FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

KUR dabūt / nopirkt...?

Līgavas pušķis - mest īsto vai mest viltus pušķi?!

Laurel
25.02.09. 22:24
Kāzu datums: 01.08.2009

Cik pati esmu bijusi kāzās, parasti līgavas meta viltotos pušķus. Savukārt, man kāzu vadītāja teica, ka var jau to pušķi mest neprecētām meitenēm. Priekš kam viņš man esot vajadzīgs būs sakaltis, nevajagot viņu turēt, jo pēv daudziem gadiem tā vai tā izmetīšot.
Ko jūs domājāt un kā jūs darīsiet? Metīsiet īsto vai viltus pušķi?

Skatīt ziņojumus:
rausiite
25.02.09. 22:31
Kāzu datums: 20.06.2009
Es arī vēl īsti neesmu izlēmusi....it kā ja met tad met pa īstam, kam vajadzīgs tas teātris, tad jau it kā labāk nemest nemaz, ja jau tā....bet no otras puses žēl jau arī atdot...lai gan taisnība vien ir,ka sakaltīs un pēc tam tāpat izmetīsi ārā...man jau nemaz nebūs kur viņu īsti glabāt, redzamā vietā būtu stulbi, ka stāv sakaltušas puķes a tā kā istabas tikai 2 nekur īsti tā tālāk no acīm nolikt nav kur...un priekš kam glabāt, ja nolikšu kādā skapja dziļākajā stūrī....manuprāt tas ka patur pušķi neko nedod un nemaina....tie jau ir tikai ziedi....bet svarīgākais šajā dienā ir sajūtas un atmiņas pēc tam...nu re, laikam šeit tikko arī izlēmu ko pati darīšu...veiksmi tev un lai tev skaista šī diena pati par sevi, nevis dēļ puķēm vai citām štātēm... :)
Laurel
25.02.09. 22:39
Es gan vēl esmu pārdomās, taču apsveicu tevi ar izlemšanu par labu "mest"!
Man māsa atkal saka, ka esot kaut kāds tur ticējums, ka pirmo gadu ligavas pušķi ir jāglabā, bet pati īsti nav pārliecināta. Man jau arī žēl to savu pušķi atdot, taču skatoties uz paziņas sakaltušo pušķi plauktā, arī emocijas nav pozitīvas - pusķis vairs neizskatās pēc tā, kas kāzās - apkaltis, sačokurojies.
saulux5
25.02.09. 22:55
Kāzu datums: 10.07.2009
Arī es par šo jautājumu esmu daudz domājusi. . . un . . .vēljoprojām neesmu izlēmusi! It kā jau ir taisnība- kāda jēga turēt skapī, lai kalst, bet tā uzreiz arī mest negribās!
Man, piemēram, draugiem kāzās bija uztaisīts joks ar līgavas pušķa mešanu - līgava, kad meta, tad gluži negaidīti pušķis sadalījās un izrādījās, ka ir 3 mazi pušķīši! :) Vismaz jautrība visiem bija garantēta! :) Varbūt tā var būt kā alternatīva!
montha
25.02.09. 23:14
Kāzu datums: 15.08.2008
es savu nežēloju un metu oriģinālu. Pie tam biju pārsteigta ar kādu gādību ķērāja joprojām to glabā:) Es negribēju mājās skatīties, kā sakalst mans kāzu pušķies un pēc tam no tā putekļus slaucīt. Labāk atdevu, kamēr svaigs:))
Laurel
25.02.09. 23:19
Paldies, meitenes, ka padalieties ar savām domā! :) Par to pušķi, kas sadalījās - tiešām interesanta doma. Tikai jautājums, kura tad tā īstā meitene, kura noķer un kurai jāapprecās gada laikā?! Tad jau var kādos 7 pušķos sadalīties un ja būs 7 ķērājas, tad visas precēsies. Līdz galam nesaprotami paliek, bet jautri! :D
zermena
26.02.09. 00:37
Es nemetishu nemaz. Savu mest negribejaas - gribeesies tomer kaut paris dienas peec tam paskatities. Bet tas viltus pushkjis man liekas taada kjeemoshanaas - ja jau met, tad iisto, nevis kaut kaadu pakaljdarinajumu.
kaamitis
26.02.09. 00:40
Kāzu datums: 07.08.2009
Es domāju par mičojmo pāri, meitenei ziedu vainadziņš, puisim ziedu piespraudīte. Mūs reiz tā mičoja, bija skaisti... Ķert pušķi arī ir jauki, pati 1x esmu noķērusi, bet tā nomičotā pāra sajūta, vanadziņš.. mm, man patika labāk ;)
diigii
26.02.09. 02:42
Kāzu datums: 20.08.2008
Es metu īsto. Turklāt tas atsitās pret zemi un puse puķu izbira. :D
Ko es darītu ar sakaltušām puķēm? Tāpat izmestu, kad apniktu.
Man palika daudz citu lietu piemiņai. Ļoti daudz. Vesela lāde. Neizjūtu nekādu vajadzību pēc veciem sakaltušiem ziediem, kas drūp un uzkrāj putekļus. ;) Lai arī cik skaisti tie nebija tajā dienā.
oga_saldaa
26.02.09. 08:15
Kāzu datums: 28.02.2009
Es laikam nemetīšu, bet atdošu ziedu vainadziņa vietā. Man ziedi neizraisa īpašas emocijas, tādēļ esmu pārliecināta, ka nebūs žēl atdot un glabāk noteikti neglabāšu.
pucci
26.02.09. 08:33
Es metu īsto, jo prieks, ja citai, kura noķēra prieks :)
bet pašai roka neceltos pēc laika to vnk izmest laukā!
Baibs
26.02.09. 12:23
Kāzu datums: 16.05.2008
es savās kāzās pušķi nemetu, jo mums bija tradicionāla mičošana ar jauno pāri, līdz ar to tas izpalika. bet, ja būtu metusi, tad mestu īsto. pēc kāzām mans pušķīts stāvēja vāzē, kamēr noziedēja. biju izdomājusi, ka nekaltēšu, jo atceros kā sākumā kaltēju vīriņa pirmās dāvinātās rozes, bet pēctam kādu laiku tās stāvēja, tad palika nesmukas, kamēr beigās izmetu.
skyhell
26.02.09. 15:06
Kāzu datums: 07.08.2009
metīšu īsto, jo zinu, ka pašai būs grūti to izmest, tādā veidā to novelšu uz citas kakla :) man kaltēti ziedi nepatīk un neko nenozīmē, līdz ar to arī līgavas pušķi negribu paturēt- vēl jo vairāk tādēļ, ka man būs no kallām, kas sakaltušas diez ko labi neizskatīties, bet arī no citiem ziediem veidotu nepaturētu.
26.02.09. 15:11
Piekrītu skyhell, pašai ir grūtāk izmest ārā, kaut vai sakaltušu.
Starpcitu man arī pušķis būs no kallām :).
Augustīne
26.02.09. 23:12
Kāzu datums: 30.05.2008
es metu īsto, kaut arī pirms tam domāju par citiem variantiem. bet tad mans vīrs teica, ka nemest īsto varu tikai tad, ja savu pušķi apņemos patiešām glabāt visu mūžu. un patiešām, kā jau meitenes teica, paliek ļoti daudz lietu, ko glabāt, līdz ar to nenožēloju, ka savas tās dienas superīgās emocijas aizmetu kopā ar pušķi, ko noķēra mana draudzene. turklāt viņa šogad precēsies! kas var būt par to jaukāks? :)
briljantins
27.02.09. 10:54
Kāzu datums: 22.08.2009
Man pašai tā sanāca caur smiekliem :) biju kāzās pirms gada, noķēru pušķi, smējos, ka nu viss, jāprecas (nebija tikai ar ko). Un nu - tagad jau gatavojamies kāzām :))))
Savās kāzās gan domāju, mest īsto, nemest īsto un vai vispār mest? Bet ja kādai gadās kā man... tad jau superīgi!!! :)
Noķertais pušķis joprojām stāv izkaltēts, glīts, no baltajām rozītēm bija!
smaidosa
