FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

KUR dabūt / nopirkt...?

kallas

duda12345
17.06.08. 14:48
Kāzu datums: 19.07.2008

Vai kādai meitenei nav paredzēts pušķis no kallām? zinu , ka tādu gribu, bet tagad pastaigājot pa veikaliem saprotu, ka tādas puķes reti kur pārdod, pareizāk sakot atradu tikai vienā vietā!un cena tāda, ka ja nepieciešams vairumā tad par līgavas pušķi vien samaksāšu 60 LVL varbūt vēl nav kallu laiks nezinu, bet vai jūlija beigās viņas būs dabūjamas? varbūt jau laikus padomāt par citām puķēm...

Skatīt ziņojumus:
aijochka
17.06.08. 16:25
Zaļās arī baigi labās!!!DDroši ņemiet, nav nekāda lielāka ķēpa kā ar citām puķēm...nekas īpaši nebija jādara..
gucis
24.06.08. 23:03
Kāzu datums: 18.08.2007
Pati esmu floriste un pirmo reizi dzirdu ka kallas jāliek atdzerties...Pašai līgavas pušķis bija no kallām,galīgi nekāda vaina nebija līdz pašam vakaram,sakaltēt gan tādu praktiski nav iespējams,bet par cik nemaz to nevēlējos,tas mani neuztrauca.Iesaku par kallām painteresēties ziedu bāzē "Ziedu nams"Pārdaugavā,Kārļa Ulmaņa gatvē,no ievestajām tur ir vislabākās un lētākās kallas,bet tad atkal jāmeklē florists kas uztaisa,jo neviens ziedu salons netaisīs no puķēm ko paši sagādāsiet,nav viņu interesēs.Vienīgais vēl var atrast tādu ziedu salonu kam ir sadarbība ar"Ziedu namu".No vietējiem kallas ir Rīgas Ziedam un kādreiz bija arī "Mārupes Ziediem"dārzniecībā jaunmārupē,Loka ceļš.
larri
27.06.08. 01:22
Kāzu datums: 24.08.2007
kallas vienkaarssi loti labi turaas visu dienu-savu kaazu puskji pat savaadaaku nevareeju iedomaaties un arii matu dekoraa bija iestraadaata kalla..super!iesaku!