FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Mūzika, vakara vadītāji un mākslinieki

Krišjānis Berķis un Elīna Geida atsauksmes

A
AnnaKaktina 22.08.16. 14:47 | Kāzu datums: 13.08.2016

Vislielākais paldies mūsu kāzu vadītājiem Krišjānim & Elīnai, kuru profesionālais tendēms mūsu kāzu dienā nelika vilties ne vienu brīdi. Krišjānis &  Elīna perfekti kontrolēja visu kāzu dienas scenāriju sākot no viesu sagaidīšanas brīža. Jūs abi lieliski iekļāvāties mūsu ģimenes un draugu vidū kā savējie. Vēl joprojām saņemam komplimentus no mūsu viesiem, cik mums forši tie vadītāji bijuši!
Jāsaka gan, ka K& E vadītajās kāzās nav visiem zināmās, jau par „seklajām” rotaļā sauktās kāzu spēles (amatu dalīšanas, balonu dejas utt.), bet  gan mūsdienīgas, humora pilnas aktiviātes, kā jau īstiem improvizatoriem J PALDIES, FORŠIE!

16 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
k
krista123 23.08.16. 10:16

Varbūt var padalīties ar info par izmaksām, jo tomēr divi vadītāji - vai nav uzreiz maksa dubultā? +kā ar viņiem sakontaktēties?

P
Precos.lv 23.08.16. 10:42 | Kāzu datums: 15.12.2019

Kontaktinformācija saziņai ar Krišjāni un Elīnu ir atrodami šeit - Krišjānis Berķis un Elīna Geida.

mdiaana 24.08.16. 08:58

No vedējas viedokļa - ļoti patīkama sadarbība ar šiem vakara vadītājiem, ļoti palīdzēja uz vietas viesu namā ar mičošanas organizatorisko pusi - saaicināja cilvēkus, nostādīja vajadzīgajās vietās, iedeva brīnumsvecītes viesiem utt., lai vedēji tikmēr varētu sagatavoties jaunlaulāto sagaidīšanai mičošanas vietā.
Interesanta pieeja, neredzētas spēles, ļoti atsaucīgi - kopumā patika kā strādā šie vakara vadītāji :)

S
SanM 24.08.16. 11:07 | Kāzu datums: 06.08.2016

Arī mūsu kāzu vadītāji bija Elīna un Krišjānis. Ļoti patīkami un sirsnīgi cilvēki. Ļoti patika, ka viņi lieliski iejutās kopējā kompānijā, sagaidīja viesus un rūpējās arī par interesantām aktivitātēm vakara gaitā. Vislabākās atsauksmes gan no mums, gan arī mūsu vedējiem. :)

H
H un A 25.08.16. 08:53 | Kāzu datums: 02.07.2016

Kāzu vadītāji Krišjānis un Elīna lieliski tika galā ar pienākumiem (par ko nebija ne mazāko šaubu pēc tikšanās). Parūpējās, lai visiem jautra jaunā pāra sagaidīšana, kas, protams, kā jau kārtīgās kāzās vienmēr ir ilgāka par plānoto, ir jautra. Arī vakara gaitā vadītāji nodrošināja jautru un atraktīvu atmosfēru, izklaidējot un iekustinot viesus. Noteikti iesakām.

I
Ilze Znutina 15.09.16. 08:19 | Kāzu datums: 26.08.2016

Par Krišjāni un Elīnu varam teikt tikai tos labākos vārdus. Ja vēlaties, lai viesi mazliet pakustas, padomā un KĀRTĪGI izsmejas, tad šis pāris ir kā radīts Jūsu kāzām. Saņēmām no viesiem daudz labus vārdus par vakara vadītājiem (pat no tādiem cilvēkiem, kuri komplentus nekad nesaka). Vēl aizvakar sazvanoties ar draudzeni viņa pieminēja :"Cik jums bija kolosāli vakara vadītāji" un tā tiešām bija! Brīvi, nepiespiesti, jautri un emocionāli. PALDIES Jums abiem par to.

