FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Mūzika, vakara vadītāji un mākslinieki

Vakara vadītāji Krišjānis Berķis/Elīna Geida vai Anete Bendika

Z
Zane1313 21.09.19. 12:05 | Kāzu datums: 29.12.2017

Sveiki! Ar topošo vīru esam tikušies ar diviem kāzu vadītāju variantiem - Krišjānis Berķis/Elīna Geida un Anete Bendika. Varbūt kādam ir atsauksmes gan par vienu gan par otru? Un var būt, ka pat ir sanācis būtu dažādos pasākumos kur bijuši gan vieni, gan otri un var dot kādu salīdzinošo viedokli? Jo mums ir tā ka esam strupceļā, jo patika abi varianti un izvēle ir ļoti grūta :D

2 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
P
Precos.lv 23.09.19. 08:42 | Kāzu datums: 15.12.2019

Sveika, Zane1313,

Atsauksmes par Krišjāni Berķi un Elīnu Geidu kā vakara vadītājiem lasāmas šeit.

Jūsu PRECOS

r
rasaprecos 23.09.20. 14:52

Mūsu kāzās  par viesu labsajūtu visa vakara garumā rūpējās Anete Bendika un Jurijs Djakonovs.

Gan mums pašiem, gan mūsu viesiem ir palikušas tikai un vienīgi labas atsauksmes. Bija jūtama profesionālā pieeja, kas rezultējās ar smiekliem, jautrām emocijām, interesantām atraktivitātēm un brīnišķīgi pavadītu laiku.

Pirms kāzām vairāk tika komunicēts ar Aneti, kas deva lielisku atbalstu un padomus par to, lai diena kopumā tiktu pavadītā tā, kā vēlamies. Par to Anetei liels paldies . 

Bet tā kā mūsu kāzās bija nepieciešama arī krievu valodas iesaiste, tad tika pieaicināts Jurijs Djakonovs. Un viņu abu savstartpējās sadarbības rezultāts bija super. Visi viesi jutās brīvi un komfortabli, nesatraucoties par valodas barjeru.

Noteikti iesakām Aneti Bendiku kā kāzu vadītāju, kas palīdzēs un dos atbalstu kāzu dienas plāna izveidē un jau kāzu dienā justos labi un vienkārši ļaujoties vakara gaitai.