FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

KUR dabūt / nopirkt...?

Deju dziesmas...

rausiite
13.02.09. 15:10
Kāzu datums: 20.06.2009

Sveikas meitene...Gribētu uzzināt vai ir te tādas kuras savās kāzās neaicina muzikantus, bet gan izmanto diskus (novilktas dziesmas)? tā kā ekonomiskā situācija neatļauj tik šiku pakalpojumu kā muzikanti, tad gribas uzzināt kur Jūs dabujāt dejojamās dziesmas...Man gribētos latviešu tādas jestrās..piemēram Raimonda Paula dziesmas...dc++ nestrādā kompī, tāpēc šis variants atkrīt...Nezinu, varbūt kāda palīdzēs...paldies jau iepriekš :)

Skatīt ziņojumus:
bebriic
13.02.09. 16:09
Kāzu datums: 07.08.2009
aizej uz hipermārketu piemēram rimi kur pārdod cd ar vecajām labajām dziesmām pa pāris latiņiem!
Nensija
13.02.09. 16:58
Nezinu, manā kompī skan arī no DC++ "novilktās " dziesmas.
Lasot dažādas atsauksmes par dzīvo mūziku, DJ, ir savs subjektīvais viedoklis, kuru nekad neuzspiežu citiem. Lai vai kā, bet tomēr dzīvā mūzika sniedz vairāk nekā diski. Tā vai tā vajadzīgs cilvēks, kuram uzticēt atbildību par disku likšanu, maiņu utt, jo pašplūsmā noteikti atstāt to nedrīkst - būs haoss.
Kas attiecas uz dejojamām dziesmām - jebkura dziesma, kura iekrīt sirdī, kurai ir meldiņš, der par dejojamu. Vissiltākais ieteikums dziesmu izvēlē - domājiet ne tikai par savu gaumi, bet visvairāk par viesu gaumi, jo kas patīk jums, var nepatikt viesiem, bet tieši viesi ir tie, no kuriem atkarīgs - kāzas būs izdevušās vai ne.
Variants var būt no vairākiem dažādu izpildītāju diskiem, izvelciet tikai jums tīkamākās un ierakstat jaunu disku ar jau atlasītām dziesmām.
rausiite
13.02.09. 17:18
Es zinu, ka dzīvā mūzika ir daudz labāk un savādāk, bet ja tās naudiņas nav tik daudz liekas, arī diskos mūzika ir laba, ja visiem tīk, turklāt tā var salikt gan latviešu, gan krievu, gan angļu dziesmas un tiešām parūpēties par to lai ir pēc visu gaumes...un protams, ka būs cilvēks kurš maina mūziku, padara klusāku, skaļāku vai aptur vispār....mums arii dziesmu saraksts ar veelamajaam daudz maz skaidrs, problēma jau tikai, ka nevaru atrast netā kur varētu bez maksas novilkt...protams ir laba doma par vienkāršu disku nopirkšanu, bet cik skatījos tur 10 dziesmas aptuveni vienā diskā, bet kuras gribētu izmantot tik piemēram 4....tad tās pārējās tā kā nevajadzīgas....tad jāpērk diezgan daudz disku....
Nensija
13.02.09. 23:48
Rausiit, vai tu esi mēģinājusi nokopēt no DC++ un noklausīties? Nevar būt, ka neskan.Tur meklētājā vari savākt visas dziesmas, kādas vien vēlies. Es vienmēr kačāju no DC++. Sastādu sarakstu, ko vēlos un uz priekšu.
Ja nevar atļauties dzīvo mūziku, protams, nav vainas arī atskaņotai no DC. Tu ļti pareizi plāno, ka vajag salikt dažāds dziesmas un dažādās valodās, pie tam iesaku - lai nav viss DC tikai lēnās vai tikai ātrās - iekopē 1-2 ātrās, tad tikpat lēnākas, pavisam lēnās. Var atsevišķi ierakstīt pavadījumu konkursu vajadzībām.
Galvenais, lai cilvēks, kurš darbosies disku likšanā, lai viņš neilgi pirms kāzām noklausās visus DC, lai labi orientējas dziesmu sarakstā.
Kādas dziesma meklē (nosaukumus un izpildītājus)?
Jessy
14.02.09. 01:10
Kāzu datums: 25.04.2009
Es ieteiktu kadam draugam uzprasit, lai atnak un sataisa kompi, lai dc++ strada :) Varbut vel ir variants nemt DJ, tas maksas vismaz uz pusi letak!
Harlita
14.02.09. 10:34
Kāzu datums: 28.08.2009
Mums kāzās arī nebūs muzikantu, jo man pat bik kaitina tas variants ar briļļainu onkulīti pie sintezatora.....:) būs sava izlase, kur būs daudz ārzemju roka un rokenrola gabalu, kas dzīvesveidam tuvāki, būs liriskas dziesmas un arī vecie labie latviešu gabali. Mūzikas likšanu vajag uzticēt cilvēkam, kas k-ko no tā visa saprot un būs OK:)
Un es arī domāju, ka mūsdienās tak var "nokačāt" pilnīgi visu, vajag tikai pameklēt!;)
rausiite
14.02.09. 12:32
paldies...laikam tā jau būs jādara....lai sataisa to dc++... mums jau bij, bet tur kaut kas nokārās un viss, vairs neko nevelk...bet gan jau var sarunāt lai sataisa...paldies par padomu un atbalstu...
Lai Jums visām veicas :)
Zanart
06.03.09. 18:15
varētu tev pa skype nosūtit, man ir jau atlasita muzika savām kāzām, vecie labie latviešu gabali, jaunie latviešu gabali. :)
Un mēs izlēmām, ka kāzas ir tikai priekš mums pašiem, tāpēc mūzika būs tikai tā, kas mums pašiem ir tīkama un proatams piemērota kāzām :)
rausiite
06.03.09. 20:35
paldies Zanart, bet es tomēr palūdzu speciālistu un man tagad kompī ir dc... :)