 

LieneDoogma 19.09.16. 11:41

Mēs ar vīru, arī,varam pateikt tikai to labāko par Elīnu un Krišjāni!  Uzreiz pirmajā tikšanās reizē sapratu,ka ir "klikšķis" , sakrita humora izjūta, skatījums uz aktivitātēm, cena ļoti patīkama :)
Pēc kāzām to tik dzirdēju,cik lieliski mums bija vakara vadītāji,protams,arī par pārējiem bija komplimenti,bet par E&K tik tiešām VISI bija starā.
Visa vakara garumā bija sajūta,ka esam vienā lielā jautrā draugu lokā,nebija tās tipiskās formālās uzrunas (vismaz mēs tā nevēlējāmies), likās ka E&K ir mūsu draugi,kurus zinam jau desmitiem gadu, ļoti viegli sastrādāties, sarunāties un jautri kopā pavadīt laiku!
Esmu tikai un vienīgi PAR :)) Lieliski cilvēki!
 

a
agnesesteinerte 04.10.16. 09:58

Jau mūsu pirmajā tikšanās reizē sapratām, jā, viņi būs īstie. Jutāmies kā uz viena viļņa ar viņiem. Viņu piedāvātajām izklaidēm piekritām, jo likās ka bus jautri. Pašiem arī nebija īsti laika domāt ko, tāpēc uzticējāmies viņiem.
Tā arī bija. Atrakcijās tika iesaistīti visi, gan lieli, gan mazi. Viesi  arī savā starpā vairāk sapazinās.
Atrakcijās izsmējāmies no sirds. Bija tik patīkami skatīties viņu improvizētajā teātrītī par mūsu pirmo „randiņu”  :)
Domāju ka viesi, tāpat kā mēs, jutāš brīvi un nepiespiesti.
Viesiem bija pārsteigums, par tik atraktīviem vakara vadītājiem.
Iesakām Jūs arī tālāk, ar labām atsauksmēm.
Paldies, ka bijāt kopā ar mums, mūsu īpašajā dienā! :)
Agnese&Matīss
09.07.2016

V
Vusta 08.11.16. 19:42 | Kāzu datums: 08.12.2015

No attāluma noteikti nav viegli atrast vadītājus, tas bija arī manā gadījumā. Izmeklējos visos saitos, atsauksmēs, bet nekā, kas atbilstu.
Tad man kāds ieteica Elīnu un Krišjāni..
Mūsu pirmo skype sarunu neaizmirsīšu. Uzreiz sapratu-viņi ir īstie.
Viņi spēja apvienot vairākas nacionalitātes/valodas tā, lai visi visu saprastu.
Parūpējas par visiem, skatījas, lai visiem jautri un viss būtu kartībā.
Liela paldies Elīnai,kas spēja noreaģēt ekstrēmā situācijā ( jo tas arī ir jāprot).
Varu vienīgi ieteikt šos burvīgos, sirsnīgos vadītājus!
Liels padies!
Vikija&Thilo
8.8.2016

L
LindaV 12.06.17. 16:44

Milzumliels paldies Elīnai un Krišjānim par PERFEKTAS noskaņas radīšanu mūsu kāzās :)
Tik gardi sen nebijām smējušies :) :) :) Bijām patiesā sajūsmā par noskaņu, ko viņi abi radīja - tieši tik daudz un tik gaumīgi, cik tas bija nepieciešams. 
Tiešām sirsnīgs paldies - jūs mūsu svētkus padarījāt patiesi neaizmirstamus ;)

Iesakam šos vakara vadītājus ar visvisvislabākajām rekomendācijām!

