FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Mūzika, vakara vadītāji un mākslinieki

Kāzu vadītājs - Zigmunds Freibergs

E
Elīna.precos 01.09.15. 20:55 | Kāzu datums: 10.12.2014

Sveikas,dārgās līgavas un sievas! Vai kādai ir bijusi saskarsme ar šo vakara vadītāju? Lūdzu padalieties ar iespaidiem! Paldies!!

20 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
M
Mr.Maslovs 16.08.20. 15:59

Labākais kāzu vadītājs kādu ir nācies sastapt!

Mūsu kāzas,Zigmunds padarīja NEAIZMIRSTAMAS gan mums,gan mūsu kāzu viesiem! 

Iesakām Zigmundu par 1000000% !!!

p
prada91 23.12.19. 14:57 | Kāzu datums: 29.11.2019

Mūsu kāzas notika 29.11.2019 un varu teikt tikai tos labākos vādus. Jau pašā pirmajā tikšanās reizē sapratām, ka esam izdarījuši pareizo izvēli. Komunikācija izveidojās ļoti laba. Zigmunda izveidotā pasākuma programma bija tiešām orģināla un neredzēta. Gan mēs, gan mūsu viesi bijām pārsmējušies līdz asarām :) Viņš prata pat viss neaktīvākos kāzu viesus piecelt kājās un pavilkt uz kaut ko jautru. 
Tiešām tikai tās labākās atsauksmes. Atmiņas par šo vakaru mums ir vēljoprojām :)
Zigmunds ir īstajā vietā un var just, ka cilvēks dara visu ar lielu prieku!
Iesaku šo pasākumu vadītāju - viņš ir tiešām lielisks un kāzas būs smieklu pilnas! :) 

Elīna/Elvis

A
AnneTe 15.08.19. 18:15

Tā kā svinējām internacionālas kāzas, mums bija ļoti svarīgi, lai vadītājs spētu novadīt kāzas gan angļu, gan latviešu valodā profesionālā līmenī. Tā kā dzīvojām ārzemēs, sazinājāmies tikai e-pastiski un ar skaipa palīdzību - Zigmunds ātri un profesionāli atbildēja uz mūsu jautājumiem un bažām, kā arī ieteica vislabākos risinājumus.
Zigmunds novadīja pasākumu godam - mūsu internacionālā publika bija sajūsmā: Zigmundam noteikti piemīt īpašs talants "sakustināt" un atraisīt pat ļoti, likās, introvertus cilvēkus un parādīt to apslēptos talantus. Katrs iesaistītais viesis ar Zigmunda palīdzību kļuva par Zvaigni ar lielo burtu.
Vēl, protams, jāpiebilst, ka Zigmunds tiešām ir brīnišķīgs vadītājs - ļoti organizēts, cilvēks ar smalku humora izjūtu un ļoti labām angļu valodas zināšanām.
Noteikti iesaku Zigmundu un viņa Jautros Pasākumus vakara vadīšanā. Paldies Zigmundam par jaukajām atmiņām!

R
Ralfs 05.08.19. 19:27 | Kāzu datums: 06.12.2017

Mūsu kāzas notika 06.07.2019. Kāzu vadītājs bija Zigmunds Freibergs. Arī mēs viņu izvēlējāmies pēc atsauksmēm, starp kurām visām nebija nevienas sliktas atsauksmes. Riskējām! Un risks attaisnojās! Kāzas bija vienkārši super jautras, izsmējāmies lidz asarām. Visi viesi bija sajūsmā un jautāja, kur tādu vadītāju dabūjām? Tika iesaistīti pilnīgi visi viesi un izkustināti ari kautrīgākie un kūtrākie. Jautrība sita augstu vilni!!! Atrakcijas nebija nekur citur redzētas vai spēlētas. Liels paldies Zigmundam par ieguldīto darbu mūsu skaistajā dienā! Bija super!!! 
Kristīne@Ralfs.

a
ancy87 08.07.19. 21:34

Zigmunds Freibergs - labākais pasākumu vadītājs kādu varētu vēlēties!!!

