FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Mūzika, vakara vadītāji un mākslinieki

Grupa HONO

minka.precos
18.08.16. 15:32
Kāzu datums: 29.07.2016

Sveiki!

Apprecējos pirms nepilna mēneša un vēl dzīvojot tās dienas emocijās, vēlējos padalīties par grupu HONO, jo komentāri par viņiem ir ļoti maz, un būtībā, es pati puišus rezervēju, tā teikt, uz dullo, bez atsauksmēm un citu viedokļiem.

Un nevienu brīdi nenožēloju savu izvēli. Puiši bija lieliski. Ne tikai labi dziedāja un lieliski izskatījās, bet arī paši novadīja pāris spēles. Dziedāja gan latviski, gan angliski. Ļoti operatīvi spēja pielāgoties viesiem un redzot, ka visi grib vienkārši iztrakoties, spēlēja ne tikai Kid Rock, Pharell, bet arī mūžam pieprasītos Dzeltenos aizkarus. Ģitāras un saksofona solo iznācieni bija vienkārši ģeniāli! Nemaz nerunājot par vakara noslēdzošo Pilsētā, kurā piedzimst vējš, kur pat man, saskrējās asaras no skaistā dziedājuma.

Bija ļoti patīkami, kad puiši mūs uzrunāja vārdos, nevis atsaucās tikai kā - jaunais pāris. Radās sajūta, ka viņi bija tikpat ļoti iekšā mūsu kāzu ballītē, cik mēs paši!

Un vakara lielākais pārsteigums - draudzene mums veltīja Intara Busuļa dziesmu Miglas Rīts, kuru puiši bija speciāli iemācījušies, lai varētu piespēlēt! 

Paldies grupai! :)

 
 

Skatīt ziņojumus:
Martiņa
19.09.17. 15:30
Kāzu datums: 08.09.2017
Arī es iesaku grupu Hono - super! Patika mums, patika arī viesiem, jo saņēmām labas atsauksmes un jautājumus - kas tā bija par grupu?! Spēlē gan vecos labos gabalus, gan populāru ārzemju mūziku! Puiši malači!
ZZZZ
06.10.18. 23:29
Mūsu kāzās arī spēlēja grupa HONO. Bija baigi forši, ātri un viegli komunicēt, puiši pielāgojās vakara izmaiņām, jo viss jau kā parasti ievilkās un nenotika pēc plānotā laika. Nodejojāmies kārtīgi, viesiem ļoti patika. Kopā ar viesiem arī nodziedāja mičošanas dziesmu. Puiši ļoti atbildīgi, ļoti pozitīvi arī, ka viņi paši lika mūziku, ko spēlēt starplaikos. Puiši varēja sarunāties arī angļu valodā, kas mums bija noderīgi ;) Recommend!