FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Mūzika, vakara vadītāji un mākslinieki

Dj un vakara vadītājs Kaspars Radziņš

Coksis
04.08.19. 15:03

Vēlamies pateikt lielu paldies mūsu Dj un vakara vadītājam Kasparam Radziņam par ļoti forši un gaumīgi novadītajām kāzām 21.07.2019.

Kaspars mums bija 3in1 - gan novadīja ceremoniju divās valodās (LV; ENG), gan visu vakaru izklaidēja viesus, gan bija atbildīgs par mūziku. Jāuzteic Kaspara profesionālisms - kāzas organizējām no Anglijas līdz ar to viss tika izrunāts caur e-pastiem un Whatsapp, kas, munuprāt, nav nekāds vieglais uzdevums vakara vadītājam. Neskatoties uz to, viss tika izrunāts, sarunāts, noorganizēts u.t.t. atbilstoši mūsu vēlmēm.

Vēlējāmies mūsdienīgas kāzas ar pāris tradicionāliem elementiem un bez kaut kādām super "saldām" izdarībām un tādas tās tiešām arī bija! Kāzu dienā viņš ieradās 2h iepriekš, lai uzstādītu savu mūzikas aparatūru, gaismas un būtu drošs, ka viss notiek tā kā tam ir jānotiek. Ceremonijas runa bija mūsu kopdarbs - jau no februāra Kaspars mums sūtīja savas versijas un mēs veicām nepieciešamās izmaiņas, lai tā būtu tieši tāda kādu vēlamies. Visas kāzu izdarības tai skaitā arī tradicionālie "vārti" bija ļoti gaumīgi un forši izdomātas un bija iekļautas arī dažas tradīcijas, un viss tika novadīts gan latviski, gan angliski, lai mūsu ārzemju viesi nejustos pamesti novārtā.
Visi vēl aizvien runā cik mums foršas kāzas bija un tas galvenokārt ir pateicoties Kasparam! Var redzēt, ka viņš to dara aiz prieka nevis naudas dēļ! 
Liels, liels paldies, Kaspar!

Agneta & Raivis

Šajā tēmā nav atbilžu