FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Mūzika, vakara vadītāji un mākslinieki

Kāzu vadītāja

Modzho
26.07.18. 15:08
Kāzu datums: 14.12.2014

Nemēdzu rakstīt atsauksmes vai tās būtu labas vai sliktas.Gribēju padalīties ar savu pieredzi, lai citiem tā negadītos.  Noteikti negribu nevienu aizvainot.
Mūsu kāzu vadītāja Gundega Šmite - uzmeklēju viņu FB, sākumā pēc sarunas likās, ka esam uz viena "vilņa". Bet izrādijās, ka tā nav...
Pirmkārt, nepameta sajūta, ka Gundega vispār nav sagatavojusies pasākumam, daudzas lietas nebija noskaidrojusi, sameklējusi utt. Vainu mēģināja novelt uz mums - jauno pāri, lai gan nebija nodevusi info.
Otkārt - viņas stils bija nedaudz, es pat teiktu, vulgārs - komentāri par sievasmātes kleitu (vairākkārtīgi), aizrādījumi, ka līgavainis ir uzvilcies, un visdažādākās piezīmes.
Treškārt - visa organizācija kopumā - spēles bija pārāk garas, nevietā, vecākiem viņa nedeva runu, daudzas lietas mums pašiem un tuviniekiem bija jāsaka kāzu viesiem, lai viņi vispār zinātu, kas jādara. Pēc kūkas dalīšanas, kad bija nepieciešama viņas palīdzība, atrodam viņu vienkārši sēžam pie galdiem.
Atsauksmes no visiem viesiem, pat mūziķiem (kuri nezināja vadītāju) bija vienbalsīgas - nepatika. Skaistā diena ir pagājusi, viss bija izdevies, bet nelielu rūgtuma piegaršu atstāj Gundegas darbs.
Ja ir izvēle starp viņu un kādu citu vadītāju, noteikti ieteiktu izvēlēties citu.

Šajā tēmā nav atbilžu