FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

KUR dabūt / nopirkt...?

viesu grāmata

snibitis
03.02.09. 17:04

Labot varbūt te ir kāda/s kurš pats veido vai arī zina kur varētu nopirkt vai pasūtīt dzeltenos toņos viesu grāmatu!!!

Skatīt ziņojumus:
Nilly
04.02.09. 19:58
Mēs pasūtījām šeit: http://www.precos.lv/pakalpojumi/kazu-aksesuari/client.php?client_id=1022895
Viesu grāmata nebija dzeltena, bet šampanieša krāsā! Kvalitāte izcila un bante viesu grāmatu padarīja īpaši romantisku un fifīgu :)
Staņulāne
05.02.09. 09:11
Cik izmaksā šāda viesu grāmata?
Nilly
05.02.09. 10:53
Ja pareizi atceros, tad ap 25ls
snibitis
05.02.09. 11:24
mees tieshi dzeltenu gribeetu
marin4ix
05.02.09. 11:30
Kāzu datums: 09.08.2008
mēs pasūtījām pie Aijas Austrumas. Ar kvalitāti esam ļoti apmierināti, drīz pasūtīsim arī lielo foto albumu tādu pašu kā viesu grāmatu. viņai, ja pareizi atceros bija materiāli arī dzeltenā krāsā. bet domāju, ka jebkurā gadījumā visu var sarunāt :) ļoti pretimnākošs cilvēks! :)
http://www.precos.lv/pakalpojumi/client.php?client_id=1060187
Muurija
05.02.09. 13:37
Kāzu datums: 27.06.2009
mēs saviem vedamajiem pasūtījām viesu grāmatu par 15Ls, bet cik pāršķirstīju ierakstus bija veikuši tikai daži :((( Tādēļ man pašai rodas jautājums vai savām kāzām vēlos viesu grāmatu, ja nu nav atsaucība???
Sermy
05.02.09. 13:52
Kāzu datums: 06.06.2009
Domāju, ka cilvēkus vajag pamudināt uz viesu grāmatas aizpildīšanu. Es vismaz tā darīšu. :)
Sermy
05.02.09. 13:58
Kāzu datums: 06.06.2009
Kura no piedāvātajām tev bija?
Knope
05.02.09. 14:03
Kāzu datums: 26.07.2008
Ja vedēji no ādas ārā raujoties neizdomā kādu viltību, kā "piespiest" viesiem obligāti ierakstīties, tad diemžēl, cik novērots pēdējā laika kāzās (arī mūsējās), grāmata paliek nepieklājīgi tukša. No otras puses, pat saprotu viesus - vairums bija pie dāvaniņām jau piestiprinājuši vēlējuma kartiņu, ar pārdomātiem, feiniem tekstiem. Sanāk dublēties. Ir jau varianti, kā izprovocēt viesus ierakstīt - piemēram, iepriekš ielīmējot katrā lapā viņu un jaunlaulāto kopēju bildīti un vārdu. Aiz ziņkārības vien ņems to grāmatu rokā un negribēs "izblamēties" sev paredzēto lapu atstāt tukšu. Bet... nedaudz jau tāda uzprasīšanās uz labiem vārdiem, tā vienalga sanāk. Aptuveni kā restorānā viesmīlis demonstratīvi katram apmeklētājam censtos nolikt blakus šķīvim "Atsauksmju grāmatu".
Daudz feināka izvērsās "Galma hroniķa grāmata" - ko aizpildīja viens no viesiem - vēl tagad pārlasam un smaids līdz ausīm - ar humoriņu fiksētas gan viesu izdarības, gan viesi intervēti par izjūtām. Ja labi piemeklē atbilstošu cilvēku, kas to var izdarīt - tad sanāk forši.
Minna_Bremze
05.02.09. 14:09
Pasūtīju arī pie Aijas Austrumas. No baltas ādas.

