FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Mūzika, vakara vadītāji un mākslinieki

Kaspars Radziņš - ceremonijas un vakara vadītājs, DJ - atsauksme

L
LDundere 18.07.21. 19:50 | Kāzu datums: 01.07.2021

Varam ieteikt Kasparu Radziņu gan kā ceremonijas, vakara vadītāju, gan arī kā DJ.

 

Kaspars vadīja arī mūsu ceremonija (bijām formālo daļu jau nokārtojuši dažas dienas iepriekš), ceremonija tika veidota no mūsu dzīves stāstiem, kas lika gan mums, gan arī viesiem kā smieties, tā arī nedaudz paraudāt. Ceremonija bija ļoti labi pārdomāta bez liekiem dzejoļiem, tieši tādu kādu mēs vēlējāmies. 

 

Kā vakara vadītājs Kaspars arī bija lielisks, vakars tika novadīts brīvā atmosfērā. Pēc sajūtām likās, ka viss ir perfekti izdomāts un izpildīts, lai gan zinājām, ka Kaspars pielāgojas konkrētajam pasākumam – viesiem, atmosfērai un vadījās pēc sajūtām – kas kurā brīdī ir nepieciešams un iederēsies. Iepazīšanās spēle ar horoskopiem bija lieliska – pietiekami neitrāla un lika no sirds pasmieties. Arī mičošana kopā ar vedējiem tika novadīta patiešām augstā līmenī – sirsnīgi, mīļi un arī viesus aizkustinoši.

 

Ar Kasparu ir ļoti viegli komunicēt un varēja sajust, ka viņam patiesi rūp visu izpildīt pēc mūsu vēlmēm, pat tām vēlmēm, ko paši varbūt pat skaļi nepateicām – Kaspars ir profesionālis savā jomā, ļoti labi lasa cilvēkus un spēj pielāgoties. Jau pēc pirmās sarunas, tika radīta sajūta, ka šeit par neko nav jāuztraucas – viss tiks noorganizēts un izpildīts kā mums patiks.

 

Visi viesi un arī mēs paši bijām sajūsmā par kāzu dienu. Kāzas sanāca ļoti mīļas, sirsnīgas un ar pieklājīgu devu humora. Paldies Tev, Kaspar, ka padarīji mūsu dienu vēl īpašāku!

0 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši