FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Mūzika, vakara vadītāji un mākslinieki

Kāzu vadītājs - Zigmunds Freibergs

E
Elīna.precos 01.09.15. 20:55 | Kāzu datums: 10.12.2014

Sveikas,dārgās līgavas un sievas! Vai kādai ir bijusi saskarsme ar šo vakara vadītāju? Lūdzu padalieties ar iespaidiem! Paldies!!

20 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
a
arteg 06.01.16. 18:36

Sveiki, Elīna! 

Neesmu ne līgava ne sieva, bet esmu piedalījies ļoti daudzu kāzu muzikālajā noformējumā un esmu sadarbojies ar daudz un dažādiem kāzu vadītājiem, vadītājām un vedējiem. Ir bijusi arī ne visai laba pieredze šajā jomā.Esmu arī sadarbojies ar Zigmundu un droši varu teikt, ka viņš ir viens no solīdākajiem un profesionālākajiem vadītājiem, ar ko iznācis kopā strādāt. Par Zigmundu arī kā par cilvēku man un manam kolēģim Normundam palika vislabākais iespaids. 

Egils

p
prikolnajalv 06.01.16. 19:12

Draudzenei vinsh bija kaazuvadiitaajs.
Draudzene izgaaja pie viira aarzemnieka.Taa kaa Zigmunds lieliski tika galaa arii ar anglu valodu. Praataa palika arii superiiga izklaide ar paargeerbshanos par dazaadu valstu maaksliniekiem un arri citas neparastas izklaides :) Iesaku!

I
Ieva83 06.01.16. 20:01

Noteikti varu ieteikt Zigmundu Freibergu kā kāzu vadītāju. Viņš bija vadītājs manas māsas kāzās. 
Gan kāzu vakars un nākošais rīts bija nepārspējami! Tik tiešām varēja redzēt, ka bija ieguldīts milzu darbs un tas tika darīts no visas sirds! Arī visi kāzu viesi bija sajūsmā, jo tika izkustināti tādi cilvēki, kurus parasti nav iespējams iekustināt! Viss bija izdomāts līdz pēdējam sīkumam! Rotaļas un spēles bija atraktīvas un oriģinālas! Pilnīgi noteikti viņu kā pasākumu organizētāju ieteikšu arī citiem!

I
IvetaKK 07.01.16. 09:41

Neesmu redzējusi Zigmundu kāzās, bet gan privātā ballītē! Un viņš ir fantastisks!!! Visi viesi bija ārkārtīgi patīkami pārsteigti, un vēl ilgi izteica komplimentus par vakara vadītāju! Zigmunds spēja iesaistīt visus viesus, pat viskūtrākos. Mēs ārkārtīgi labi pavadījām laiku, bijām izsmējušies līdz 5 rītā. Visas atraktivitātes bija pilnīgi atšķirīgas no jau piedzīvotajām, tas patiešām ir tā vērts! Ja mani draugi un paziņas jautātu pēc vadītāja, noteikti ieteiktu gan ballītēm, gan kāzām :).

I
Inese 31.01.16. 03:48 | Kāzu datums: 07.09.2015

Zigmunds vadīja manas kāzas Septembrī, 2015. Kāzas novadīja fantastiski! Varu teikt tikai to labāko. Mēs un visi ciemini vēl aizvien atceras cik jautri mums visiem bija. Pat ciemini, kuri plānoja braukt mājās vai parasti nepiedalās nekādās aktivitātēs, palika uz otru dienu, jo valdīja liela jautrība. Zigmunds ir profesionāls, uzmanīgs, pieklājīgs, tiešām prot savu darbu. Ja Zigmunds vada kāzas, tad var pat iztikt bez muzikantiem, tas pēc pieredzes. Noteikti iesaku Zigmundu kā vadītāju! Būs jautri un sirsnīgi!

B
BrideToBe 22.02.16. 11:18 | Kāzu datums: 09.08.2016

Sveika,Inese-cik Jūs maksājāt Zigmundam par vakara vadīšanu?

i
ivonna 24.03.16. 17:10 | Kāzu datums: 14.12.2015

Noteikti iesaku Zigmundu Freibergu.Profesionāls vadītājs,kurš uzrīkos lielu jautrību un ilgi paliks atmiņās. :)

B
BrideToBe 24.03.16. 19:45 | Kāzu datums: 09.08.2016

Kadu summu vinjsh prasa, ja driikst vaicaat?

K
Krokusins 29.07.16. 10:34 | Kāzu datums: 15.07.2016

Zigmunds,fantastisks vakara vadītājs.Nosvineju savas kāzas vnk lieliski.Zigmunds bija parūpējies par lieliskām aktivitātēm lai nebūtu garlaicīgi nevienam,jo visi viesi tika iesaistiti,notika gan pārģērbšanās gan fiziskas spēles jautrībai.Visi viesi ļoti apmierināti un pat nespēj aizmirst cik labi pavadīja laiku.Zigmunda programma bija tiešām pārdomāta un tika ieguldīts darbs.Paldies Zigmundam par lielisko vakaru,labu muziku un tiesam iesaku tieši viņu! Georgijs un Anna

a
anchukz 06.09.16. 19:51 | Kāzu datums: 08.08.2020

Arī man kā vedējmātei ir superīga pieredze ar šo kāzu vadītāju, kāzas bija nesen 02.09.2016.!
Visi viesi bija sajūsmā - prasīja, kur tik superīgu vadītāju esmu atradusi! 
Atrakcijas, izdarības - viss super - noteikti iesaku - nenožēlosiet.
Vedēju darbs tika atvieglots par 99%, no brīža, kad ieradāmies ar jaunajiem viesu namā!

A
Anīle 12.09.16. 17:09

No mums par šo vakara vadītāju vislabākās atsauksmes. Viesi lieliski tika izklaidēti, kamēr jaunais pāris bija fotosesijā un arī viss vakars/nakts bija patīkamu pārsteigumu pilns. Atrakcijas neredzētas, interesantas, viesi ar lielāko prieku visur iesaistījās (pat tādi, kuri nekad un nekur negrib piedalīties). Kā lielu priekšrocību attiecībā pret citiem vakara vadītājiem varu minēt to, ka Zigmunds viesus izklaidē līdz pat nākamajam rītam (daudzi vakara vadītāji dodas projām uzreiz pēc mičošanas). Mums Zigmunds bija 2in1 -viņš mums nodrošināja gan muzikālo noformējumu, gan  gaismas. Pēc kāzām gan no draugiem, gan radiem dzirdam labus vārdus, ka ar vakara vadītāju bijām trāpījuši desmitniekā :) noteikti iesakām :)
 

B
BrideToBe 22.09.16. 19:29 | Kāzu datums: 09.08.2016

Arī mūsu kāzu vakara vadītājs bija Zigmunds-teikšu atklāti,daudz laika pavadīju lasot un meklējot atsauksmes,līdz atradu tieši Zigmundu!
Uzrunājot Zigmundu, jau pēc pirmā saņemtā atbildes e-pasta sapratām,ka esam izdarījuši pareizo izvēli,izvēloties tieši viņu par mūsu kāzu vakara vadītāju!
Un mums nenācās vilties,jo Zigmunds savu darbu darīja godam un no sirds.Viss bija ļoti interesanti,jautri un orģināli un pats galvenais neuzbāzīgi.
Mums ļoti patika un arī viesi bija sajūsmā...daudzi jautāja- Kur jūs atradāt tādu vakara vadītāju....un tad es pie sevis tā nodomāju,ja vien jūs zinātu cik tas bija mokoši rakties cauri visām atsauksmēm,lai atrastu tieši to,ko meklējam :D 
Tāpēc tiem,kuri vēl ir vakara vadītāja meklējumos mēs noteikti iesakām tieši Zigmundu :)

L&L 

k
kl_ 14.10.16. 16:21 | Kāzu datums: 16.09.2016

Arī mūsu kāzās Zigmunds Freibergs bija vakara vadītājs, noteikti iesaku, vilšanās nebūs:)Trāpījām desmitniekā:) :)Atsauksmes no viesu puses bija tikai vislabākās, viesi nāca klāt teica: "Jums ir superīgs vadītājs!"Viņam ir ļoti laba vakara programma, piedalījās visi viesi(neviens netika aiz rokas vilkts)  nebija tā, ka puse sēž un skatās, kā tie aktīvākie visu laiku piedalās, kā daudzās kāzās esmu redzējusi .Gan mums, gan viesiem bija ko redzēt, bija vnk super! Viņš ir savā vietā,sirsnīgs un pozitīvs, savu darbu dara lieliski.
Ja esat vakara vadītāja meklējumos iesakam Zigmundu:)

Salvis un Klinta

B
Baiba Berzina 10.02.17. 14:14

Meklējām jautru kāzu vadītāju – un atradām! Zigmunds lieliski tika galā ar 70 kāzu viesiem, kuriem patīk daudz smieties, dejot un dziedāt un no kuriem puse runā angļu mēlē. Jautrs, bet tajā pašā laikā profesionālis, kurš ar lielu atbildību attiecās pret uzticētajiem pienākumiem. Bija viegli sadarboties, vienoties par detaļām, kā arī ar padomiem neskopojās pašā kāzu plānošanas procesā. Šķiet par viesiem sāka rūpēties pirms vēl tie bija izkāpuši no mašīnām un spēruši kāju viesu namā. Un par to milzīgs paldies! Neredzētas atrakcijas, interesanti rekvizīti un sakarīgs humors. Feina ballīte mums sanāca! :) Sadarbību ar Zigmundu īpaši novērtēs vedēji, jo viesu namā vadību un rūpes par kāzu viesiem pārņem kāzu vadītājs un nav vairs jādomā, ko teikt, kā teikt un vai vajag teikt, ko spēlēt un ko dziedāt. Ja vēlaties kāzas izbaudīt par visiem 100, tad kāzu vadītājam ir jābūt “must have” sarakstā! Un kā teica anģļu viesi – Zigii you are the best! :) 

 

i
ipingapa 13.02.17. 16:20 | Kāzu datums: 11.02.2017

Pateicoties jūsu atsauksmēm, atradām, iespējams, labāko kāzu vadītāju! Zigmundu varētu raksturot šādi: oriģinālas idejas, perfekts izpildījums, garantēta jautrība un pāri visam profesionalitāte. Kad ieradāmies viesu namā, biju pārsteigta, ko viņš ir izdarījis ar mūsu viesiem, jo draudzīgā atmosfēra visus viesus bija ļoti satuvinājusi. Atvērās pat paši kautrigākie viesi! Viesi nepiespiestā veidā bija palikuši par aktīvistiem, jautrīšiem un aktieriem! Viss pirmskāzu stresiņš, kas bija, novēlas pāris minūšu laikā, jo Zigmunds pats ir ļoti harismatisks un mieru iedvesošs cilvēks! Tiešām perfekti! Noteikti iesaku - perfektas kāzas garantetas

L
LaimaRasina 21.03.17. 15:48 | Kāzu datums: 18.03.2017

Lēmums par vakara vadītāju bija viens no pirmajiem un, mūsuprāt, svarīgākajiem, ko pieņēmām, organizējot kāzas. Esam ļoti priecīgi, ka šo pienākumu uzticējām tieši Zigmundam, kas lieliski kontrolēja situāciju un sagādāja daudz jautrības mums un mūsu viesiem. Ļoti "atvēra" publiku, iesaistīja praktiski visus (pie tam ļoti korekti) un parādīja mums mūsu viesus no negaidītiem rakursiem. :) Kā arī Zigmunds labi izjuta situāciju un ātri reaģēja, piemērojās esošajai. Kopumā ļoti profesionāli. Pēc kāzām dzirdējām arī no viesiem tikai labas atsauksmes par Zigmundu un līdz ar to kāzu saviesīgo daļu. :)

a
agita05 31.05.17. 09:06

Kāzas svinējām pavisam nesen un arī mūsu vakara vadītājs bija Zigmunds. Jau kāzu gatavošanās laikā Zigmunds vienmēr bija sasniedzams, uz e-pastiem atbildēja ātri, iepriekš visu izrunājām - ko gribam un ko negribam no tradicionālajām kāzu aktivitātēm, bija viegli sarunāties. Turklāt komunikācija radīja pārliecību, ka viss būs lieliski un izdosies, tāpēc par daļu, kad nokļūstam viesu namā, vairs vispār nebija jādomā. Zigmunds lieliski tika galā ar mūsu 100 viesiem, izjuta noskaņojumu, bija jautri un pozitīvs noskaņojums gan mums, gan viesiem, kuri arī uzslavēja vakara vadītāja izvēli. Pievienojos pozitīvajam par "darba laiku" - Zigmunds vadīja ne tikai vakara daļu, bet palika līdz pat nākamās dienas pusdienlaikam, mūsu gadījumā  vadīja arī mičošanu. Esam pārliecināti un ļoti priecājamies, ka izvēlējāmies pareizo cilvēku vakara vadītāja amatam! Noteikti iesakām!
 

L
Lana Ivanova 16.06.17. 09:06

9.06.2017. biju vedējmāte kāzās, kurās kā kāzu vadītāju izvēlējāmies Zigmundu. Komunikācija noritēja ļoti viegli - saziņa gan telefoniski, gan elektroniski - atbildes uz neskaidrībām tika sniegtas ātri. Arī tikšanās, lai izrunātu vēlmes noritēja raiti un tika izzinātas gan jaunā pāra, gan mūsu kā vedēju vēlmes. Zigmunds lieliski tika galā ar visiem kāzu viesiem, gan kūtrajiem, gan arī angliski runājošo, paskaidrojot nepieciešamo informāciju angliski.
Mēs kā vedēji, pateicoties Zigmundam, varējām baudīt kāzu norisi no brīža, kad atvedām jauno pāri uz viesu namu! Kas par sagaidīšanu!!! Jaunais pāris ar viesiem vēljoprojām atceras ar platu smaidu sejā sagaidīšanas aktivitātes!!! Viss bija pārdomāts, aicinājums iesaistīties dažādās aktivitātēs bija neuzbāzīgs un iesaistījās visi (mums par diezgan lielu izbrīnu)! Arī mičošanas aktivitātes novadīja kāzu vadītājs.
Kāzu viesi, kuri nepaklausīja vedēju norādījumam, pēc oficiālās daļas nekavēties un doties uzreiz uz viesu namu, vēlāk to nožēloja, jo nebija gaidījuši tādu sagaidīšanu!!!!
Patīkami, ka savu darbu veic ar lielu atbildības sajūtu un profesionāli un kopā ar mums bija līdz pat otrās dienas šķiršanās brīdim.
Nešaubīgi ieteikšu jebkuram, kurš meklē pasākumu vadītāju - Zigmundu Freibergu un arī paši, ja tāda nepieciešamība radīsies, izvēlēsimies tieši viņu!

l
lienepūre 19.06.17. 10:17 | Kāzu datums: 19.05.2017

Jāatzīstas, ka sākumā bijām plānojuši, ka mums kāzās nebūs vakara vadītājs, jo ir ļoti aktīva vedējmāte un viņa tīri labi ar visu tiks galā. Bet tomēr vedējmāte mūs pārliecināja, ka vakara vadītājs ir vajadzīgs. 
Ja ir tāds vakara vadītājs, kā Zigmunds, tad noteikti varu apgalvot, ka vakara vadītājs tiešām ir vajadzīgs!
Komunikācija ar Zigmundu Freibergu bija ļoti viegla, viņš atbildēja ļoti ātri uz ziņām un ātri spēja pielāgoties situācijām, komunicējot ne tikai gaida informāciju, kā kam ir jābūt, bet iesaka savas idejas, kas noteikti bija vērtīgas, ņemot vērā viņu pieredzi.
Zigmunds parūpējās par visu kāzu vakara, atbildība par viesiem palika viņu ziņā jau pēc laulību ceremonijas. Viesi tika izkalidēti, kamēr mēs bijām devušies fotogrāfēties, atbraucot atpakaļ mēs redzējām, jautrus, priecīgus un enerģijs pilnus cilvēkus, kas noteikti apliecināja, ka mums ir īstais vakara vadītājs.

Vakara gaitu pilnībā bijām nodevuši Zigmunda ziņā, par ko ļoti priecājamies, jo mums nebija jāuztraucas ne par ko, lai vakariņas tiek laikā pasniegtas, lai atbilstošā brīdī ir vajadzīgās glāzes uz galda, kad spēlēt muzikantiem, kad kādam ko teikt,kad jāizklaidē viesi par to visu parūpējās Zigmunds, mēs vakaru vienkārši izbaudījām.

Noteikti kā labu vakara vadītāju iesakam - Zigmundu Freibergu!

D
Dolan87 27.09.17. 19:57 | Kāzu datums: 16.12.2016

tiesi sheit atradu vakara vadiitaaju Zigmunds Freibergs. Pat isti neatceros, kaapeec tieshi izveeleejos Zigmundu, laikam tiesi deel atauksmeem, un mekleejot suudziibas par Zigmundu nevienu neatradu. Tomer kazu vadishana ir loti svariga satavdaja no kaazaam- ja buus nepareiza persona, tad to pamanis ne tikai jaunais paaris, bet arii visi viesi. Deelj atsauksmeem paljaavos, ka viss buus lieliski. Jo tuvaak naaca kaazas, jo lielaaks palika uztraukums, tachu atkal paarskatot visus saitus bija nakushas klat tikai lieliskas atssauksmes. Beigas jau nevareju sagaidiit, un gribeejaas zinaat, kas tad ir tik lielisks, par ko visi taa vinu slavee. Mums bija jauktas kaazas- anglji un latviesi. Pirmo reizi abas puses tikaas, un Zigmunds taa visus sasmiidinaaja un atraiiija, ka nemaz nejuttas ka dazhi viesi neprot otru valodu, jo visi ar visiem runaajaas. Speles un atrakcijas nekad tadas nebiju redzejusi! Neteikshu visus noslepumus, bet vienu briidi man likaas, ka muusu kaazaas ir noliigti aktieri, kameer ieskatiijos sejaas un atpazinu pati savus viesus! Nespeeju iedomaaties ka kaadai no liigavaam buutu kas negatiivs ko bilst par Zigmundu= vnk super! Un angliski runaa lieliski, loti tekoshi! Un man ari loti patika, kaa Zigmunds pats sevi bija prezenteejis- loti patiikami atrasties vina klaatbuutnee. Taa gribeetos apmekleet kaadas kaazas kaa viesim, ko vins vada! Noteikti veerts katru centinu!!! Super darbins, un paldies Zigmund, ka lielu dalju deelj Juusu vadiishanas viesi bija taadaa sajusmaa par kaazaam, un teica, ka taas esot bijushas pashas labaakaas kaazas, kaadaas ir bijushi!!! Noteikti iesaku, ja vieniigaaas asaras ko gribas kaazaas ir no priekiem un no smiekliem!!!