27.02.09. 12:23
Kāzu datums: 18.07.2009
man tieši tāda pat situācija ;) pirms gada pavasarī noķēru māsas līgavas pušķi un visi smēja, ka jāprecas, bet arī man nebija ar ko...un tāpat kā tu, tagad jau gatavojos lielajai dienai :) laikam vnk ir jāsagaida tas īstais, un kad ir sagaidits, vairs nav jēgas dikti vilkt to procesu garumā :D
Nensija
27.02.09. 14:08
Mīļās līgaviņas,
Droši vien, cik cilvēku - tik viedokļu - mest īsto vai viltus pušķi. Pirms izvēlēties vienu vai otru variantu, varbūt piedomāt pie tā, ko tad īsti Jums nozīmē un simbolizē līgavas pušķis. Es vienmēr to saistu ar man mīļa cilvēka (mūža mīlestības) dāvanu man tik nozīmīgajā dienā - Kāzās. Laulības gredzens komplektā ar pušķi, kas ir dāvāts no sirds - tā ir pirmā dāvana un citas nevajag.Iedomājieties, ka mīļais no tīras un patiesas sirds centās jums piemeklēt īpašu ziedu pušķi, bet jūs to aizlidiet pa gaisu citai meitenei? Es savu pušķi glabāju ilgi, jo ilgi. Kad pavisam nebūs nekāda skata, tad var izmest vai kaut kā citādi "nolikvidēt", piem. Jāņu nakts ugunskuram atdot.... Līgavs pušķis ir dāvāts jums un tikai jums. Ja gribas amerikānisko tradīciju - sagatavojiet alternatīvu pušķi, pie tam - tas var nebūt tieši identisks līgavas pušķim, tas var būt pat no skaistām lauku puķēm veidots. Galvenais ir tas mešanas process, nevis kādu pušķi met - galvenais, ka no līgavas rokām. Tās ir manas subjektīvās domas un izjūtas, tāpēc atvainojos, ja kādai nepatika.
smaidosa
27.02.09. 14:16
Kāzu datums: 18.07.2009
Pariesībā iepriekš nebiju tik ļoti piedomājusi pie tā pušķa mešanas, bet jo vairāk lasu, jo vairāk domāju, ka laikam nemetīšu to pušķi, kaut neprecēto meitu mūsu kāzās netrūks :D hmmm... bet varbūt tiešām mest viltoto pušķi? jāpadomā vēl... bet reāli ir tā- ja met pušķi, tad neieceļ jauno pāri, vai ne? varbūt labāk iecelt jauno pāri un paturēt pušķi sev :)
Laurel
27.02.09. 15:33
Par to jaunā pāra iecelšanu man ir arī dažādas domas. Man kāzās būs daudz jauniešu, kas visi ir pa pāriem un visi ir mani draugi, kā arī daudzi no tiem plāno savu nākotni kopā. Un izvēlēties no viņiem vienu izredzēto pāri es laikam neuzņemšos, lai neaizvainotu pārējos, kaut gan visi to noteikti saprastu. Tomēr es nedomāju uzņemties tādas cita pāra likteņa lēmējas lomu - būsiet jūs un tieši jūs jaunais pāris manās kāzās!!! Tas kaut kā nav priekš manis laikam.
Taču, metot līgavas pušķi, liktenis pats izlemj, kurai būt jaunai līgavas pušķa īpašniecei. Un paliek arī tāds gaidīšanas brīdid - kura tad noķers?!
Nilly
04.03.09. 22:26
Es vēl nedēļu līdz kāzām vilcinājos - mest vai nemest pušķi, bet beigās nolēmu, ka pušķi metīšu, jo mūsu kāzās bija daudz neprecētu meiteņu! Un pats labākais bija tas, ka manu pušķi noķēra mana draudzene, bet viņas mīļotais vīrietis noķēra manu kāju gumiju, lai arī viņiem abiem bija liela konkurence :)Un bija tāds prieks par viņiem! Bet es metu viltus pušķi! Ja tagad paskatos uz šo situāciju, laikam būtu metusi īsto pušķi!