Izvēlējos viņu laikam tāpēc, ka visas atsauksmes bija fantastiski labas par viņu. Un tā tas patiešām arī ir! Viņš ir lielisks! No pirmās satikšanās īsti nevarēja saprast, ko tad sagaidīsim kāzās, bet kā cilvēks likās ļoti profesionāls, pozitīvs, smaidīgs un atsaucīgs mūsu vēlmēm, idejām un redzējumam. Sadeva kaudzi ar mājas uzdevumiem un tad jau pienāca lielā diena. Kāzas mums bija 07.04.2019. Ak, spēles tik orģinālas, interesantas, nekur neredzētas.... Visi kā viens bija sajūsmā, smējās kā traki, jautrība bija uz 110%. Radinieki, draugi pārvētās, atplauka pat klusākie, nesabiedriskākie draugi un radi... Paldies, paldies un vēlreiz paldies!!! To nevar vārdiem aprakstīt, bet ja Jūs izvēlēsieties viņu, Jūs to nenožēlosiet! 

p
pekausismiller 05.07.19. 09:11 | Kāzu datums: 24.12.2016

Mūsu kāzas bija lieliskas un neaizmirstami jautras,pateicoties Zigmundam,tik atraktivu,interesantu,pārsteidzošu vaditaju nevarējam pat iedomāties,gan mes,gan viesi bijām parsmejusies lidz asarām,gan berni,gan pieaugušie,gan vecaka gadagajuma cilveki bija tik jautri,tā smējās un liksmojas un visi ka viens teica,ka tādās kāzas sava mūžā nav vēl bijusi. viesi un arī mēs vel joprojam skatamies ierakstitos momentus,lai atkal un atkal sanemtu kartigu smieklu devu. Mani loti parsteidza ari Zigmunda vadīšanas stils,loti korekti,neuzbazigi,mierīgi,viņš ka "pelēkais kardināls" vadīja visu kā labi iestudetu prieksnesumu,man patika,ka galvenās personas bijām mēs ar viru un viesi,nevis vakara vaditajs. ja vēlaties jautras kāzas,kurās viesi nesēž pie galda,tikai lai pieestos un lietotu alkoholu,uzaiciniet Zigmundu

P
Potter 12.10.18. 20:38 | Kāzu datums: 28.12.2017

Kad sākām plānot kāzas noteikti zinājām ka būs nepieciešams vakara vadītājs, kas var runāt latviski un angliski. Pirmo reizi kad sazinājāmies ar Zigmundu uzreiz sapratām ka esam atraduši īsto. Sarunā pa Skype deva atbildes mums uz visiem jautājumiem un pat palīdzēja citas lietas izdomāt līdz galam. 
Maijā 2018 satikāmies ar Zigmundu personīgi , lai izrunātu visas vakara gaitas nianses. Šarms un mierīguma sajūta kas piemīt Zigmundam ir nepārspējams un liek justies nesaspringtiem. 
Kāzu dienā paši bijām mazliet satraukušies ko un kas sagaidāms, kā puse angļu un otra puse latviešu saies kopā, bet Zigmunds par to jau bija parūpējies. Ierodoties viesu namā pēc fotogrāfijām visi viesi bija jautri un smaidoši , no malas liktos ka visi viens otru zin no bērnu kājas un ir labākie draugi. Visa vakara gaitā Zigmunds bija saplānojis dažādas aktivitātes viesiem, kam bija veikta

s
saksiic 24.09.18. 13:45

Ziniet, ir vērts paļauties uz intuīciju! Lai gan pirms kāzu plānošanas Zigmunds Freibergs nepazinām un nebijām bijuši nevienā viņa vadītā pasākumā, tagad ar pārliecību varam teikt - Zigmunds ir pelnījis ordeni kā visjautrākais, pozitīvākais, atsaucīgākais un profesionālākais pasākumu vadītājs! Šķiet, ka vislabākais kompliments Zigmundam ir no viesiem dzirdētais – mūs „nebakstīja”, bet bija tik interesanti, pašiem gribējās piedalīties!!! Zigmunda vadībā ne viens vien citkārt klusāks un mierīgāks viesis pat "parakstījās" uz lustīgām aktivitātēm ar pārģērbšanos! Mēs nespējām tam noticēt! Forši! :) Patīkami pārsteidza Zigmunda spēja saliedēt dažādu paaudžu no dažādām valstīm ieradušos viesus, kas runāja gan latviešu, gan angļu valodā. Turklāt, Zigmunds bez lieka satraukuma operatīvi spēja vērst par labu manu - līgavas - radīto "čē-pē" ar viesu izguldīšanu. Un vēl - gribat uzzināt, ko nozīmē Bob! Five!? Aiciniet Zigmundu! No sirds iesakām!

N
Nelly 10.09.18. 09:53

Visā mūsu kāzu dienā tas ko visvairāk varam izcelt bija lielisks kāzu vadītājs. Jau pirmās tikšanās laikā Zigmunds Freibergs profesionāli attiecās pret šo notikumu un vairākas stundas runājām par šīs dienas norisi. Saņēmām vairākus ieteikumus arī priekš vedējiem - gan par izpirkšanu, gan viesu izklaidi pēc ceremonijas. Zigmunds konsultēja un atrada pareizos vārdus katrai situācijai. Sākumā nedaudz uztraucāmies par to kā būs viesus atstāt uz 2h, kamēr paši būsim fotosesijā. Atbraucot uz svinību vietu, viesi bija jautrā noskaņojumā, sagaidīja mūs ar uzdevumiem un pēc tam vakara gaitā neskaitāmas reizes dzirdējām, cik labi tika pavadīts laiks, kamēr bijām prom. Viss vakars bija pārdomāts un nekad neiedomātos, ka pilnīgi visi viesi (pat paši neaktīvākie) sāks dejot un piedalīsies Zigmunda programmā. Tik daudz kā šajā vakarā nebiju smējusies nekad. Mūsuprāt, ļoti liels pluss ka Zigmunds arī nākamajā rītā novadīja pāris aktivitātes, kas savāca atkal kopā cilvēkus un deva pozitīvu enerģiju arī otrajai dienai. Zigmundam noteikti nevajag atsevišķu reklāmu, jo gan mums, gan arī viesiem uzreiz bija pilnīgi skaidrs, ka zolīdāku un profesionālāku vadītāju nevarētu iedomāties. 

S
Santa.gabale 30.08.18. 13:28 | Kāzu datums: 22.08.2018

Cepuri nost mūsu superīgajam kāzu vakara vadītājam Zigmundam. Zigmunds bija ar mums visu kāzu plānošanas laiku. Palīdzēja ar jautājumiem, kas bija neskaidri un idejām, kas padarītu mūsu īpašo dienu vēl īpašāku. Tā kā mums bija viesi no viss dažādākajām valstīm un kultūrām biju mazleit nobažījusies kā sapratīsies, bet šeit atkal Zigmunds nospēlēja lielu lomu. Zigmunds atrada kopīgu valodu gan ar latviešiem, gan indiešiem gan kautrajiem angļiem. Kāzu noslēgumā bijām saliedēti kā viena liela draudzīga ģimene. Vēlētos arī uzlavēt angļu valodas zināšanas, viesiem nebija nekādas problēmas komunicēt ar vakara vadītāju. Ja vēlaties neaizmirstamu vakaru sev un viesiem noteikti sazinaties ar Zigmundu.

A
AigaTo 18.02.18. 14:58

Pievienojos Zigmunda atbalstītāju pulciņam. Arī mēs bijām sajusmā par viņa entuziasmu un profesionalitāti mūsu kāzu ballītē. Viņš novadīja perfektu vakaru ar spēlēm un jautrībām, nevienam nebija garlaicīgi. Iesakām!

Edzis 06.01.18. 21:23 | Kāzu datums: 09.12.2016

Visu cieņu Zigmundam un Jautrie pasākumi! 2017. gada vasarā sākām plānot mūsu kāzas, laika nebija daudz, pāris mēneši. Ar kāzu pasākumu, vadītājiem iepriekš liela saskarsme un komunikācija nav bijusi, draugi (mūsu vedēji) ieteica Zigmundu, esot būts viņa vadītajās kāzās - lielisks vadītājs! Sacīts-darīts, zvanam Zigmundam, runājam tikšanos! Jau tikšanās laikā sapratām - mūsu kāzu vadītājs būs Zigmunds Freibergs! Ļoti profesionāli un reizē lakoniski, uzklausīja un ņēma vērā mūsu vēlmes, ieklausījās tajās, ieteica! Arī kāzu dienā Zigmunda vadītais mūsu vakars bija kolorīts, piesātināts un atraktīvs, nebija jēlu klasisku spēļu, formāts bija piemeklēts tieši mūsu vajadzībām! Nākamajā dienā runājot ar vecākiem, viesiem par Zigmundu bija sajūsmā visi - neviena negatīva komentāra! Pats labākais, ka sajūsmā bija gan latviski runājošā publika, gan krieviski runājošā publika (kāzas noritēja latviski).
Paldies Tev, Zigmund un Jautrie pasākumi! Vislabākā reklāma ir ieteikums un pavisam noteikti jau rekomendējam un turpināsim rekomendēt Tevi kā profesionālu sava amata meistaru saviem draugiem, radiem, paziņām, kolēģiem!
Veiksmi!

D
Dolan87 27.09.17. 19:57 | Kāzu datums: 16.12.2016

tiesi sheit atradu vakara vadiitaaju Zigmunds Freibergs. Pat isti neatceros, kaapeec tieshi izveeleejos Zigmundu, laikam tiesi deel atauksmeem, un mekleejot suudziibas par Zigmundu nevienu neatradu. Tomer kazu vadishana ir loti svariga satavdaja no kaazaam- ja buus nepareiza persona, tad to pamanis ne tikai jaunais paaris, bet arii visi viesi. Deelj atsauksmeem paljaavos, ka viss buus lieliski. Jo tuvaak naaca kaazas, jo lielaaks palika uztraukums, tachu atkal paarskatot visus saitus bija nakushas klat tikai lieliskas atssauksmes. Beigas jau nevareju sagaidiit, un gribeejaas zinaat, kas tad ir tik lielisks, par ko visi taa vinu slavee. Mums bija jauktas kaazas- anglji un latviesi. Pirmo reizi abas puses tikaas, un Zigmunds taa visus sasmiidinaaja un atraiiija, ka nemaz nejuttas ka dazhi viesi neprot otru valodu, jo visi ar visiem runaajaas. Speles un atrakcijas nekad tadas nebiju redzejusi! Neteikshu visus noslepumus, bet vienu briidi man likaas, ka muusu kaazaas ir noliigti aktieri, kameer ieskatiijos sejaas un atpazinu pati savus viesus! Nespeeju iedomaaties ka kaadai no liigavaam buutu kas negatiivs ko bilst par Zigmundu= vnk super! Un angliski runaa lieliski, loti tekoshi! Un man ari loti patika, kaa Zigmunds pats sevi bija prezenteejis- loti patiikami atrasties vina klaatbuutnee. Taa gribeetos apmekleet kaadas kaazas kaa viesim, ko vins vada! Noteikti veerts katru centinu!!! Super darbins, un paldies Zigmund, ka lielu dalju deelj Juusu vadiishanas viesi bija taadaa sajusmaa par kaazaam, un teica, ka taas esot bijushas pashas labaakaas kaazas, kaadaas ir bijushi!!! Noteikti iesaku, ja vieniigaaas asaras ko gribas kaazaas ir no priekiem un no smiekliem!!!

l
lienepūre 19.06.17. 10:17 | Kāzu datums: 19.05.2017

Jāatzīstas, ka sākumā bijām plānojuši, ka mums kāzās nebūs vakara vadītājs, jo ir ļoti aktīva vedējmāte un viņa tīri labi ar visu tiks galā. Bet tomēr vedējmāte mūs pārliecināja, ka vakara vadītājs ir vajadzīgs. 
Ja ir tāds vakara vadītājs, kā Zigmunds, tad noteikti varu apgalvot, ka vakara vadītājs tiešām ir vajadzīgs!
Komunikācija ar Zigmundu Freibergu bija ļoti viegla, viņš atbildēja ļoti ātri uz ziņām un ātri spēja pielāgoties situācijām, komunicējot ne tikai gaida informāciju, kā kam ir jābūt, bet iesaka savas idejas, kas noteikti bija vērtīgas, ņemot vērā viņu pieredzi.
Zigmunds parūpējās par visu kāzu vakara, atbildība par viesiem palika viņu ziņā jau pēc laulību ceremonijas. Viesi tika izkalidēti, kamēr mēs bijām devušies fotogrāfēties, atbraucot atpakaļ mēs redzējām, jautrus, priecīgus un enerģijs pilnus cilvēkus, kas noteikti apliecināja, ka mums ir īstais vakara vadītājs.

