FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Kāzu kleitas un apavi

Kleita internetā!

Sindija1992
29.08.12. 11:12

Sveikas!
Zinu, ka šī tēma portālā ir apsriesta un ziņojumu bija daudz, bet tomēr "svaiga" pieredze tomēr ir tā labākā!
Esmu no tām līgavām, kas arī vēlas skaistu, baltu kleitu, bet nu nekādīgi nespēju nolikt par kleitu 300ls un kur nu vēl vairāk! Tādēļ esmu atradusi pāris kleitus modeļus, kas ļoti patīk, bet caur i-neta adresēm!
Kādas atsauksmes no līgavām, kuras ir sūtījušas kleitu internetā, no kurām adresēm un kāda kleita ir atnākusi?
Gribētu noskaidrot arī kā notiek šis pats pasūtīšanas process? Ja es sūtītu orģinālos izmērus, tad tomēr kaut kur būtu pa lielu un kaut kur par mazu, tad būtu nepieciešams šūt pēc maniem izmēriem! Vai savstarpējā saziņa ir bijusi veiksmīga, jo viss tak tomēr notiek angļu valodā!
Pašlaik mana top adrese ir tidebuy.com, bet varbūt ir kas labāks, ko vēl neesmu atradusi :)

Ar nepacietību gaidu atbildes!

Skatīt ziņojumus:
Noelle
29.08.12. 11:19
Kāzu datums: 19.07.2014
Tomēr uzskatu, ka pasūtīt, lai "uzšuj" internetā ir riskantāk, nekā pasūtīt tepat Latvijā pie šuvējas kleitu. Tici man - Tavs atvēlētais budžets ir pietiekami liels, lai skaistu kleitu un tieši tādu kā vēlies, uzšūtu uz vietas tepat Latvijā, ar vismaz pāris pielaikošanām, līdz ar to arī pāris iespējām ko labot, ja kas nepatīk vai neder.
Sindija1992
29.08.12. 11:22
Es būtu gatava par kleitu nolikt 100-150ls, ne vairāk! Tas ko norādīju ir krietni par daudz manām iespējām un vēlmēm :(
inita337
29.08.12. 12:35
Es pasuutiiju no jenjenhouse.com, jo:
1) iepatikaas tur modelis (lai gan nedaudz citaadaaks, nekaa saakotneeji biju praataa izdomaajusi)
2) kaa arii tur bija nedeeljas piedaavaajums - liidz 55 % atlaide kleitaam un 70 % atlaide piegaadei, jo, lai gan saakotneeji biju domaajusi kleitai budzetu liidz 500, beigaas mazliet palika zee, jo redzzeeju, ka skaistas kleitas var dabuut arii pa 150 - labaak labaakus gredzenus nopirt, kas paliks visam muuzam,
3) kaa arii taadeelj, ka izlasiiju atsauksmes te forumaa, ka meitenes ir suutiijushas.
Kleita nav veel atnakausi (pasuutiiju tikai pagaajusho nedeelj), tad jau redzees kaa buus.Taa kaa man kaazas tikai peec gada - ja nu galiigi nepatiks, paardoshu (kas vienam nepatiik, otram patiik), bet sev mekleehsu citu. Vismaz buushu izmeegjinajausi, kaa tas ir - suutiit kleitu internetaa. :)
Nezinu, kaa it Tidebuy.com, bet jenjenhouse.com ir opcija pasuutiit peec saviem meeriem, lai uzshuj, ko arii izdariiju. Meerus nonjeemu pati, bet labaak jau aiziet pie kaada shuveeja, lai nonjem profesionaali it kaa. Katraa zinjaa vinji tur shuj kleitas, kuraam speciaali ir atsaata iespeeja veel par 1 cm paplatinaat (aiznest pie vieteejaa shuveeja), savkuaart sasaurinaat var jebkad. Auguma garumu gan es pa 3 cm uzrakstiiju garaaku, kaa arii pierakstiiju pieziimees, ka lai shuj kleitu, njemot veeraa, ka man buus papeezji 8-10 cm augsti (jo vinji piereekjina tikai 5 cm augstiem papeezjiem). Labaak, lai kleita atnaak garaaka nekaa iisaaka.
KristīneK
29.08.12. 12:49
Kāzu datums: 20.07.2012
Es nezinu.... cik nav lasīti briesmu stāsti par pasūtītajām kleitām. Es nemūžam nesūtītu, pat ja būtu standarta īkstītes izmērā :)

Savu kāzu kleitu uzšuvu par ~ 70 Ls (ieskaitot audumu) + ceļa izdevumi pie šuvējas, taču tas gandarījums, ka šuj tikai Tev vienīgajai tādu kleitu, kā arī attieksme - tas nav novērtējams!

Sindij, Tu laikam biji mana novadniece, ja nemaldos. Iesaku uzzināt sīkāk pie Ingas Ezergailes (ir arī draugos viņa) Talsos par izmaksām. Vai arī pateikt, kādā summā vēlies iekļauties un uzšūs Tev vienīgo kāzu kleitas modeli uz pasaules :) Sākumā es arī gribēju pie viņas šūt, bet kārtis sakrita savādāk :)
KristīneK
29.08.12. 12:52
Atvainojos, Ezergale: http://www.ingaskleitas.precos.lv
MaziiC
29.08.12. 13:02
Kāzu datums: 14.08.2012
Sveika!
Šajā pavasarī pasūtīju kleitu no tidebuy.com ;)
Saziņa bija ļoti laba - pielikumā pierakstīju ka vēlos lai mugurpuse būtu sienama un lai šlepi atstātu un uzrakstīju ka pati esmu diezgan gara un būšu papēžos vēl, lai kleitu šuj garu :) pierakstīju arī izmēru cm ;) Pasūtīju tomer 34 izmēru, jo kkā uzdūros tieši info ka sūtītām uz individuāliem izmēriem, nāk kļūdaini izmēri. Tākā man ikdiena der 34-36, tad ar sienamu muguru 34 būtu laikā.
Pēc bik vairāk kā 2 nedēļām bija jau izsūtīta un vēl pēc 2 jau bija klāt pie manis ;)
nepatika - tas ka bija ļoti iemīcīta pēc iespējas mazākā paciņā :D bet tas sīkums, jagludina tā vai tā bija ;) Izmērs derēja kā uzliets, korsetē bija iestrādāta atsevišķa aizdare, ja nevelk krūšturi, tad pa virsu šņorējama muguruse. Protam var redzēt ka šūts kvantumā un ātri, jo bija vietām diegi, bet mani tas nemaz neuztrauca.
Garumu mazliet pati pieregulēju, nogriezu vidējo slāni ar šķērēm, jo tas bija vnk mīkstais tills.
līdzi nopirku pa akciju arī apakšsvārkus ;)
Kopā izmaksāja apm 111,- lati ;)
Biju no sākuma izstaigājusi arī vietējos veikalus, bet uz manu tievo augumu - it kā derēja visas kleitas, bet bija tikai 2 varianti - vai nu kuplas, vai grieķu.
Kleita - šobrī tādu nevienai foto neesmu redzējusi un liekas, ka pagaidām te man tāda ir vienīgajai :) tgd vēl nav fotogrāfa bildes kur kleita būtu redzama normāli, bet te būs 1 ieskatam ;)
Sindija1992
29.08.12. 13:17
Tā vien liekas, ka esmu arī izlēmusi par labu Ingai, jo atsauksmes labas un kleitas ar šķiet labā kvalitātē :)
Tā jau ir tāda laimes spēle - tu vari kleitu pasūtīt un tev atnāks pat vēl labāka, bet tai pat laikā var atnākt tāda lupata, ka 100ls būs zemē metami, tādēļ škiet, ka šūt būtu vislabākais variants, jo Rīgas salonos cik zinu - cenas ir nedaudz neadekvātas!
inita337
29.08.12. 13:21
es arí laikam shútu, ja bútu 100 % párliecináta, kádu tieshi gribu!
blow
01.09.12. 11:34
Nu apskatoties tās šuvējas kleitas, tās kas te pat ieliktas, tad nu diez gan briesmīgas. Var jau būt, ka klients kaut ko tk baisu vēlas un nāk ar tādu super lētu audumu, no kura nekas jēdzīgs nesanāk.

Es tikai nesaprotu, kāpēc par normālai kāzu kleitu 300 ls ir pa daudz? Tā ir normāla cena, es pat teiktu salīdzinoši lēti. Tā tak ir viena no svarīgākajām dienām dzīvē, īpašā kleita. Un man liekas salons no salona atšķirās. Meggie Sottero kleitām cenas ir ļoti atbilstošas, spāņu kleitām uzskrūvētas, jo vecas kleitas, bet ir jau vēl kaut kas pa vidu.
Sindija1992
01.09.12. 13:18
Nu te jau iet runa par gaumi un par to, ka šajā dienā ir vissvarīgākais :P
Mona92
01.09.12. 16:47
Kāzu datums: 18.08.2012
mana kazu kleita naca no ebay.com.
kleita atnaca daudz pa lielu,bet domaju tas tpc ka izmeri kurus nosutiju neatbilst standarta izmeriem,jo pec berna man loti izbidijas gurni no vidukla tpc dabuju parsut , bet savos 100ls ar visu suveju kura man parsuva ieklavos.audums ideals no darga gala ..
daudz protams pati dariju jo esmu suveja bet nu esmu diktam laimiga ka ieklavos 100ls , bet kleita izskatijas smalka un visi domaja ka loti darga..
KristīneK
01.09.12. 16:49
Kam nu svarīga kleitas cena (blow to noteikti atstāja (atstās) piekārtu pie kleitas), kam kleitas tapšanas process... :)

Jebkura šuvēja uzšūs jebkuru modeli. Viss atkarīgs no klientes gaumes.
Un man neviena no Ingas Ezergales kleitām nav likusies tik šausmīgi briesmīga, lai tā padomātu. Starp citu, laba šuvēja uzšūs lielisku kleitu arī no miskastes maisiem, ja vajadzēs :)
zuze2010
01.09.12. 17:15
Kāzu datums: 15.09.2012
Man arī vismaz pēc bildēm Ingas Ezergales kleitas nešķiet briesmīgas. Tādas drīzāk ir vairums salonu kleitas :) Šuvējs šuj to, ko klients vēlas. Un par gaumi nestrīdas, galvenais, ka cilvēciņš dabū to, ko vēlas!

Mona92, parādi, lūdzu, savu kleitiņu, lai cilvēki saprot, ko var dabūt par 100 Ls!!! :)
cerry
01.09.12. 22:09
sveika ari es asvu kleitu esmu noskatijusi ebay. saki kada bija ta cena kleitai par kuru vareji iegadaties
jo cenas 1;9;16 jau smiekligas dazam princesu kleitam
un cik tad ir piegades cena cik ilga laika atnaca?

paldies par atbilditem
cerry
01.09.12. 22:12
atvainojos gribeju privati nosutittt

kaut kas samiseja
tik_tak
02.09.12. 13:13
Kāzu datums: 25.07.2009
Nu nezinu ,skatiijos tai suvejai Ingai Draugiem.lv galerijas ar bildeem ,man patika ,tur ir arii daudz vairaak bildes .
blow
03.09.12. 09:08
http://reviews.ebay.com/Buyer-Beware-Ebay-Wedding-Dresses-Buy-Smart?ugid=10000000001541164 pirms pirkt netā tomēr vajag palasīt

Un galvenais atcerēties - you get what you pay for

Ja man nebūtu nauda jau nai labai kāzu kleitai es labāk pirktu lietotu http://www.preownedweddingdresses.com Tur var atrast arī veikalu sample kleitas, kas ir jaunas, bet veikalos ir tikušas mērītas.
Iespējams šūtu, bet nu noteikti ne pie augstāk minētās šuvējas, jo nu cilvēks nespēj saviem klientiem nokomentēt, kas izskatās labi, kas nē, kā arī šuj no lētiem audumiem.

Nav nepieciešams kleitai atstāt cenu zīmi klāt, jo tāpat ir labi redzams no auduma, vai kleita ir no ebay vai oriģinālā.
Mona92
03.09.12. 15:58
Kāzu datums: 18.08.2012
man naca menesa laika (suva un atsutija) bez muitas .
kleita pati iznaca 85ls
inita337
05.09.12. 21:57
Varu tagad padalīties iespaidos par kleitas pirkšanu internetā!
Sūtīju no jenjenhouse.com, bildē patika, bija uz to pusi, kādu biju sev iedomājusies, lai gan ne 100 %, bet kopumā atbilda. Nolēmu pamēgināt. Sūtīju pēc saviem noņemtajiem mēriem.
Šodien atnāca (no pasūtīšanas brīža apm. 2 nedēļas), un tikko uzmērīju. Secinājumi:
1) Lai gan neesmu mērīgusi kleitas salonos un salīdzināt grūti, par kvalitātu sūdzēties nevar - nav šķība, geiza, nepareiza, vienīgais koretes priekšā augšējai malai lien ārā oderes audums, kas varbūt tā nebūtu, ja kleita būtu aizmugurē aizsieta (es mērīju neaizsietu, jo nebija, kas palīdz to izdarīt). Katrā ziņā to var novērst elementāri. Audums kā audums - katrā ziņā nav nepatīkams vai slikts.
2) Kleita izskatās gandrīz 100 % kā bildē, jo bildē likās piekļāvīgāka augumam, bet ņemot vērā, ka man nebija, kas aizsien muguru (korsešveida augša), un ka man tā ir par garu, līdz ar to noguļas uz zemes, tad tā arī izskatās kuplāka.
3) Tā kā vēl neesmu piemērījusi kleitu aizsietu, tad par mēriem nevaru 100 % atbildēt, bet liekas, ka ir ok. Garums ir par garu, bet tā ir mana vaina, jo, kad pasūtīju, pieliku katram gadījumam sava auguma garumam klāt 3 cm un pierakstīju, lai šuj uz 10 cm augtiem papēžiem (parasti viņi šuj uz 5 cm), ar domu - labāk lai atnāk garāka nekā īsāka...
Pieņemu, ka fotogrāfijā ar šo kleitu es arī izskatītos tā pat kā interneta bildē (esmu modeles izmēros), jo dzīvē jau skats tomēr nedaudz izmainās.
Kleitā izksatos labi, kāzās tādu vilkt noteikti varētu, es tikai vēl nevaru saprats, vai tas ir tas, ko es patiešām gribu (bet to jau zināju, ka nezinu, pirms sūtīšanas). Ar tādu apziņu arī sūtīju, tādēļ pagaidām neko nenožēloju. Ja nepārdomšu un nenopirkšu citu, tad februārī Latvijā ar kleitu un kurpēm aiziešu pie šuvējas, lai piekoriģē garumu un ja ko vēl vajadzēs, un būs skaisti. :)
Kleitas bildi pievienoju:
zuze2010
05.09.12. 23:06
Kāzu datums: 15.09.2012
Nu parād,i lūūūdzu, savu kleitiņu! :)