīvo atsauci - un tā dēl vien pārdevējs būs gatavs atgriezt naudu, iedot atlaidi, vai vispār - censties to uzšūt tā, lai tev patiktu, lai tikai saglabātu tos 100%. Es piemēram no ebaja pasūtīju bolero jaciņu, kas man beigās neapmoeirināja 100%, tā nu pārdevējs beigās iedeva 50% atlaidi. Šajā zņā ar ebaju var rēķināties - ja galīgi ir slikti, palīdzēs arī "ebay resolution center".
*Lietas, ko derētu zināt iepērkoties internetā - 1)plus ir ja pārzina angļu valodu, jo tad ir vieglāk orientēties atsaucēs un komunicēt ar pārdevēju, taču arī ar krievu valodu var iztikt. jenjenhaus, un laikam arii lightinthebox, var uzlikt krievu valodu. 2) kleitu sanemot buus jamaksaa nodoklis. 20% no summas, ja kleita daargaaka par 150eiro, tad vēl 10%. Kad pasutiiju no jenjenhosue, vini tur atskaitees bij uzrakstiijusi mistiksi mazu summu, taa ka man sanaaca samaksaat mazu nodokli - bisku vairāk par 10% no visas summas. Bet es nezinu, kā ir citos gadījumos. par tiem nodokļiem visu 100% nepārzinu, piemēram, vai nodokli maksā tikai par kleitu, vai par kleitu un piegaadi? Esmu lasiijusi shaja formumaa no citaam meiteneem, ka nodoklii samaksaa ja 50 Ls - tas laikam ir gadiijumos, ja summa pārsniedz tos 150eiro. 3)pirmajā mirklī saņemot kleitu un to ieraugot - tā droši vien nepatiks. Tā ir uzbūvēta cilvēka "kritiskā domāšana" - mēs esam sagatavoti uz to pašu sliktāko un redzam pašu sliktāko. Kleita būs saburzīta - tāpēc izskatīsies nesvaiga. Protams, tā izskatīsies citā'dak nekā uz bildes (jo viss izskatās citādāk nekā uz bildes). Nevajag uztraukties - vajag ievilkt elpu, uzmērīt un pieaicināt kādu draudzeni - kuras reakcija droši vien būs "WOW ! tu šo kleitu tiešām dabūji tik lēti? Tā ir fantastiska!". Ja tomēr kleita ir atnākusi ar nepareizu izmēru, defektīva utt... to vienmēr būs iespējasm samainīt.. vai sarunāt atlaidi. nevajag uztraukties! gan light in the boz gna jenjenhosue man likaas loti pretiimnaakosi (lightinthebox man atgrieza naud par pliivuri, ko apsuutiju, un kas man beigaas nepatika, un nemaz neprasiija, lai suutu to atpakal - dabuuju to par briivu). Ja kleita buus defektīva - tad to atgriez nevajadzetu buut problemas. Ja tā vienkāŗsi nepatīk pēc "fasona".. tad gan varētu būt problēmas.. tāpēc ir svarīgi iepriekš zzināt 100% kādas ir vēlmes un saprast auguma priekšrocības.
pppienene
09.06.13. 00:04
ļoti smuka tava klietina! Tev loti piestaav :)
Caurvēja_Līgava
30.09.13. 15:53
Kāzu datums: 14.06.2014
Šodien atradu krievu forumu, kur meitenes parāda, kādas kleitas pasūtījušas, un kādas atnāca, ar komentāriem. Iespējams kādai būs interesanti palasīt: http://shophelp.ru/forum/showthread.php?t=24261&page=17
Spicausis
02.10.13. 23:17
http://www.unique-vintage.com
Taam liigavaam kuras grib ko citu, ne pufiigaas princeshkleitas. Iesku paskatiities arii uz balles kleitaam ne tikai kaazu - varbuut kaadai ir iedvesma buut liigavai zeltiitaa vakarkleitaa ;)
Sheit nav arii jautaajumu par iistaam vai neiistaam bildeem, jo viss ir pavisam iists, tikai ne iipsahi daargs :)
Bet visi tie shausmu staasti par "pirkshanu internetaa" gan ir drusku smiekliigi. Internets ir liels, internetaa var nopirkt gan no Vera Wang kleitu par 5 tuukstoshiem gan no negodpraatiiga hongkongiesha, kas savaa shkjuuniitii liime kleitu viiles, tapeec es aicinu meitenes runaat par konkreetaam vietaam un konkreetaam adreseem nevis baidiit paareejaas ar klaju misticismu. (Un veelams nebraukt man virsuu par sho aicinaajumu)
Spicausis
03.10.13. 00:52
P.S. Paldies taam meiteneem, kas dalaas ar adreseem, ebay paardeveejiem un reaalaam cenaam.
anderjo
03.10.13. 09:04
Kāzu datums: 18.05.2013
Sveiki!