Vakara gaitu pilnībā bijām nodevuši Zigmunda ziņā, par ko ļoti priecājamies, jo mums nebija jāuztraucas ne par ko, lai vakariņas tiek laikā pasniegtas, lai atbilstošā brīdī ir vajadzīgās glāzes uz galda, kad spēlēt muzikantiem, kad kādam ko teikt,kad jāizklaidē viesi par to visu parūpējās Zigmunds, mēs vakaru vienkārši izbaudījām.

Noteikti kā labu vakara vadītāju iesakam - Zigmundu Freibergu!

L
Lana Ivanova 16.06.17. 09:06

9.06.2017. biju vedējmāte kāzās, kurās kā kāzu vadītāju izvēlējāmies Zigmundu. Komunikācija noritēja ļoti viegli - saziņa gan telefoniski, gan elektroniski - atbildes uz neskaidrībām tika sniegtas ātri. Arī tikšanās, lai izrunātu vēlmes noritēja raiti un tika izzinātas gan jaunā pāra, gan mūsu kā vedēju vēlmes. Zigmunds lieliski tika galā ar visiem kāzu viesiem, gan kūtrajiem, gan arī angliski runājošo, paskaidrojot nepieciešamo informāciju angliski.
Mēs kā vedēji, pateicoties Zigmundam, varējām baudīt kāzu norisi no brīža, kad atvedām jauno pāri uz viesu namu! Kas par sagaidīšanu!!! Jaunais pāris ar viesiem vēljoprojām atceras ar platu smaidu sejā sagaidīšanas aktivitātes!!! Viss bija pārdomāts, aicinājums iesaistīties dažādās aktivitātēs bija neuzbāzīgs un iesaistījās visi (mums par diezgan lielu izbrīnu)! Arī mičošanas aktivitātes novadīja kāzu vadītājs.
Kāzu viesi, kuri nepaklausīja vedēju norādījumam, pēc oficiālās daļas nekavēties un doties uzreiz uz viesu namu, vēlāk to nožēloja, jo nebija gaidījuši tādu sagaidīšanu!!!!
Patīkami, ka savu darbu veic ar lielu atbildības sajūtu un profesionāli un kopā ar mums bija līdz pat otrās dienas šķiršanās brīdim.
Nešaubīgi ieteikšu jebkuram, kurš meklē pasākumu vadītāju - Zigmundu Freibergu un arī paši, ja tāda nepieciešamība radīsies, izvēlēsimies tieši viņu!

a
agita05 31.05.17. 09:06

Kāzas svinējām pavisam nesen un arī mūsu vakara vadītājs bija Zigmunds. Jau kāzu gatavošanās laikā Zigmunds vienmēr bija sasniedzams, uz e-pastiem atbildēja ātri, iepriekš visu izrunājām - ko gribam un ko negribam no tradicionālajām kāzu aktivitātēm, bija viegli sarunāties. Turklāt komunikācija radīja pārliecību, ka viss būs lieliski un izdosies, tāpēc par daļu, kad nokļūstam viesu namā, vairs vispār nebija jādomā. Zigmunds lieliski tika galā ar mūsu 100 viesiem, izjuta noskaņojumu, bija jautri un pozitīvs noskaņojums gan mums, gan viesiem, kuri arī uzslavēja vakara vadītāja izvēli. Pievienojos pozitīvajam par "darba laiku" - Zigmunds vadīja ne tikai vakara daļu, bet palika līdz pat nākamās dienas pusdienlaikam, mūsu gadījumā  vadīja arī mičošanu. Esam pārliecināti un ļoti priecājamies, ka izvēlējāmies pareizo cilvēku vakara vadītāja amatam! Noteikti iesakām!
 