Linda un Matīss

V
Vineta 13.06.17. 15:59 | Kāzu datums: 20.05.2017

Elīna un Krišjānis bija arī mūsu kāzu vakara vadītāji. Tieši Improvizācijas teātra aktierus mums ieteica Ramona no Annas dārza. Sarunājām tikšanos ar diviem improvizācijas teātra aktieriem, kuri vada kāzas. Vieni no tiem bija Krišjānis un Elīna. Izvēle par labu nāca Elīnai un Krišjānim, jo Krišjānis tikšanās laikā bija nosvērts, visu pierakstīja un lieliski saprata mūsu vēlmes un idejas, likās, ka mēs esam uz viena viļņa.

Pienākot mūsu kāzu dienai, vakarā vadītāji (Elīna un Krišjānis) sagaidīja viesus un rūpējās, lai viņiem nav garlaicīgi mūs gaidot. No daudziem visiem dzirdējām ļoti jaukas atsauksmes par viņiem, ka viņi ir bijuši ļoti izpalīdzīgi, pacietīgi, jauki un laipni.

Mēs varam izteikt labākos komplimentus par Krišjāni un Elīnu. Viņi bija sagatavojuši foršas un jautras spēles, kas visiem patika, gan jauniem, gan veciem. Kad viņi izspēlēja mūsu pirmo randiņu visi smējās līdz asarām. Kopumā vakars bija izdevies un nepiespiests, Krišjānis un Elīna ievēroja visas mūsu vēlmes un viesi jutās ļoti labi.

Mēs noteikti ieteiktu viņus saviem draugiem un paziņām kā kāzu vadītājus! :)

Vineta un Jānis

L
LieneS 17.07.17. 22:39 | Kāzu datums: 14.12.2016

Heiii!
Vēlamies uzrakstīt atsauksmi superīgiem cilvēkiem un lieliskiem kāzu vadītājiem - Elīnai un Krišjānim!
Pirms dažām dienām aizvadījām neaizmirstamas kāzas, kur kāzu vadītāji bija tieši viņi. Mēs no visas sirds varam pateikties viņiem, ka bija neatņemama sastāvdaļa no mūsu Wedfesta! No visiem visiem saņēmām tikai pozitīvas atsauksmes. Esam ļoti priecīgi, ka izvēlējamies tieši viņus, jo viņu tandēms ir jautrs, pozitīvs, enerģisks! Tā kā mūsu kāzas bija plānotas jautras un pozitīvas, tad viņi spēja to iznest vislabākajā formā!
Noteikti iesakām visiem!
Liene&Dāvis
 

a
anna_b 24.08.17. 13:05

Nesen kā viesis biju kāzās, kuras vadīja Elīna un Krišjānis - varu teikt tikai tos labākos vārdus! :) Ļoti patika noskaņa, ko vadītāji radīja - bija smieklīgi, atraktīvi, spēles bija interesantas un atmosfēra vedojās sirsnīga un nepiespiesta. Noteikti iesaku! :)

a
aaammm 31.08.18. 19:38 | Kāzu datums: 30.06.2018

Elīna un Krišjānis ir apbrīnojami cilvēki un var just, ka savu darbu dara no sirds un ar lielu degsmi. To novērojām tikšanās reizēs un, vēl jo vairāk, kāzu dienā. Viņi ir kāzu vadītāji ar lielo burtu. Lieliski orientējas starp dažādu kultūru un valstu viesiem, runājot arī vairākās valodās. Tas ļoti palīdzēja saliedēt viesus, lai visi justos kā viena komanda un piedzīvotu savu labāko pasākumu. Viņi veidoja spēles un tradīcijas modernā stilā; lūkoja, lai viss noritētu pēc plāna un vēl svarīgāk, arī ļāva notikumiem ritēt savu gaitu, neko nepārsātinot. Lieliski izjūt vakara gaisotni un ritmu. 
Šiem abiem vakara vadītājiem piemīt šarms un tik skaisti smaidi, ka viesi nepalika vienaldzīgi un vēl ilgi par jums atgādināja. Neko pielikt, ne atņemt. Un vēlreiz, paldies par šo maģisko dienu. Jūs bijāt uz 100%!!
A. 