Manās kāzās gan bija sarakstīta tā viesu grāmata. To mēs nolikām redzamā vietā viesu namā, kur viesi, kamēr garlaikojas, gaidot jaunos, var aizpildīt.
Knope
05.02.09. 14:56
Kāzu datums: 26.07.2008
Nu jā, bet, ja viesi ierodas reizē ar jaunajiem, un svinības ir ar norisēm, aktivitātēm pārbagātas, tad pat demonstratīvi nolikta vieta nelīdz! Ar varu no lustēm neatraut :) Tā arī bija, ka ierakstījušies bija vairāk vecā gājuma, vai bērnu mammas, kurām piespiedu kārtā tā lustēšanās tāda nedaudz piezemētāka sanāk. Neapgalvoju, ka vienmēr tā notiek - bet novērojumi ir. Acīmredzot, ja līgaviņām tas ir varīgi - tad nedaudz jāpiedomā, kā lai "motivē" viesus atrast laiciņu ierakstīties.
Minna_Bremze
05.02.09. 15:10
Mēs pie zagsa dalījām lapas ar viesu nama maršrutu, kur bija pierakstīts, ka viesiem būs laiks iekārtoties numuriņos, iedzert šampi un, jaunos gaidot, ierakstīties viesu grāmatā. Varbūt, ka informatīvais ieraksts nostrādāja :)
Nilly
05.02.09. 15:12
Bilžu galerijā tā ir 4. bilde (katrā ziņā pati viesu grāmata dzīvē izskatās vēla labāk nekā bildē)!
aisha
05.02.09. 15:26
Kāzu datums: 01.09.2007
Piekrītu Knopei, pirms savām kāzām biju trīs kāzās kā viesis un novēroju, ka ir 2 lietas, kas kaut kā "neaiziet" un viesiem ir vairāk kā apgrūtinājums, un tās bija - viesu grāmata (jo tiešām, kā jau Knope minēja, novēlējumi jau ierakstīti kartiņās) un izsole (jo gana daudz naudiņas jau iztērēts dāvanai). Tādēļ ne vienu, ne otru savās kāzās negribējām.
janette
05.02.09. 16:32
Kāzu datums: 22.08.2009
Pilnīgi piekrītu Aishai un Knopei - visās kāzās, kurās esmu bijusi kā viesis, ierakstīšanās viesu grāmatā man ir bijis apgrūtinājums, no kura esmu centusies izvairīties, jo 1) savu novēlējumu - pārdomātu un personisku jau esmu ierakstījusi kartiņā, kura ir klāt pie dāvanas, 2) rakstot novēlējumu, nemēdzu izmantot "ejošus" copy-paste pantiņus un dzejoļus vai nodrāztas frāzes, man tas ir radošs process, veltīts konkrētam cilvekam (-iem) un kāzu svinību laikā, kad priecājies par jauno pāri un dzīvo visam līdzi - nu ir ļoti grūti "paiet malā" un mēgināt sakoncentrēties, lai uzrakstītu, kaut ko orģinālu un patiešām foršu :)
kaamitis
05.02.09. 17:46
Kāzu datums: 07.08.2009
es ierakstīju divās viesu grāmātās
1 - bija foto un negribējā satstāt tukšu vietu pie foto
2 - bija jautājumi specili man un manam pusism un citiem viesiem un ļoti gribējās uz jautājumiem atstāt atbildes.

Abos gadījumos - stāvējām rindā, lai vispār pie viesu grāmatas tiktu! Citās kāzās, pat nezinu vai viesu grāmata bija.... Bet kopā apmeklētas 8 kāzas, ievērotas tik 2 viesu grāmatas...
lapsiiteee
05.02.09. 17:53
Kāzu datums: 11.07.2009
kad bijām vedēji, tad mums bija amats - atbildīgais par viesu grāmatu! :) tas nostrādāja, jo gāja pie katra klāt un lika kaut ko ieraxtīt!
Erna_Kļavs
01.03.09. 23:18
http://www.precos.lv/pakalpojumi/kazu-aksesuari/client.php?client_id=1022895

Viesu grāmatas A5 formātā Ls 15,50. Iespējamas arī dzeltenā vai jebkurā citā krāsā.
saulux5
01.03.09. 23:46
Kāzu datums: 10.07.2009
Pilnībā Tev piekrītu! Arī mūsu topošo vedēju kāzās tā bija, un kamēr mēs tikām līdz grāmatai, tā bija jau diezgan papilna! Tik es domāju, ka tiešām daudz labāk ir ņemt A5 izmēru, jo uz tām A4 lapām bieži nav ko rakstīt! :)
Domāju, ka mūsu kāzās arī būs viens atbildīgais par ierakstu kolekcionēšanu!