L
LaimaRasina 21.03.17. 15:48 | Kāzu datums: 18.03.2017

Lēmums par vakara vadītāju bija viens no pirmajiem un, mūsuprāt, svarīgākajiem, ko pieņēmām, organizējot kāzas. Esam ļoti priecīgi, ka šo pienākumu uzticējām tieši Zigmundam, kas lieliski kontrolēja situāciju un sagādāja daudz jautrības mums un mūsu viesiem. Ļoti "atvēra" publiku, iesaistīja praktiski visus (pie tam ļoti korekti) un parādīja mums mūsu viesus no negaidītiem rakursiem. :) Kā arī Zigmunds labi izjuta situāciju un ātri reaģēja, piemērojās esošajai. Kopumā ļoti profesionāli. Pēc kāzām dzirdējām arī no viesiem tikai labas atsauksmes par Zigmundu un līdz ar to kāzu saviesīgo daļu. :)

i
ipingapa 13.02.17. 16:20 | Kāzu datums: 11.02.2017

Pateicoties jūsu atsauksmēm, atradām, iespējams, labāko kāzu vadītāju! Zigmundu varētu raksturot šādi: oriģinālas idejas, perfekts izpildījums, garantēta jautrība un pāri visam profesionalitāte. Kad ieradāmies viesu namā, biju pārsteigta, ko viņš ir izdarījis ar mūsu viesiem, jo draudzīgā atmosfēra visus viesus bija ļoti satuvinājusi. Atvērās pat paši kautrigākie viesi! Viesi nepiespiestā veidā bija palikuši par aktīvistiem, jautrīšiem un aktieriem! Viss pirmskāzu stresiņš, kas bija, novēlas pāris minūšu laikā, jo Zigmunds pats ir ļoti harismatisks un mieru iedvesošs cilvēks! Tiešām perfekti! Noteikti iesaku - perfektas kāzas garantetas

B
Baiba Berzina 10.02.17. 14:14

Meklējām jautru kāzu vadītāju – un atradām! Zigmunds lieliski tika galā ar 70 kāzu viesiem, kuriem patīk daudz smieties, dejot un dziedāt un no kuriem puse runā angļu mēlē. Jautrs, bet tajā pašā laikā profesionālis, kurš ar lielu atbildību attiecās pret uzticētajiem pienākumiem. Bija viegli sadarboties, vienoties par detaļām, kā arī ar padomiem neskopojās pašā kāzu plānošanas procesā. Šķiet par viesiem sāka rūpēties pirms vēl tie bija izkāpuši no mašīnām un spēruši kāju viesu namā. Un par to milzīgs paldies! Neredzētas atrakcijas, interesanti rekvizīti un sakarīgs humors. Feina ballīte mums sanāca! :) Sadarbību ar Zigmundu īpaši novērtēs vedēji, jo viesu namā vadību un rūpes par kāzu viesiem pārņem kāzu vadītājs un nav vairs jādomā, ko teikt, kā teikt un vai vajag teikt, ko spēlēt un ko dziedāt. Ja vēlaties kāzas izbaudīt par visiem 100, tad kāzu vadītājam ir jābūt “must have” sarakstā! Un kā teica anģļu viesi – Zigii you are the best! :) 

 

k
kl_ 14.10.16. 16:21 | Kāzu datums: 16.09.2016

Arī mūsu kāzās Zigmunds Freibergs bija vakara vadītājs, noteikti iesaku, vilšanās nebūs:)Trāpījām desmitniekā:) :)Atsauksmes no viesu puses bija tikai vislabākās, viesi nāca klāt teica: "Jums ir superīgs vadītājs!"Viņam ir ļoti laba vakara programma, piedalījās visi viesi(neviens netika aiz rokas vilkts)  nebija tā, ka puse sēž un skatās, kā tie aktīvākie visu laiku piedalās, kā daudzās kāzās esmu redzējusi .Gan mums, gan viesiem bija ko redzēt, bija vnk super! Viņš ir savā vietā,sirsnīgs un pozitīvs, savu darbu dara lieliski.
Ja esat vakara vadītāja meklējumos iesakam Zigmundu:)

Salvis un Klinta