k
katrina.strode 25.08.19. 20:58 | Kāzu datums: 08.08.2019

Krišjānis un Elīna ir atsaucīgi, smaidīgi un pozitīvi cilvēki. Jau pirmajā tikšanās reizē jutām, ka viņi ir profesionāļi un ar viņiem ir viegli sarunāties. Visu gatavošanās laiku bija ātra un viegla komunikācija. Ļoti patika tas, ka vadītāji ierosināja satikties arī kopā ar vedējiem pirms lielās dienas, lai vēlreiz visu pārrunātu. Jutāmies droši, ka vakars būs izdevies un mums pašiem ne par ko nebūs jāuztraucas, tikai jāļaujas viņu aktivitātēm. Krišjānis un Elīna rūpējās, lai vakars būtu viegls, nesasteigts un jautrs. Tas bija pats labākais, jo varējām forši atpūsties gan mēs paši, gan viesi. Arī no viesiem pēc kāzām dzirdējām tikai labākās atsauksmes, vadītāji lika viņiem smieties līdz asarām. :) Viennozīmīgi iesakam! :) 

L
LauraA 05.09.19. 19:07 | Kāzu datums: 31.08.2019

Mūsu kāzas kopā svinējām ar Elīnu un viņas kolēģi Dzintaru, bet, šķiet, šī ir vislabākā vieta, kur atstāt atsauksmes.   Viss bija neiedomājami fantastiski un profesionāli.  Elīna un Dzintars kāzu vietā ieradās pirmie, pirms viesiem, visu noskaidroja, sarunājās ar ceremonijas mūziķi, vedējiem, mācītāju pirms mūsu ierašanās un, kad mēs ieradāmies ceremonijas vietā, viesi jau bija aizvirzīti uz ceremonijas vietu un Elīna man bija pretī ar salveti, lai noslaicītu nobirušo skropstu tušu.  Viss vakars bija perfekts, Elīna un Dzintars sagaidīja gan mūziķus, gan folkloristus, gan čigānus, sakoordinēja visas runas, pieturēja kādu ilgāk, samainīja programmu mazliet un... kad sanāca kāzuss ar mičošanas trūkstošo atribūtiku, ātri sastrādājās ar viesu mājas saimniekiem, folkloristiem un ēdinātājiem, lai būtu mums gan ugunskurs, gan ziedojumi, gan rožlapiņas, ļaujot man par to nemaz nedomāt un neuztraukties.  Es par šo visu uzzināju tikai krietni pēc mičošanas.  Viss bija perfekti.  Pie tam, mūsu publika bija bilinguāla un Elīnas angļu valoda ir ļoti augstā līmenī; Amerikas latvieši pat prasīja, vai viņa pati nav dzīvojusi ASV.  Elīna spēja ļoti ātri un asprātīgi iztulkot mūsu draugu visai garās runas, izskaidrot tradīcijas un bez problēmām pārlekt no vienas valodas uz otru. 
Elīna un Dzintars jau sagatavošanās periodā bija vienkārši fantastiski, viņi pielāgojās mūsu laika zonu atšķirībām un atrada laiku ar mums sazvanīties, viss bija pierakstīts un noskaidrots un neviens sīkums nebija palaists garām.  Elīna un Dzintars noteikti ir viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc daudzie atsevišķie kāzu momenti sanāca visi kopā vienā pasākumā, nevis palika kā atseviški momenti, un kāpēc pati kāzu diena mums pašiem pagāja bez jebkādām raizēm un stresiem.  Galvenais, viņi nebija vienkārši vakara vadītāji, kas atnāca pa brīdim kādu spēli novadīt, vai pateikt ko smieklīgu, viņi principā arī visu sakoordinēja. Vislielākais paldies no mums un mēs tiešām varam no visas sirds teikt, ka labākus vakara vadītājus mēs pat nevaram iedomāties.