Paralēli šai foruma tēmai gadu iepriekš bija arī šis forums par kleitām no www.jenjenhouse.com
http://www.precos.lv/forum/index.php?bid=5907&pid=4097330&from=0
Atsauksmes un pieredzes ir dažādas.
Es savu kleitiņu, apakšsvārkus un plīvurīti pasūtīju no šī saita. Dažas nianases pielaboju un man patika! Kleitu neizvēlējos pēc standarta izmēriem ko piedāvāja, bet piemaksājot kādus padsmit dolārus klāt, viņu man uzšuva pēc maniem mēriem.
Cenu ziņā par visu komplektu iekļāvos līdz Ls 250 latiem (ar nianšu pielabošanu pie šuvējas). Tajā skaitā arī Ls 50 bija par atmuitošanu.
Rīgā, kad meklēju kleitas uz savu augumu, sākumcenas tikai par kleitu kādas man patiktu bija no Ls280; 300 un uz augšu. Un kad pateicu, ka man vajag uz kādu 34, 36 izmēru, nošausminājās un atbildēja, ka tik mazas nav :D Tātad bija jārēķinās ar pāršušanu vai iešūšanu, kas papildus maksāja. Citi piedāvāja, noņemsim mērus, būs kleita un ja vajadzēs, pielabosim...bet tad izvērtējot visu sapratu, ka labāk noriskēšu un pati pašutīšu par daudz zemāku cenu un ja vajadzēs tad kaut ko pielabošu :D
Noelle
03.10.13. 09:14
Kāzu datums: 19.07.2014
Spicausis, es domāju, ka reti kura (lai neteiktu, ka neviena) no šī foruma dalībniecēm, runājot par "kāzu kleitas pasūtīšanu internetā" nerunā par Vera Wang, Lazaro, Elie Saab u.c. līdzīgu zīmolu oriģinālu (par četrciparu un vairāk skaitļiem) pasūtīšanu i-netā. :) Šīs diskusijas tomēr vairāk vai mazāk ir par un ap dizaineru kleitu pakaļdarinājumu pasūtīšanu pie "godprātīgajiem honkongiešiem" :)
Lailinja
03.10.13. 11:31
Sveika! Teikšu no sevis tā, nekad nepirkšu Latvijas veikalos nedz kleitas nedz gredzenus, TĀDI uzcenojumi kā mums ir vienkārši šausmas....
Veikalos pārdodas kleitas pirktas EBAY par 90$, bet cena veikalā 1000ls, nu kā vispār var uz ko tādu uzķerties, meitenes mīļās, nepērciet mūsu veikalos kleitas, vai arī ja kāda iepatīkas, ieejiet ebay un pameklējiet viņu tur ! 1) Būsiet jau piemērījusi viņu veikalā 2) nemaksāsiet uzcenojumu 200% apmērā !!! Man ir pazīstama viena ļoti laba dizainere kleitām un par ļoti patīkamām cenām pati arī šuj, viņa sašūs to, ko vēlies tu un ļoti ātri ! www.lagrima.lv, Olga Novicka, tiešām iesaku !
Ja ir mazs budžets un neesi gatav pirkt kautkādu dizainera kleitu, tad par veikaliem tiešām var aizmirst....
Spicausis
06.10.13. 23:12
Taam, kuras tomeer veelas dizaineru origjinaalus - http://www.oncewed.com/used-wedding-dresses/
Kikucee
08.10.13. 12:39
Kāzu datums: 18.05.2013
oncewed.com piegade loti darga, gribeju sev tur kleitu sutit, bet piegade butu ap 100ls atkariba no kleitas smaguma.
peechux
14.10.13. 21:20
Kāzu datums: 18.07.2014
šodien saņēmu kleitu,kuru septembra beigās biju pasūtījusi (pēc saviem izmēriem) no www.jjshouse.com.
Kleita izskatās,kā attēlā,der uz auguma,lielisk iizskatās,būs frizūra, meikaps,kurpes un citiaksesuāri, un galvenais noskaņojums...būs super
nav tā, kā citas meitenes te rakstīja, ka saņurkāta,diegu gali vīlēs ,iznākuši.. Nu nav jau protams roku darbs pie dizainera,kur katra vīlīte nošuta, perfekti, bet nebiju gatava nolikt par kleitu vairāk kā 200 LVL. ja varētu atļauties, to darītu..un nedzīvoju rīgā,ka varu sestdienas veltīt kleitas mēdībām.
Tikai biju aizmirsusi par PVN un ievedmuitu,kleitu nācās atmuitot un piemaksāt vēl 3.daļu kleitas cenas.Tāda nu ir LV likumdevēja griba...neko darīt.

varu tikai ieteikt meitenes noriskēt.
pojene
15.10.13. 12:28
Peechux ieliec foto ar to kas tev atnāca :)
lapsinja
16.10.13. 06:07
Kāzu datums: 29.11.2013
peechux-cik ilgi sanaca gaidit?Es savu veel gaidu, arii pasutiju turpat:)
Celeste123
16.10.13. 09:23
Atvainojos, Ezergale:http://www.dressfirst.com/