FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Mūzika, vakara vadītāji un mākslinieki

Vakara vadītāja (-s) latviešu - zviedru valodā

Plānotāja
15.03.16. 13:35

Sveiki,
Šovasar plānojam mūsu skaisto notikumu! Saprotam, ka problēma rodas meklējot kāzu vadītāju valodu kombinācijā: LATVIEŠU - ZVIEDRU valoda. Tā kā mūsu ciemiņi (īpaši gados vecāki) nesaprastu neko, ja zviedru valodu mēs aizvietotu ar angļu valodu, mums ir nepieciešams cilvēks, kurš māk abas (latviešu un zviedru) valodas. Vēl kā variants varētu derēt krievu - zviedru valoda. Jebkurā gadījumā zviedru valoda ir tā nepieciešamā. Vēlamies, lai visi saprastu notiekošo un, lai nevienam nebūtu garlaicīgi, jo iestājas valodas barjera.
Būšu ļoti pateicīga par jebkādu informāciju, varbūt Jūsu draugu un paziņu lokā ir kāds (-a), kuru varat ieteikt.
Ļoti gaidīšu ieteikumus un jau iepriekš paldies!
 

Skatīt ziņojumus:
Kokosrieksts
15.03.16. 17:26
Kāzu datums: 03.09.2016
Var mēģināt aizsūti e-pastu uz Latvijas kultūras akadēmiju, lai izsūta tālāk Starpkultūru sakaru studentiem, viņiem ir studiju programma Latvija- Ziemeļvalstis, kur apgūst zviedru valodu.
laiminja_
15.03.16. 22:10
Kokosriekstiņ, Plānotāja meklē pasākuma vadītāju ar zviedru val. prasmēm, nevis tikai cilvēku, kurš prot zviedru valodu. Taču ne jau kurš katrs var novadīt pasākumu. Pie tam studentiņš, no kurienes viņam vai viņai var būt tik liela pieredze, lai varētu novadīt kāzas, tas taču tik nopietns pasākums. Ek, žēl, man nav ko ieteikt.
liginsh
19.10.18. 15:00
Kāzu datums: 08.06.2019
Sveika! Vai Tev izdevās atrast kādu vadītāju zviedru valodā? Šobrīd man ir aktuāls Tavs jautājums un domāju vai ir iespēja atrast tādu cilvēku.