FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Mūzika, vakara vadītāji un mākslinieki

Rihards Sniegs - turēties pa gabalu

k
kazuviesis 02.09.19. 14:24

Sveiki,
Parasti ar negatīvas slavas celšanu nenodarbojos, bet šoreiz nespēju noturēties, jo diemžēl Rihards atstāja visai negatīvu ietekmi uz noskaņu/atmosfēru labākā drauga kāzās, ko es nenovēlu nevienam.

Īsumā:
* Rihards baznīcas kāzu ceremonijas laikā uzstājīgi sēž un blenž telefonā. Pārstāj tikai pēc fotogrāfa lūguma, jo bildēs neizskatās tik labi... Nepiedodami!
* Rihardam nav ne sava transporta, ne sava inventāra. Vakaru vēlējās novadīt, izmantojot mūziķa mikrofonu, ko tehnisku nianšu dēļ viņam tā arī neizdevās aizlienēt.
* Viss vakars tika novadīts ļoti pasīvi. Sajūta tāda, ka viņš burtiski ar pirkstu būtu jābaksta, lai kaut ko darītu. It sevišķi brīdī, kad jaunais pāris ir fotosesijas izbraukumā un viņam viesu namā būtu jāizklaidē viesi. Mēs pat uzņēmām laiku, cik ilgi viņš vienkārši sēdēja un neko nedarīja, kamēr viesi aiz neko darīt garlaikojās - 1.5h.
* Ar Rihardu tika atrunāts, ka vakars jānovada līdz konkrētam laikam - viņš jau stundu agrāk vēlas pucēt asti...

Kopumā jāsaka, ka Rihards novadīja 2 vai 3 tipiskās improvizācijas teātra aktivitātes, kas nebija sliktas, bet diemžēl ne jau tam viņš tika noalgots.
600 EUR par šo tiešām amatierisko vakara vadītāju, manuprāt, varētu tikt iztērēti daudz labāk citur.

Un, nē, šīs diemžēl nav tikai manas domas. Tas ir apkopots feedbacks no vairākiem kāzu viesiem, kam nācās šo piedzīvot.

0 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši