FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Mūzika, vakara vadītāji un mākslinieki

Kaspars Radziņš - kāzu vadītājs un DJ

d
darta_darta 21.09.22. 15:31 | Kāzu datums: 16.09.2022

Vēlos padalīties mūsu pozitīvajā pieredzē kopā ar kāzu vadītāju un DJ Kasparu Radziņu!

 

Ar Kasparu ir ļoti viegli un ērti komunicēt. Attāluma dēļ kāzu plānošanas laikā svarīgāko izrunājām vairākās Zoom sesijās, savukārt pārējās nianses, idejas un dažādus sīkumus jebkurā laikā varējām izrunāt izveidotajā Whatsap grupā! Jau uzsākot sarunu varēja just, ka Kaspars ir ļoti ieinteresēts, laipns un savas jomas profesionālis – dalījās dažādos ieteikumos, padomos un pieredzes stāstos.

 

Vēlējāmies, lai Kaspars vada arī mūsu ceremoniju - tā tika sagatavota ļoti personīga un sirsnīga, bez liekiem dzejoļu pantiem un gariem lasījumiem. Kā vakara vadītājs Kaspars bija superīgs – aktivitātes bija tieši tik, cik nepieciešams, viesi bija izklaidēti, izvēlētās aktivitātes bija gaumīgas un jautras. Mums nebija jāsatraucas ne par aktivitātēm nepieciešamajiem atribūtiem, ne balviņām, par visu bija padomāts. Arī mičošana bija mūsdienīga un ļoti, ļoti sirsnīga, Kasparam idejas netrūkst! Kaspars kā DJ deju grīdu iekustināja līdz pat 4:00 – bija iespējams sarunāt gan dziesmas no mūsu sagatavotās playlistes, gan pēc Kaspara ieskatiem! Viesi bija izdejojušies! 

 

No mūsu viesiem dzirdējām tikai labas atsauksmes, arī paši bijām sajūsmā! Noteikti iesakām! 

0 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši